HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2003/2004

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 3e klasse C 
 3e klasse D 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  Wanswerd  58912111291281328
2  De Harste Houdt Stand  11974101113881118
3  Huizum 2  876891191281012
4  Gorredijk  791011641198106
5  Haulerwijk  4128512107118910
6  Fortuin Dokkum  5671048101387-2
7  Houdt Stand  45512688885-16
8  Oudega  7375968985-20
9  OKK Gerkesklooster  4847538782-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 9
ma 01-03-2004     Fortuin Dokkum  -   Haulerwijk  
4
-
12
 Wietse Nicolai (1011) - Jan Kuijer  1-1
 Piet Pieters (995) - Eltjo Graanstra  0-2
 Alex Hoekstra (856) - Henk Dijkstra (1145) 0-2
 Gjalt de Boer (1190) - Sipke Doller (1190) 1-1
 Sjoerd Bloem (1029) - Katrinus Posthumus (1107) 1-1
 Willem Nuveld (1098) - Germ Hofste  0-2
 Ulbe Bloem (924) - Henk Sipkes  1-1
 Gerke Nutma  - Jan Sikkens  0-2
wo 03-03-2004     Wanswerd  -   Houdt Stand  
12
-
4
 Taeke Kooistra (1300) - Gerrit Douma  2-0
 Gabriël Heerema (1326) - Gerrit de Vries  2-0
 Rudolf Smedinga (1107) - Haaije Zijlstra  2-0
 Tjalling Oegema (1058) - Wolter van der Let  1-1
 Henk Elgersma (962) - Wiebe van der Veen  1-1
 Eeltje Terpstra (1009) - Harm Terpstra  2-0
 Hans Klijnsma  - Eise Feenstra  1-1
 Klaas de Vries  - Johannes Politiek  1-1
do 04-03-2004     OKK Gerkesklooster  -   De Harste Houdt Stand  
8
-
8
 Steven Veenstra sr.  - Jan Algra (1290) 2-0
 Jouke de Haan (1057) - Jan Dantuma  0-2
 Jan Veenstra  - Henk Stapert  2-0
 Steven Veenstra jr.  - Jan van der Galiën  2-0
 Kees Brandsma  - Arend Dijkstra  0-2
 Ype Kroodsma  - Waatze Bloemhof  0-2
 Rinze Luimstra  - Sjoerd Algra (1014) 1-1
 Trinus Kootstra  - Gerben Tjeerdsma  1-1
   Huizum 2  -   Gorredijk  
6
-
10
 Ben Stenekes (1139) - Jelle Jongsma (742) 2-04
 Edzer van der Bosch (1016) - Mient Faber  0-27
 Jan T. Terpstra (980) - Pieter Bergsma (1259) 0-23
 Arie Hoekstra (1016) - Sybren Kramer  0-28
 Johan Beuker (1056) - Hendrik Veenstra (1146) 1-15
 Sjoerd Schaaf (905) - Willem van der Velde (915) 0-21
 Brant Visser  - Arend Wester  1-16
 Thijs Talsma (1114) - Jan Mulder (755) 2-02