HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2018/2019

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  BDSV Barneveld  679987..871324
2  DCA Apeldoorn  6668..77971114
3  DES Lunteren 2  56839771081114
4  PDC Putten  36469..88784
5  DES Lunteren  3496678..782
6  VRD Renkum  4..33668776-10
7  DCH Harderwijk 2  555..567875-2
8  Kroonschijf Ede  ..554445772-16
9  DCE Ederveen  4324..54570-30

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling
 Ronde 8
ma 21-01-2019     Kroonschijf Ede  -   PDC Putten  
4
-
8
 Florian Hoeve (1171) - Jaap van de Werfhorst (1095) 2-05Partij
 Evert Jochemsen sr. (1048) - Herman Arissen (1111) 0-26Partij
 Aart Jochemsen (1049) - Serge Visser (867) 2-01
 Frans Elbertsen (883) - Ton van der Ploeg (990) 0-22Partij
 Erwin Jochemsen (908) - Henry Kieft (907) 0-23Partij
 Arnold van Harn (773) - Herman Cousijnsen (904) 0-24Partij
di 22-01-2019     BDSV Barneveld  -   VRD Renkum  
8
-
4
 Michiel Kroesbergen (1439) - Jos van Deelen (991) 2-06
 Matthias de Kruijf (1324) - Wim van den Berg (1048) 2-03Partij
 Evert van de Pol (1116) - Henk Gerritsen (966) 2-02
 Ap van Ingen (1144) - Edwin Loozen (1067) 1-15
 Bram Cysouw (982) - Henk Hoksbergen (1005) 1-14Partij
 Jur van Ginkel (962) - Harry Doomernik (1117) 0-21
do 24-01-2019     DCH Harderwijk 2  -   DES Lunteren 2  
5
-
7
 Auke Steensma (1146) - Arwin Lammers (1184) 0-22Partij
 Jakob de Vries (995) - Robbert Westerink (1125) 1-13Partij
 Eibert Smit (970) - Johan Top (1120) 0-25
 Wout Foppen (792) - Cees van den Bosch (969) 1-16
 Jan Pluim (849) - Mark ter Hofte (776) 1-14
 Bennie Dijkgraaf (974) - Michel Hendriksen Jr. (754) 2-01
   DCA Apeldoorn  -   DES Lunteren  
8
-
4
 Allard van Tongeren (932) - Coen Bommel (1186) 0-21
 Fred van Amersfoort (1042) - Gerrit Stunnenberg (1129) 1-12
 Dick Beking (1128) - Jaap Heij (1054) 1-15
 Hans van Hal (1121) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (958) 2-03Partij
 Jan Lammers (1173) - Frans Lamers (968) 2-06
 Frans de Jonge  - Wim Schaafsma (1012) 2-04Partij