HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Boudewijn Derkx MI 2297   Alg   4 3 1 0 7 16 20
2   Pim Meurs GMI 2366   Alg   4 2 2 0 6 18 22
3   Bas Messemaker MI 2257   Alg   4 2 2 0 6 17 21
  Jos Stokkel GMI 2243   Alg   4 2 2 0 6 17 20
  Foeke Tiemensma  2197   Alg   4 2 2 0 6 17 20
6   Sebastian Wieczorek CMF 2111   Alg   4 3 0 1 6 16 18
7   Kees Thijssen GMI 2335   Alg   4 3 0 1 6 14 17
8   Kees Romijn MF 2131   Alg   4 2 2 0 6 13 16
  Anton Schotanus MF 2130   Alg   4 3 0 1 6 13 13
10   Hein Meijer GMI 2261   Alg   4 2 1 1 5 17 20
11   Rik Smit  2041   Alg   4 1 3 0 5 16 19
12   Filip Kareta  1979   Alg   4 2 1 1 5 15 15
13   Vaclav Krista MI 2054   Alg   4 2 1 1 5 14 16
14   Roep Bhawanibhiek MF 2101   Alg   4 2 0 2 4 16 18
15   Harry de Groot  1946   Alg   4 1 2 1 4 15 19
  Herm Jan Brascamp  1976   Alg   4 2 0 2 4 15 17
17   Petra Duskova  2013   Alg   4 1 2 1 4 14 16
18   Wim Koopman  1954   Alg   4 1 2 1 4 14 16
19   Erwin Heslinga MF 2153   Alg   4 0 4 0 4 12 15
  Jan van de Veen    Alg   4 2 0 2 4 12 14
  Radjendrenath Kalloe  2004   Alg   4 2 0 2 4 12 12
22   Francesco Militello  1938   Alg   4 1 1 2 3 15 18
  Tom Meurs  1948   Alg   4 1 1 2 3 15 18
24   Douwe Hokwerda  2084   Alg   4 1 1 2 3 14 16
25   Ondrej Sikora  1900   Alg   4 1 1 2 3 13 13
26   Robert Töpfer  1950   Alg   4 1 1 2 3 11 13
27   Jeanet Stel  1853   Alg   4 1 1 2 3 11 13
28   Martin Plesnivy  1814   Alg   4 1 1 2 3 11 11
29   Jana Schmidova    Alg   4 1 0 3 2 13 13
30   Nicholas Novelle  1871   Alg   4 1 0 3 2 13 13
31   Michal Vitek  1860   Alg   4 1 0 3 2 11 14
  Sofia Iljinskaja  1860   Alg   4 1 0 3 2 11 11
33   Denis Cerny  1900   Alg   4 0 0 4 0 15 17
34   Dummy    Alg   4 0 0 4 0 8 10
 Ronde 4 
 wo 26-08-2020  Jos Stokkel (2243) - Pim Meurs (2366) 1-1Partij
 Hein Meijer (2261) - Boudewijn Derkx (2297) 0-2Partij  
 Bas Messemaker (2257) - Foeke Tiemensma (2197) 1-1Partij  
 Rik Smit (2041) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Kees Thijssen (2335) - Herm Jan Brascamp (1976) 2-0Partij  
 Harry de Groot (1946) - Anton Schotanus (2130) 0-2Partij
 Sebastian Wieczorek (2111) - Roep Bhawanibhiek (2101) 2-0Partij
 Filip Kareta (1979) - Vaclav Krista (2054) 1-1Partij
 Petra Duskova (2013) - Wim Koopman (1954) 1-1Partij
 Erwin Heslinga (2153) - Douwe Hokwerda (2084) 1-1Partij
 Michal Vitek (1860) - Jan van de Veen  0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (2004) - Jana Schmidova  2-0Partij
 Robert Töpfer (1950) - Tom Meurs (1948) 1-1Partij
 Jeanet Stel (1853) - Francesco Militello (1938) 1-1Partij
 Martin Plesnivy (1814) - Ondrej Sikora (1900) 1-1Partij
 Nicholas Novelle (1871) - Denis Cerny (1900) 2-0Partij