HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Jan van de Veen    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Rik Smit  2041   Alg   1 1 0 0 2 0 0
3   Douwe Hokwerda  2084   Alg   1 1 0 0 2 0 0
4   Pim Meurs GMI 2366   Alg   1 1 0 0 2 0 0
5   Boudewijn Derkx MI 2297   Alg   1 1 0 0 2 0 0
6   Sebastian Wieczorek CMF 2111   Alg   1 1 0 0 2 0 0
7   Ondrej Sikora  1900   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Kees Romijn MF 2131   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Foeke Tiemensma  2197   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jos Stokkel GMI 2243   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Bas Messemaker MI 2257   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vaclav Krista MI 2054   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Hein Meijer GMI 2261   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Kees Thijssen GMI 2335   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Anton Schotanus MF 2130   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Roep Bhawanibhiek MF 2101   Alg   1 1 0 0 2 0 0
17   Harry de Groot  1946   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Erwin Heslinga MF 2153   Alg   1 0 1 0 1 0 1
19   Wim Koopman  1954   Alg   1 0 0 1 0 0 2
20   Martin Plesnivy  1814   Alg   1 0 0 1 0 0 2
21   Nicholas Novelle  1871   Alg   1 0 0 1 0 0 2
22   Jeanet Stel  1853   Alg   1 0 0 1 0 0 2
23   Robert Töpfer  1950   Alg   1 0 0 1 0 0 2
24   Petra Duskova  2013   Alg   1 0 0 1 0 0 2
25   Denis Cerny  1900   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Francesco Militello  1938   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Tom Meurs  1948   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Herm Jan Brascamp  1976   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Filip Kareta  1979   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Sofia Iljinskaja  1860   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Michal Vitek  1860   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Dummy    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Radjendrenath Kalloe  2004   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Jana Schmidova    Alg   1 0 0 1 0 0 2
 Ronde 1 
 zo 23-08-2020  Pim Meurs (2366) - Petra Duskova (2013) 2-0Partij
 Radjendrenath Kalloe (2004) - Kees Thijssen (2335) 0-2Partij
 Boudewijn Derkx (2297) - Filip Kareta (1979) 2-0Partij
 Herm Jan Brascamp (1976) - Hein Meijer (2261) 0-2Partij  
 Bas Messemaker (2257) - Wim Koopman (1954) 2-0Partij
 Robert Töpfer (1950) - Jos Stokkel (2243) 0-2Partij
 Foeke Tiemensma (2197) - Tom Meurs (1948) 2-0Partij
 Harry de Groot (1946) - Erwin Heslinga (2153) 1-1Partij
 Kees Romijn (2131) - Francesco Militello (1938) 2-0Partij
 Denis Cerny (1900) - Anton Schotanus (2130) 0-2Partij
 Nicholas Novelle (1871) - Sebastian Wieczorek (2111) 0-2Partij
 Roep Bhawanibhiek (2101) - Sofia Iljinskaja (1860) 2-0Partij
 Michal Vitek (1860) - Douwe Hokwerda (2084) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2054) - Jeanet Stel (1853) 2-0Partij
 Martin Plesnivy (1814) - Rik Smit (2041) 0-2Partij
 Jan van de Veen  - Jana Schmidova  2-0Partij