HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  DES Lunteren  ....9....7....248
2  PDC Putten  ......6......8234
  VRD Renkum  ..........68..234
4  DES Lunteren 2  3............10222
5  DCA Apeldoorn  ..6....6......220
6  BDSV Barneveld  ........6......110
7  DCH Harderwijk 2  5..6..........21-2
8  Kroonschijf Ede  ....4..........10-4
9  DCE Ederveen  ..4..2........20-12

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 2
di 16-10-2018     BDSV Barneveld  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Matthias de Kruijf (1324) - Albert Borreman (740) 2-01Partij
 Evert van de Pol (1116) - Fred van Amersfoort (1042) 2-06Partij
 Bram Cysouw (982) - Dick Beking (1128) 1-12Partij
 Jur van Ginkel (962) - Hans van Hal (1121) 0-23Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Willem van Starkenburg (857) 1-15Partij
 Gijs Dekker (742) - Peter Aartsen  0-24Partij
   VRD Renkum  -   DCH Harderwijk 2  
6
-
6
 Henk Hoksbergen (1005) - Bert Foppen (1077) 1-15
 Dies Bouman  - Jakob de Vries (995) 0-21
 Edwin Loozen (1067) - Eibert Smit (970) 1-16
 Wim van den Berg (1048) - Jan van der Pol (933) 1-14
 Henk Gerritsen (966) - Wout Foppen (792) 2-02
 Eddy Weijman (740) - Bert Verloop  1-13
vr 19-10-2018     DES Lunteren 2  -   DES Lunteren  
3
-
9
 Arwin Lammers (1184) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-15
 Robbert Westerink (1125) - Coen Bommel (1186) 0-23
 Johan Top (1120) - Evert Evers (1108) 1-16
 Gera Hol (972) - Jaap Heij (1054) 0-24
 Chris Versteegen (1060) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 0-21
 Michel Hendriksen Jr. (754) - Ries van Ee (706) 1-12
   PDC Putten  -   DCE Ederveen  
8
-
4
 Peter Frans Koops (1136) - Steven Vierwinden (855) 2-01Partij
 Henry Kieft (907) - Jan van de Klift (844) 1-12Partij
 Henk Timmer (1096) - Nico Valkenburg (1033) 1-15Partij
 Jan van de Veen (1152) - Gerrit Valkenburg (974) 2-03Partij
 Serge Visser (867) - Johan Kuijkhoven (989) 1-16Partij
 Jan Oost (949) - Reinard van de Lagemaat (762) 1-14Partij