HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  BDSV Barneveld  9679......85918
2  DES Lunteren  3..96768..686
3  DCA Apeldoorn  6..667....9578
4  DES Lunteren 2  536....9710678
5  PDC Putten  366....9..8564
6  DCH Harderwijk 2  ..55....678552
7  VRD Renkum  ..6..3368..54-8
8  Kroonschijf Ede  ..4..5..54752-10
9  DCE Ederveen  4..3244..560-28

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 6
ma 10-12-2018     Kroonschijf Ede  -   DCH Harderwijk 2  
5
-
7
 Florian Hoeve (1171) - Gerwin van der Meer (1163) 1-15
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Bert Foppen (1077) 0-26
 Aart Jochemsen (1049) - Eibert Smit (970) 2-01
 Frans Elbertsen (883) - Jakob de Vries (995) 1-13
 Erwin Jochemsen (908) - Jan Pluim (849) 1-14
 Arjen Teunissen  - Wout Foppen (792) 0-22
di 11-12-2018     BDSV Barneveld  -   DCE Ederveen  
8
-
4
 Evert van de Pol (1116) - Steven Vierwinden (855) 2-03
 Michiel Kroesbergen (1439) - Jan van de Klift (844) 2-04
 Bram Cysouw (982) - Nico Valkenburg (1033) 0-26
 Matthias de Kruijf (1324) - Reinard van de Lagemaat (762) 2-01Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Johan Kuijkhoven (989) 0-22
 Ap van Ingen (1144) - Henk van Zuidland (732) 2-05
   VRD Renkum  -   DES Lunteren 2  
3
-
9
 Wim van den Berg (1048) - Michel Hendriksen Jr. (754) 0-21
 Henk Hoksbergen (1005) - Johan Top (1120) 1-14
 Jos van Deelen (991) - Arno Bos (1111) 0-22
 Henk Gerritsen (966) - Cees van den Bosch (969) 0-23
 Theo Peeters (656) - Mark ter Hofte (776) 0-26
 Dies Bouman  - Gera Hol (972) 2-05
   PDC Putten  -   DES Lunteren  
6
-
6
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Coen Bommel (1186) 0-2Partij
 Henk Timmer (1096) - Arjan van Galen (1281) 2-0Partij
 Herman Arissen (1111) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-1Partij
 Henry Kieft (907) - Jaap Heij (1054) 1-1Partij
 Jan Oost (949) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 1-1Partij
 Ton van der Ploeg (990) - Gerrit Alink (882) 1-1Partij