HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Foeke Tiemensma  2197   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Kees Romijn MF 2131   Alg   2 2 0 0 4 2 4
3   Boudewijn Derkx MI 2297   Alg   2 2 0 0 4 2 4
4   Hein Meijer GMI 2261   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Bas Messemaker MI 2257   Alg   2 2 0 0 4 2 4
6   Pim Meurs GMI 2366   Alg   2 2 0 0 4 2 3
7   Sebastian Wieczorek CMF 2111   Alg   2 2 0 0 4 2 2
8   Rik Smit  2041   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Jos Stokkel GMI 2243   Alg   2 1 1 0 3 3 3
10   Harry de Groot  1946   Alg   2 1 1 0 3 2 2
11   Douwe Hokwerda  2084   Alg   2 1 0 1 2 4 6
12   Jan van de Veen    Alg   2 1 0 1 2 4 6
  Francesco Militello  1938   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Tom Meurs  1948   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Ondrej Sikora  1900   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Wim Koopman  1954   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Herm Jan Brascamp  1976   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Filip Kareta  1979   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Kees Thijssen GMI 2335   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Anton Schotanus MF 2130   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Roep Bhawanibhiek MF 2101   Alg   2 1 0 1 2 4 4
  Vaclav Krista MI 2054   Alg   2 1 0 1 2 4 4
23   Erwin Heslinga MF 2153   Alg   2 0 2 0 2 3 4
24   Jana Schmidova    Alg   2 1 0 1 2 2 2
  Michal Vitek  1860   Alg   2 1 0 1 2 2 2
26   Petra Duskova  2013   Alg   2 0 1 1 1 4 6
27   Nicholas Novelle  1871   Alg   2 0 0 2 0 4 6
28   Radjendrenath Kalloe  2004   Alg   2 0 0 2 0 3 5
29   Robert Töpfer  1950   Alg   2 0 0 2 0 3 5
30   Martin Plesnivy  1814   Alg   2 0 0 2 0 3 5
31   Dummy    Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Sofia Iljinskaja  1860   Alg   2 0 0 2 0 2 4
  Denis Cerny  1900   Alg   2 0 0 2 0 2 4
34   Jeanet Stel  1853   Alg   2 0 0 2 0 2 4
 Ronde 2 
 ma 24-08-2020  Anton Schotanus (2130) - Pim Meurs (2366) 0-2Partij  
 Kees Thijssen (2335) - Sebastian Wieczorek (2111) 0-2Partij  
 Roep Bhawanibhiek (2101) - Boudewijn Derkx (2297) 0-2Partij
 Hein Meijer (2261) - Douwe Hokwerda (2084) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2054) - Bas Messemaker (2257) 0-2Partij
 Jos Stokkel (2243) - Rik Smit (2041) 1-1Partij
 Jan van de Veen  - Foeke Tiemensma (2197) 0-2Partij  
 Ondrej Sikora (1900) - Kees Romijn (2131) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2153) - Petra Duskova (2013) 1-1Partij  
 Radjendrenath Kalloe (2004) - Harry de Groot (1946) 0-2Partij
 Filip Kareta (1979) - Denis Cerny (1900) 2-0Partij
 Nicholas Novelle (1871) - Herm Jan Brascamp (1976) 0-2Partij
 Wim Koopman (1954) - Sofia Iljinskaja (1860) 2-0Partij
 Michal Vitek (1860) - Robert Töpfer (1950) 2-0Partij
 Tom Meurs (1948) - Jeanet Stel (1853) 2-0Partij
 Francesco Militello (1938) - Martin Plesnivy (1814) 2-0Partij