HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  BDSV Barneveld  6997........4714
2  DCA Apeldoorn  6..66..7..9578
3  DES Lunteren  3....9678..576
4  PDC Putten  36....9....8454
5  DES Lunteren 2  563......710552
6  VRD Renkum  ....63..68..44-2
7  DCH Harderwijk 2  ..55....6..8430
8  Kroonschijf Ede  ....4..54..742-8
9  DCE Ederveen  ..3..42..4550-24

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal
 Ronde 5
di 27-11-2018     DES Lunteren  -   VRD Renkum  
6
-
6
 Coen Bommel (1186) - Henk Hoksbergen (1005) 1-15
 Gerrit Stunnenberg (1129) - Wim van den Berg (1048) 1-16
 Jaap Heij (1054) - Harry Doomernik (1117) 2-04
 Evert Evers (1108) - Edwin Loozen (1067) 0-21
 Johan de Haas (1017) - Jos van Deelen (991) 1-12
 Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) - Henk Gerritsen (966) 1-13
   DCE Ederveen  -   Kroonschijf Ede  
5
-
7
 Nico Valkenburg (1033) - Florian Hoeve (1171) 2-03
 Steven Vierwinden (855) - Evert Jochemsen sr. (1048) 0-24
 Jan van de Klift (844) - Aart Jochemsen (1049) 1-12
 Michel Hendriksen Sr. (923) - Frans Elbertsen (883) 0-26
 Reinard van de Lagemaat (762) - Arnold van Harn (773) 1-11
 Johan Kuijkhoven (989) - Erwin Jochemsen (908) 1-15
   BDSV Barneveld  -   DES Lunteren 2  
7
-
5
 Michiel Kroesbergen (1439) - Johan Top (1120) 2-03Partij
 Matthias de Kruijf (1324) - Arno Bos (1111) 1-15Partij
 Ap van Ingen (1144) - Robbert Westerink (1125) 1-12
 Evert van de Pol (1116) - Gera Hol (972) 2-06
 Bram Cysouw (982) - Michel Hendriksen Jr. (754) 1-11Partij
 Ed Blankenstijn (883) - Cees van den Bosch (969) 0-24
do 29-11-2018     DCH Harderwijk 2  -   DCA Apeldoorn  
5
-
7
 Auke Steensma (1146) - Fred van Amersfoort (1042) 2-02
 Eibert Smit (970) - Hans van Hal (1121) 1-16Partij
 Jakob de Vries (995) - Jan Lammers (1173) 1-15
 Marjan Foppen (732) - Frans de Jonge  0-23Partij
 Jan Pluim (849) - Peter Aartsen  1-14
 Bert Verloop  - Allard van Tongeren (932) 0-21