HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Coppa Città di Verona Italie 2021 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alessio Scaggiante MF 2219   Alg   6 4 2 0 10 46 74
  Daniele Macali MF 2145   Alg   6 4 2 0 10 46 74
3   Enes Habilaj  2069   Alg   6 4 2 0 10 39 64
4   Loris Milanese MF 2160   Alg   6 3 3 0 9 46 64
5   Luca Lorusso MF 2111   Alg   6 3 3 0 9 44 63
6   Aboubacar Sadikh Diop MF 2180   Alg   6 4 1 1 9 43 56
7   Emanuele Danese  1968   Alg   6 3 2 1 8 48 58
8   Stefano Valentini  1931   Alg   6 4 0 2 8 43 48
9   Daniele Redivo  2022   Alg   6 3 2 1 8 39 45
10   Giovanni Fava  2027   Alg   6 2 3 1 7 44 48
11   Roberto Tovagliaro MF 2105   Alg   6 2 3 1 7 43 47
12   Moreno Manzana MF 2146   Alg   6 3 1 2 7 43 41
13   Andrea Cappelletto  1972   Alg   6 2 3 1 7 41 41
14   Walter Moscato  2135   Alg   6 2 3 1 7 40 39
15   Riccardo Agosti  2054   Alg   6 1 5 0 7 37 40
16   Rafael Antonio Rodriguez Peralta  2048   Alg   6 2 3 1 7 37 38
17   Roberto Senesi  1936   Alg   6 2 3 1 7 35 30
18   Matteo Fortunato  1932   Alg   6 3 1 2 7 34 33
19   Giacomo Giuseppe Giorlando  1962   Alg   6 2 3 1 7 31 34
20   Alessandro Spica  1984   Alg   6 3 1 2 7 28 23
21   Nicola Gioffré  1967   Alg   6 2 2 2 6 42 34
22   Diego Tranquillini  1941   Alg   6 2 2 2 6 40 34
23   Simone Zanandrea  1942   Alg   6 2 2 2 6 40 29
24   Sara Habilaj  1882   Alg   6 1 4 1 6 36 30
25   Marco Stipcevich  1905   Alg   6 3 0 3 6 30 24
26   Luciano Sanson    Alg   6 2 2 2 6 29 19
27   Loris Cicchirillo  1728   Alg   6 2 2 2 6 26 18
28   Damiano Anselmi  1951   Alg   6 2 1 3 5 37 27
29   Gabriele Cappelletto    Alg   6 2 1 3 5 37 25
30   Francesco Maria Aielli  1912   Alg   6 2 1 3 5 37 22
31   Nicolò Turone    Alg   6 2 1 3 5 36 24
32   Diego Signorini  1990   Alg   6 2 1 3 5 36 17
33   Mattia Brancaleone  1919   Alg   6 2 1 3 5 35 17
34   Simone Nappi  1913   Alg   6 1 3 2 5 34 22
35   Simone Piccinini  1931   Alg   6 1 3 2 5 33 26
36   Costante Bernardi    Alg   6 2 1 3 5 26 15
37   Andrea Cappadonia  1877   Alg   6 2 1 3 5 25 13
38   Marco Munaretto    Alg   6 1 2 3 4 31 19
39   Mattia Ciccone  1825   Alg   6 2 0 4 4 23 4
40   Sofia Pandolfo    Alg   6 1 1 4 3 35 15
41   Giorgia Senesi    Alg   6 0 3 3 3 32 12
42   Linda Piccinini  1918   Alg   6 1 1 4 3 32 11
43   Margherita Aielli    Alg   6 1 1 4 3 27 5
44   Sabrina Perletti    Alg   6 0 3 3 2 28 10
45   Luca Manzana  1838   Alg   6 1 0 5 2 28 0
46   Dummy    Alg   6 0 1 5 0 20 0
 Ronde 6 
 zo 18-04-2021  Luca Lorusso (2111) - Daniele Macali (2145) 1-1
 Enes Habilaj (2069) - Stefano Valentini (1931) 2-0
 Loris Milanese (2160) - Emanuele Danese (1968) 1-1
 Nicola Gioffré (1967) - Alessio Scaggiante (2219) 0-2
 Simone Zanandrea (1942) - Aboubacar Sadikh Diop (2180) 0-2
 Moreno Manzana (2146) - Walter Moscato (2135) 1-1
 Roberto Tovagliaro (2105) - Roberto Senesi (1936) 1-1
 Giovanni Fava (2027) - Riccardo Agosti (2054) 1-1
 Daniele Redivo (2022) - Diego Tranquillini (1941) 2-0
 Matteo Fortunato (1932) - Andrea Cappelletto (1972) 1-1
 Nicolò Turone  - Giacomo Giuseppe Giorlando (1962) 0-2
 Loris Cicchirillo (1728) - Sara Habilaj (1882) 1-1
 Damiano Anselmi (1951) - Rafael Antonio Rodriguez Peralta (2048) 0-2
 Alessandro Spica (1984) - Gabriele Cappelletto  2-0
 Mattia Ciccone (1825) - Marco Stipcevich (1905) 0-2
 Simone Piccinini (1931) - Diego Signorini (1990) 1-1
 Simone Nappi (1913) - Mattia Brancaleone (1919) 1-1
 Marco Munaretto  - Costante Bernardi  0-2
 Margherita Aielli  - Luciano Sanson  0-2
 Francesco Maria Aielli (1912) - Sofia Pandolfo  2-0
 Andrea Cappadonia (1877) - Luca Manzana (1838) 2-0
 Linda Piccinini (1918) - Giorgia Senesi  1-1