HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Provinciale Clubcompetitie PFDB 2004/2005

    
    Link   

  1e klasse Noord

 Klassen: 
 Hoofdklasse 
 1e klasse Noord 
 1e klasse Zuid 
 2e klasse A 
 2e klasse B 
 2e klasse C 
 2e klasse D 
 3e klasse A 
 3e klasse B 
 3e klasse C 
 Andere
 jaren
PlTeams123456789WePuBs
1  De Harste Houdt Stand  9898139111281430
2  Huizum 2  7101281311121681350
3  Twijzelerheide/Dokkum 2  868104119108104
4  Gorredijk  7481061311108910
5  Troch Tinken Sterk  88661010810894
6  Haulerwijk  3312106791088-8
7  Oudebildtzijl  7553696984-28
8  Houdt Stand  54758710583-26
9  Buitenpost  40666671182-36

    Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9    Individuele (top)scores
    Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     Foto's
 Ronde 9
ma 28-02-2005     Twijzelerheide/Dokkum 2  -   De Harste Houdt Stand  
8
-
8
 Sjoerd Bloem (1052) - Jan Algra (1272) 0-22
 Johannes Poortinga  - Henk Stapert (1027) 0-26
 Ulbe Bloem (911) - Arend Dijkstra (996) 1-17
 Durk Douma (1052) - Jan Dantuma (1079) 0-23
 Bouwe Ringnalda (999) - Jan van der Galiën (1095) 2-01
 Leo van der Galiën (918) - Sjoerd Algra (1027) 1-15
 Alex Hoekstra (838) - Willem Steenhuizen  2-04
 Lieuwe van der Veen (917) - Jaap Bruinenberg (817) 2-08
   Troch Tinken Sterk  -   Gorredijk  
6
-
10
 Rein van der Wal (1144) - Anne Dekker (1062) 0-24
 Gerrit Terpstra (973) - Bram Klijnstra (991) 0-21
 Cees Dijkstra (991) - Mient Faber (932) 2-03
 Jan Zandberg (1124) - Riekele Veldstra (986) 1-17
 Haye Wittermans (1004) - Sipke Wagenaar (938) 1-18
 Tsjidsger Veenstra (912) - Henk van der Veen (971) 0-25
 Berend Bakker (919) - Bonne Post  2-06
 Douwe Hania  - Jan Mulder (846) 0-22
   Oudebildtzijl  -   Buitenpost  
9
-
7
 Marten Korf (942) - Sytze Metzlar  0-21
 Sietse Bronger  - Ype Kroodsma (784) 2-03
 Ruurd Winkel  - Thomas Bosma  2-08
 Jeppe Bronger  - Jappy Meetsma  2-06
 Roel Toering  - Dirk Teitsma  2-05
 Hylke Schaaf  - Jan Kootstra  1-17
 Sake Sloot  - Harry de Vries  0-22
 Jaap Hofman  - Tjipke Bosma  0-24
di 01-03-2005     Haulerwijk  -   Huizum 2  
3
-
13
 Sipke Doller (1207) - Jan Bosselaar (1130) 1-17
 Chris Folkersma  - Edzer van der Bosch (999) 1-11
 Jan Kuijer  - Jan T. Terpstra (1007) 0-28
 Eltjo Graanstra  - Theo Knoppers (1125) 0-24
 Jan Doller  - Jan de Vos (998) 0-22
 Evert Boersma  - Thijs Talsma (1090) 0-25
 Lammert van der Sluis  - Arie Hoekstra (997) 0-23
 Jan Sikkens (764) - Sjoerd Schaaf (884) 1-16