HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Balt Cup Summer Dubingiai 2008

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexander Baliakin GMI 2409   Alg   8 5 3 0 13 76 122
2   Pieter Steijlen MF 2204   Alg   8 5 2 1 12 82 118
3   Justinas Jankunas MF 2215   Alg   8 4 3 1 11 78 97
4   Aleksej Domchev MI 2314   Alg   8 3 5 0 11 75 103
5   Valery Kudriavcev MF 2190   Alg   8 5 1 2 11 71 84
6   Zoja Golubeva GMIF 2281   Alg   8 3 4 1 10 74 85
7   Nikolai Kychkin  2129   Alg   8 3 3 2 9 78 78
8   Vitalia Doumesh MIF 2167   Alg   8 2 5 1 9 75 77
9   Anton Permyakov  2012   Alg   8 2 5 1 9 67 70
10   Vaidas Stasytis MF 2199   Alg   8 2 4 2 8 72 61
11   Agita Marterere    Alg   8 3 2 3 8 69 53
12   Natalja Gerasimovich MFF 2012   Alg   8 2 4 2 8 66 56
13   Veronika Vilcinska    Alg   8 2 4 2 8 66 54
14   Victors Mateiko    Alg   8 3 2 3 8 60 52
15   Mantas Janavicius  1900   Alg   8 2 4 2 8 59 45
16   Vsevolod Teterins  2124   Alg   8 2 4 2 8 58 50
17   Leonids Cilevics    Alg   8 3 2 3 8 58 37
18   Rolands Stasuls    Alg   8 3 2 3 8 57 50
19   Maris Mitenbergs  1992   Alg   8 2 4 2 8 52 39
20   Heike Verheul  1949   Alg   8 2 3 3 7 60 41
21   Arturs Mitenbergs    Alg   8 2 3 3 7 52 30
22   Olegs Grudins    Alg   8 1 4 3 6 54 29
23   Aisen Andreev    Alg   8 2 2 4 6 53 28
24   Karlas Sherbulks    Alg   8 1 2 5 4 51 11
25   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    Alg   8 1 1 6 3 50 4
26   Dummy    Alg   8 0 0 8 0 51 0
Alexander BaliakinPieter Steijlen
Aleksej DomchevValery KudriavcevZoja Golubeva
Nikolai KychkinVitalia DoumeshAnton Permyakov
Vaidas StasytisAgita MarterereNatalja Gerasimovich
Veronika VilcinskaVictors MateikoMantas Janavicius
Vsevolod TeterinsLeonids CilevicsRolands Stasuls
Heike Verheul
 Ronde 8 
 vr 27-06-2008  Alexander Baliakin (2409) - Agita Marterere  2-0
 Justinas Jankunas (2215) - Natalja Gerasimovich (2012) 2-0
 Valery Kudriavcev (2190) - Nikolai Kychkin (2129) 2-0
 Zoja Golubeva (2281) - Heike Verheul (1949) 2-0
 Vsevolod Teterins (2124) - Vaidas Stasytis (2199) 1-1
 Mantas Janavicius (1900) - Veronika Vilcinska  1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Leonids Cilevics  0-2
 Olegs Grudins  - Rolands Stasuls  0-2
 Aisen Andreev  - Victors Mateiko  0-2
 Karlas Sherbulks  - Arturs Mitenbergs  0-2
 Pieter Steijlen (2204) - Aleksej Domchev (2314) 0-2
 Vitalia Doumesh (2167) - Anton Permyakov (2012) 1-1