HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Coppa Città di Verona Italie 2021 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Stefano Valentini  1931   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Daniele Macali MF 2145   Alg   2 2 0 0 4 4 8
3   Loris Milanese MF 2160   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Moreno Manzana MF 2146   Alg   2 2 0 0 4 3 6
5   Alessio Scaggiante MF 2219   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Giovanni Fava  2027   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Daniele Redivo  2022   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Nicola Gioffré  1967   Alg   2 1 1 0 3 5 7
9   Emanuele Danese  1968   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Enes Habilaj  2069   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Aboubacar Sadikh Diop MF 2180   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Walter Moscato  2135   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Damiano Anselmi  1951   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Luca Lorusso MF 2111   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Roberto Tovagliaro MF 2105   Alg   2 1 1 0 3 4 5
16   Riccardo Agosti  2054   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Simone Nappi  1913   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Andrea Cappelletto  1972   Alg   2 1 1 0 3 3 3
19   Matteo Fortunato  1932   Alg   2 1 0 1 2 5 2
20   Mattia Brancaleone  1919   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Roberto Senesi  1936   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Diego Signorini  1990   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Diego Tranquillini  1941   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Marco Stipcevich  1905   Alg   2 1 0 1 2 4 0
25   Rafael Antonio Rodriguez Peralta  2048   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Giacomo Giuseppe Giorlando  1962   Alg   2 0 2 0 2 3 3
27   Gabriele Cappelletto    Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Simone Zanandrea  1942   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Loris Cicchirillo  1728   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Nicolò Turone    Alg   2 1 0 1 2 3 0
31   Sabrina Perletti    Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Marco Munaretto    Alg   2 0 1 1 1 5 2
33   Simone Piccinini  1931   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Andrea Cappadonia  1877   Alg   2 0 1 1 1 5 1
35   Luciano Sanson    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Alessandro Spica  1984   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Francesco Maria Aielli  1912   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Giorgia Senesi    Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Sara Habilaj  1882   Alg   2 0 1 1 1 4 1
40   Sofia Pandolfo    Alg   2 0 1 1 1 3 1
41   Mattia Ciccone  1825   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Linda Piccinini  1918   Alg   2 0 0 2 0 5 0
  Margherita Aielli    Alg   2 0 0 2 0 5 0
44   Luca Manzana  1838   Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Costante Bernardi    Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Dummy    Alg   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 za 17-04-2021  Diego Signorini (1990) - Loris Milanese (2160) 0-2
 Aboubacar Sadikh Diop (2180) - Alessio Scaggiante (2219) 1-1
 Nicola Gioffré (1967) - Simone Nappi (1913) 1-1
 Moreno Manzana (2146) - Matteo Fortunato (1932) 2-0
 Roberto Senesi (1936) - Daniele Macali (2145) 0-2
 Emanuele Danese (1968) - Luca Lorusso (2111) 1-1
 Enes Habilaj (2069) - Roberto Tovagliaro (2105) 1-1
 Andrea Cappelletto (1972) - Giovanni Fava (2027) 1-1
 Daniele Redivo (2022) - Riccardo Agosti (2054) 1-1
 Stefano Valentini (1931) - Diego Tranquillini (1941) 2-0
 Marco Munaretto  - Damiano Anselmi (1951) 0-2
 Rafael Antonio Rodriguez Peralta (2048) - Giacomo Giuseppe Giorlando (1962) 1-1
 Sabrina Perletti  - Walter Moscato (2135) 0-2
 Sofia Pandolfo  - Andrea Cappadonia (1877) 1-1
 Mattia Brancaleone (1919) - Luca Manzana (1838) 2-0
 Luciano Sanson  - Francesco Maria Aielli (1912) 1-1
 Giorgia Senesi  - Alessandro Spica (1984) 1-1
 Mattia Ciccone (1825) - Gabriele Cappelletto  0-2
 Nicolò Turone  - Linda Piccinini (1918) 2-0
 Marco Stipcevich (1905) - Costante Bernardi  2-0
 Simone Piccinini (1931) - Sara Habilaj (1882) 1-1
 Simone Zanandrea (1942) - Margherita Aielli  2-0