HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Boudewijn Derkx MI 2297   Alg   5 3 2 0 8 26 31
2   Pim Meurs GMI 2366   Alg   5 2 3 0 7 28 34
3   Jos Stokkel GMI 2243   Alg   5 2 3 0 7 27 32
  Bas Messemaker MI 2257   Alg   5 2 3 0 7 27 32
5   Hein Meijer GMI 2261   Alg   5 3 1 1 7 26 31
  Foeke Tiemensma  2197   Alg   5 2 3 0 7 26 29
7   Sebastian Wieczorek CMF 2111   Alg   5 3 1 1 7 26 29
8   Kees Romijn MF 2131   Alg   5 2 3 0 7 25 28
  Kees Thijssen GMI 2335   Alg   5 3 1 1 7 25 28
10   Rik Smit  2041   Alg   5 1 4 0 6 26 29
11   Anton Schotanus MF 2130   Alg   5 3 0 2 6 25 27
12   Harry de Groot  1946   Alg   5 2 2 1 6 23 28
13   Petra Duskova  2013   Alg   5 2 2 1 6 21 25
14   Vaclav Krista MI 2054   Alg   5 2 2 1 6 21 23
15   Radjendrenath Kalloe  2004   Alg   5 3 0 2 6 18 20
16   Filip Kareta  1979   Alg   5 2 1 2 5 25 27
17   Herm Jan Brascamp  1976   Alg   5 2 1 2 5 23 26
  Roep Bhawanibhiek MF 2101   Alg   5 2 1 2 5 23 26
  Wim Koopman  1954   Alg   5 1 3 1 5 23 26
20   Erwin Heslinga MF 2153   Alg   5 0 5 0 5 22 27
21   Douwe Hokwerda  2084   Alg   5 2 1 2 5 21 24
22   Francesco Militello  1938   Alg   5 2 1 2 5 19 22
23   Robert Töpfer  1950   Alg   5 2 1 2 5 17 20
24   Jan van de Veen    Alg   5 2 0 3 4 22 24
25   Michal Vitek  1860   Alg   5 2 0 3 4 20 22
26   Tom Meurs  1948   Alg   5 1 1 3 3 25 28
27   Ondrej Sikora  1900   Alg   5 1 1 3 3 20 20
28   Jeanet Stel  1853   Alg   5 1 1 3 3 19 22
29   Martin Plesnivy  1814   Alg   5 1 1 3 3 19 19
30   Nicholas Novelle  1871   Alg   5 1 1 3 3 18 20
31   Sofia Iljinskaja  1860   Alg   5 1 1 3 3 18 18
32   Denis Cerny  1900   Alg   5 1 0 4 2 20 20
  Jana Schmidova    Alg   5 1 0 4 2 20 20
34   Dummy    Alg   5 0 0 5 0 11 13
 Ronde 5 
 do 27-08-2020  Boudewijn Derkx (2297) - Pim Meurs (2366) 1-1Partij
 Jos Stokkel (2243) - Kees Thijssen (2335) 1-1Partij
 Bas Messemaker (2257) - Sebastian Wieczorek (2111) 1-1Partij
 Foeke Tiemensma (2197) - Kees Romijn (2131) 1-1Partij
 Anton Schotanus (2130) - Hein Meijer (2261) 0-2Partij
 Vaclav Krista (2054) - Rik Smit (2041) 1-1Partij
 Harry de Groot (1946) - Filip Kareta (1979) 2-0Partij
 Herm Jan Brascamp (1976) - Erwin Heslinga (2153) 1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2101) - Wim Koopman (1954) 1-1Partij
 Jan van de Veen  - Petra Duskova (2013) 0-2Partij  
 Tom Meurs (1948) - Radjendrenath Kalloe (2004) 0-2Partij  
 Douwe Hokwerda (2084) - Jeanet Stel (1853) 2-0Partij
 Robert Töpfer (1950) - Martin Plesnivy (1814) 2-0Partij
 Francesco Militello (1938) - Ondrej Sikora (1900) 2-0Partij
 Sofia Iljinskaja (1860) - Nicholas Novelle (1871) 1-1Partij
 Jana Schmidova  - Michal Vitek (1860) 0-2Partij