HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  BDSV Barneveld  6799..7..861120
2  DCA Apeldoorn  66..6..7796910
3  DES Lunteren 2  56389..7107912
4  DES Lunteren  3..96678..686
5  PDC Putten  36469....8660
6  VRD Renkum  ....36368766-6
7  DCH Harderwijk 2  55..5..678650
8  Kroonschijf Ede  ..554..45762-12
9  DCE Ederveen  432..454570-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 7
di 08-01-2019     DCE Ederveen  -   VRD Renkum  
5
-
7
 Nico Valkenburg (1033) - Jos van Deelen (991) 2-06
 Steven Vierwinden (855) - Henk Hoksbergen (1005) 0-22
 Gerrit Valkenburg (974) - Harry Doomernik (1117) 1-15
 Jan van de Klift (844) - Wim van den Berg (1048) 0-21
 Reinard van de Lagemaat (762) - Henk Gerritsen (966) 0-23
 Johan Kuijkhoven (989) - Joop van den Brink (533) 2-04
do 10-01-2019     DCH Harderwijk 2  -   BDSV Barneveld  
5
-
7
 Gerwin van der Meer (1163) - Michiel Kroesbergen (1439) 0-23
 Bert Foppen (1077) - Ap van Ingen (1144) 2-04
 Jakob de Vries (995) - Evert van de Pol (1116) 0-21
 Jan Pluim (849) - Bram Cysouw (982) 0-25Partij
 Jan van der Pol (933) - Ed Blankenstijn (883) 1-12
 Bennie Dijkgraaf (974) - Gert van den Top  2-06
   DCA Apeldoorn  -   Kroonschijf Ede  
7
-
5
 Jan Lammers (1173) - Florian Hoeve (1171) 1-16
 Fred van Amersfoort (1042) - Evert Jochemsen sr. (1048) 1-15
 Hans van Hal (1121) - Aart Jochemsen (1049) 1-14Partij
 Dick Beking (1128) - Frans Elbertsen (883) 2-01Partij
 Peter Aartsen  - Erwin Jochemsen (908) 0-22Partij
 Allard van Tongeren (932) - Arnold van Harn (773) 2-03
vr 11-01-2019     DES Lunteren 2  -   PDC Putten  
8
-
4
 Johan Top (1120) - Jaap van de Werfhorst (1095) 1-13
 Arwin Lammers (1184) - Henry Kieft (907) 2-01
 Cees van den Bosch (969) - Herman Arissen (1111) 0-26
 Robbert Westerink (1125) - Henk Timmer (1096) 2-02Partij
 Chris Versteegen (1060) - Herman Cousijnsen (904) 2-04
 Gera Hol (972) - Serge Visser (867) 1-15