HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  DES Lunteren 2  ............10128
2  VRD Renkum  ..........8..124
3  DES Lunteren  ........7....122
4  DCA Apeldoorn  ......6......110
  PDC Putten  ......6......110
6  DCH Harderwijk 2  ....5........10-2
7  Kroonschijf Ede  ..4..........10-4
8  DCE Ederveen  2............10-8

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 1
di 02-10-2018     VRD Renkum  -   Kroonschijf Ede  
8
-
4
 Harry Doomernik (1117) - Florian Hoeve (1171) 1-15
 Edwin Loozen (1067) - Evert Jochemsen sr. (1048) 1-16
 Henk Hoksbergen (1005) - Frans Elbertsen (883) 2-01
 Jos van Deelen (991) - Erwin Jochemsen (908) 1-14
 Wim van den Berg (1048) - Arnold van Harn (773) 1-12
 Henk Gerritsen (966) - Arjen Teunissen  2-03
   DES Lunteren  -   DCH Harderwijk 2  
7
-
5
 Coen Bommel (1186) - Jan Pluim (849) 2-01
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Bert Foppen (1077) 1-14
 Jaap Heij (1054) - Eibert Smit (970) 1-15
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Jakob de Vries (995) 1-13
 Johan de Haas (1017) - Jan van der Pol (933) 0-26
 Evert Evers (1108) - Bert Verloop  2-02
vr 05-10-2018     PDC Putten  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Jan van de Veen (1152) - Hans van Hal (1121) 1-16Partij
 Peter Frans Koops (1136) - Fred van Amersfoort (1042) 2-02Partij
 Herman Arissen (1111) - Dick Beking (1128) 1-13Partij
 Serge Visser (867) - Allard van Tongeren (932) 0-21Partij
 Henry Kieft (907) - Frans de Jonge  0-25Partij
 Tristan van der Velde (807) - Willem van Starkenburg (857) 2-04Partij
   DES Lunteren 2  -   DCE Ederveen  
10
-
2
 Arwin Lammers (1184) - Steven Vierwinden (855) 2-04
 Arjan van Galen (1281) - Gerrit Valkenburg (974) 0-21
 Johan Top (1120) - Henk van Zuidland (732) 2-06
 Robbert Westerink (1125) - Johan Kuijkhoven (989) 2-05
 Gera Hol (972) - Ab van Beek (766) 2-02
 Michel Hendriksen Jr. (754) - Evert Teunissen (559) 2-03