HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie GDB 2019/2020

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Oost 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse Oost 
 2e klasse Noord 
 Andere
 jaren
PlTeams12345678WePuBs
1  DES Lunteren 2  ........7..102410
2  DES Lunteren  ........88..248
3  VRD Renkum  ....67......232
  PDC Putten  ....6....7..232
5  Kroonschijf Ede  ....5......7220
6  DCH Harderwijk 2  54..........20-6
  DCA Apeldoorn  ..4..5......20-6
8  DCE Ederveen  2......5....20-10

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer
 Ronde 2
ma 21-10-2019     Kroonschijf Ede  -   DCE Ederveen  
7
-
5
 Evert Jochemsen sr. (1035) - Michel Hendriksen Sr. (927) 2-03
 Florian Hoeve (1193) - Nico Valkenburg (1082) 1-16
 Aart Jochemsen (1050) - Steven Vierwinden (846) 1-14Partij
 Erwin Jochemsen (944) - Jan van de Klift (842) 2-02Partij
 Arnold van Harn (774) - Koos Hoekzema (840) 1-15
 Frans Elbertsen (879) - Reinard van de Lagemaat (755) 0-21
di 22-10-2019     VRD Renkum  -   PDC Putten  
6
-
6
 Henk Hoksbergen (1033) - Herman Arissen (1127) 0-23Partij
 Edwin Loozen (1066) - Jan van de Veen (1172) 0-21Partij
 Harry Doomernik (1173) - Henk Timmer (1075) 1-15Partij
 Wim van den Berg (1031) - Henry Kieft (904) 2-06Partij
 Jos van Deelen (994) - Serge Visser (854) 2-04Partij
 Henk Gerritsen (959) - Herman Cousijnsen (905) 1-12Partij
do 24-10-2019     DCH Harderwijk 2  -   DES Lunteren 2  
5
-
7
 Bert Foppen (1101) - Gerrit Stunnenberg (1132) 1-14
 Jakob de Vries (979) - Coen Bommel (1234) 0-21
 Wouter van den Berg (1012) - Annemieke Stunnenberg-van de Kraats (981) 0-25
 Bennie Dijkgraaf (976) - Jaap Heij (1057) 1-16
 Eibert Smit (951) - Jan Cysouw (843) 2-02
 Bert Verloop  - Jan Heij (751) 1-13
   DCA Apeldoorn  -   DES Lunteren  
4
-
8
 Hans van Hal (1126) - Johan Top (1087) 1-14Partij
 Fred van Amersfoort (1021) - Robbert Westerink (1107) 0-25Partij
 Marco Veneboer (1097) - Bram Cysouw (997) 1-11Partij
 Peter Aartsen  - Michel Hendriksen Jr. (752) 1-12Partij
 Albert Borreman (757) - Cees van den Bosch (975) 1-16Partij
 Hans Luchies (905) - Gera Hol (974) 0-23Partij