HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2020

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Igor Tereshko MF 2097   Alg   9 5 4 0 14 87 95
2   Yauhen Zhukouski  2039   Alg   9 4 5 0 13 88 97
3   Oleg Chepa  2075   Alg   9 3 6 0 12 89 98
4   Yury Tsimanovich  2112   Alg   9 4 4 1 12 81 89
5   Daniil Lapchuk  1911   Alg   9 3 5 1 11 91 99
6   Ivan Trubnikau  2055   Alg   9 4 3 2 11 88 96
7   Ivan Kruhlik  1931   Alg   9 4 3 2 11 87 92
8   Eugenij Kapustin  2100   Alg   9 2 6 1 10 87 95
9   Rastsislau Lysiuk  1947   Alg   9 2 6 1 10 80 88
10   Aliaksei Valiuk    Alg   9 4 2 3 10 74 79
11   Sargon Tamrazau  1835   Alg   9 4 2 3 10 66 66
12   Anastasiya Sakalova  2022   Alg   9 3 3 3 9 86 93
13   Siarhei Astapau  1911   Alg   9 3 3 3 9 79 79
14   Dzianis Shpak  1861   Alg   9 3 3 3 9 74 74
15   Stanislau Loika  1883   Alg   9 2 5 2 9 73 76
16   Ivan Barodzich  1878   Alg   9 3 3 3 9 63 63
17   Mikita Vasko  1974   Alg   9 2 4 3 8 82 85
18   Nikalas Karo  1908   Alg   9 3 2 4 8 75 80
19   Ivan Kharytonchyk  1899   Alg   9 3 2 4 8 71 71
20   Daniil Trailau  1885   Alg   9 3 2 4 8 70 70
21   Raman Tsybulkin  1860   Alg   9 3 1 5 7 62 62
22   Zarab Tamrazau  1825   Alg   9 1 3 5 5 64 64
23   Mikhail Bolinau  1860   Alg   9 1 1 7 3 65 65
24   Anton Chebatarou    Alg   9 0 0 9 0 65 68
 Ronde 9 
 zo 11-10-2020  Yury Tsimanovich (2112) - Igor Tereshko (2097) 1-1
 Ivan Trubnikau (2055) - Yauhen Zhukouski (2039) 1-1
 Eugenij Kapustin (2100) - Oleg Chepa (2075) 1-1
 Ivan Kruhlik (1931) - Anastasiya Sakalova (2022) 2-0
 Daniil Lapchuk (1911) - Siarhei Astapau (1911) 2-0
 Stanislau Loika (1883) - Rastsislau Lysiuk (1947) 1-1
 Aliaksei Valiuk  - Mikita Vasko (1974) 2-0
 Dzianis Shpak (1861) - Nikalas Karo (1908) 2-0
 Sargon Tamrazau (1835) - Anton Chebatarou  2-0
 Raman Tsybulkin (1860) - Ivan Kharytonchyk (1899) 1-1
 Ivan Barodzich (1878) - Mikhail Bolinau (1860) 2-0
 Zarab Tamrazau (1825) - Daniil Trailau (1885) 0-2