HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  DES Lunteren  ....79....8..3612
2  BDSV Barneveld  ........69....236
3  VRD Renkum  ....6......8..234
4  DCH Harderwijk 2  5..6........8332
  DES Lunteren 2  3......6....10332
6  DCA Apeldoorn  ..6....66....330
7  PDC Putten  ..3......6..833-2
8  Kroonschijf Ede  4..4..........20-8
9  DCE Ederveen  ......42..4..30-16

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 3
ma 29-10-2018     Kroonschijf Ede  -   DES Lunteren  
4
-
8
 Florian Hoeve (1171) - Arno Bos (1111) 2-04
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Gerrit Stunnenberg (1129) 0-22
 Aart Jochemsen (1049) - Evert Evers (1108) 1-15
 Frans Elbertsen (883) - Jaap Heij (1054) 0-21
 Erwin Jochemsen (908) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 1-16
 Arnold van Harn (773) - Frans Lamers (968) 0-23
di 30-10-2018     DCE Ederveen  -   DCH Harderwijk 2  
4
-
8
 Wim Brunt (677) - Gerwin van der Meer (1163) 0-2
 Steven Vierwinden (855) - Jakob de Vries (995) 1-1
 Nico Valkenburg (1033) - Eibert Smit (970) 2-0
 Gerrit Valkenburg (974) - Jan van der Pol (933) 1-1
 Reinard van de Lagemaat (762) - Wout Foppen (792) 0-2
 Ben van Beek (770) - Bert Verloop  0-2
vr 02-11-2018     DES Lunteren 2  -   DCA Apeldoorn  
6
-
6
 Arno Bos (1111) - Fred van Amersfoort (1042) 2-0
 Arwin Lammers (1184) - Willem van Starkenburg (857) 2-0
 Chris Versteegen (1060) - Jan Lammers (1173) 0-2Partij
 Gera Hol (972) - Hans van Hal (1121) 0-2Partij
 Robbert Westerink (1125) - Dick Beking (1128) 0-2
 Johan Top (1120) - Allard van Tongeren (932) 2-0
   PDC Putten  -   BDSV Barneveld  
3
-
9
 Peter Frans Koops (1136) - Ap van Ingen (1144) 1-15Partij
 Jaap van de Werfhorst (1095) - Bram Cysouw (982) 1-14Partij
 Herman Arissen (1111) - Matthias de Kruijf (1324) 0-22Partij
 Henry Kieft (907) - Evert van de Pol (1116) 0-26Partij
 Henk Timmer (1096) - Jur van Ginkel (962) 1-11Partij
 Jan Oost (949) - Ed Blankenstijn (883) 0-23