HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WSDV - VST/HDC online KNDB 2020 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePu
1   Damien Come Aligna Messinga MI 2292   Alg   2 2 0 0 4
  Albert Althuis    Alg   2 2 0 0 4
  Frits Luteijn MI 2222   Alg   2 2 0 0 4
4   Matthias de Kruijf MF 2193   Alg   2 1 1 0 3
  Thomy Lucien Mbongo MI 2270   Alg   2 1 1 0 3
  Jeroen Gijsbers    Alg   2 1 1 0 3
  Ivar Smijers  1900   Alg   2 1 1 0 3
  Stefan Stolwijk  2179   Alg   2 1 1 0 3
  Alexander Shvartsman GMI 2379   Alg   2 1 1 0 3
  Mark Deurloo MF 2178   Alg   2 1 1 0 3
  Marie Gabbert  1923   Alg   2 1 1 0 3
12   Guido van den Berg  2142   Alg   2 1 0 1 2
  Wouter van Beek CMF 2109   Alg   2 1 0 1 2
  Luise Gabbert  1997   Alg   2 1 0 1 2
  Vadim Virny GMI 2367   Alg   2 0 2 0 2
  Raimonds Vipulis GMI 2275   Alg   2 0 2 0 2
  Koos van Amerongen MF 2220   Alg   2 0 2 0 2
  Ester van Muijen MFF 2116   Alg   2 1 0 1 2
  Marjory Feyt  1888   Alg   2 1 0 1 2
  Hans Lansbergen  2078   Alg   2 0 2 0 2
  Jan Groenendijk GMI 2392   Alg   2 0 2 0 2
  Peter van der Stap MF 2177   Alg   2 1 0 1 2
  Roel Janssen  2056   Alg   2 1 0 1 2
  Rudi van Velzen  1909   Alg   2 1 0 1 2
  Arie Janssen van Doorn  2039   Alg   2 0 2 0 2
26   Gerard Zijlema  2005   Alg   2 0 1 1 1
  Ron Heusdens GMI 2320   Alg   2 0 1 1 1
  Frank Hagebeek  1882   Alg   2 0 1 1 1
  Fabian Snijder  2035   Alg   2 0 1 1 1
  Robert-Jan van Steenbergen  2025   Alg   2 0 1 1 1
  Emre Hageman CMF 2103   Alg   2 0 1 1 1
  Jitse Slump MI 2346   Alg   2 0 1 1 1
  Fred Ivens MF 2179   Alg   2 0 1 1 1
34   Machiel Weistra MF 2163   Alg   2 0 0 2 0
  Marcel Monteba MF 2200   Alg   2 0 0 2 0
  Mickael Binato    Alg   2 0 0 2 0
 Ronde 2 
 za 28-11-2020   Vadim Virny (2367) - Jan Groenendijk (2392) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2379) - Jitse Slump (2346) 1-1Partij
 Ron Heusdens (2320) - Matthias de Kruijf (2193) 0-2Partij
 Marcel Monteba (2200) - Damien Come Aligna Messinga (2292) 0-2Partij
 Raimonds Vipulis (2275) - Koos van Amerongen (2220) 1-1Partij
 Fred Ivens (2179) - Thomy Lucien Mbongo (2270) 1-1Partij
 Frits Luteijn (2222) - Machiel Weistra (2163) 2-0Partij
 Wouter van Beek (2109) - Peter van der Stap (2177) 0-2Partij
 Guido van den Berg (2142) - Ester van Muijen (2116) 0-2Partij
 Ivar Smijers (1900) - Emre Hageman (2103) 2-0Partij
 Hans Lansbergen (2078) - Arie Janssen van Doorn (2039) 1-1Partij
 Mark Deurloo (2178) - Robert-Jan van Steenbergen (2025) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (2005) - Stefan Stolwijk (2179) 0-2Partij
 Roel Janssen (2056) - Luise Gabbert (1997) 2-0Partij
 Marie Gabbert (1923) - Fabian Snijder (2035) 1-1Partij
 Rudi van Velzen (1909) - Marjory Feyt (1888) 0-2Partij
 Jeroen Gijsbers  - Frank Hagebeek (1882) 1-1Partij
 Albert Althuis  - Mickael Binato  2-0Partij