HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Damweek Hijken Hijken DTC 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 1931 - 2037
  Rat. 1650 - 1930
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Luise Gabbert  2015 Alg   8 4 2 2 10   1989.50     2015  
2   Lisa Scholtens  2011 Alg   8 4 1 3 9   2013.75     2011  
3   Elise Schouten  1990 Alg   8 3 3 2 9   1993.75     1990  
4   Fleur Kruysmulder  2042 Alg   8 2 5 1 9   1926.00     2042  
5   Marie Gabbert  1934 Alg   8 3 2 3 8   1966.62     1934  
6   Oleksandra Chumachenko  1896 Alg   8 3 2 3 8   1907.50     1896  
7   Yulia Bintsarovska  1971 Alg   8 2 3 3 7   2024.25     1971  
8   Marjory Feyt  1875 Alg   8 2 2 4 6   1921.38     1875  
9   Jeanet Stel  1838 Alg   8 2 1 5 5   1876.25     1838  
10   Rosanne Steenblik  Alg   8 2 0 6 4   1858.38     1793  
11   Marlijn Moene  Alg   8 0 2 6 2   1863.50     1670  
 Ronde 8 
 za 23-10-2021  Roel Boomstra (2419) - Jos Stokkel (2247) 2-0Partij  
 Guntis Valneris (2396) - Peter van der Stap (2181) 2-0Partij  
 Simon Harmsma (2141) - Emre Hageman (2118) 1-1Partij
 Floris Tol (2058) - Rik Smit (2062) 1-1Partij  
 Wouter Sosef (2083) - Andrew Tjon A Ong (2237) 0-2Partij  
 Cock van Wijk (2101) - Rienk van Marle (2216) 1-1Partij
 Leo van der Laan (2073) - Henk Kalk (2158) 0-2Partij
 René Wijpkema (2160) - Sytze Spijker (1960) 1-1Partij
 Matheo Boxum (2059) - Lisa Scholtens (2011) 1-1Partij
 Willem Bor (1926) - Erik Maijenburg (2037) 1-1Partij  
 Luise Gabbert (2015) - Oleksandra Chumachenko (1896) 2-0Partij
 Gert Bosker (2099) - Leo Peters (1981) 2-0Partij
 Fleur Kruysmulder (2042) - Daniël Boxum (1938) 2-0Partij
 Gerard Bruins (1966) - Hans van der Laan (2020) 1-1Partij
 Elise Schouten (1990) - Berend Plijter (1990) 2-0Partij
 Matthijs Broek (1832) - Jaap Hugen (1923) 2-0Partij
 John Folkers (1920) - Ben Dekens  2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1950) - Radjendrenath Kalloe (1993) 1-1Partij  
 Marie Gabbert (1934) - Ton van der Ploeg (1975) 2-0Partij
 Hilko Koning (1930) - Fred van Amersfoort (1972) 2-0Partij
 Evert Wiskerke (1961) - Nick Bolks (1822) 2-0Partij
 Jan de Vos (1919) - Teus Stam (1954) 1-1Partij
 Peter Frans Koops (2031) - Roel van Benthem  2-0Partij
 Johan Tuenter (1899) - Klaas Mondria (1835) 2-0Partij
 Bart Jan Kortleven (1828) - Siebe Kortleven (1885) 1-1Partij
 Marjory Feyt (1875) - Elzo de Vries (1826) 2-0Partij
 Rosanne Steenblik  - Gert Kortleven (1700) 0-2Partij
 Marlijn Moene  - Jeanet Stel (1838) 0-2Partij
 Roland Kreeft (2044) - Gerwin Mollink (2060) 2-0R
 Henk Pruim (1920) - Yulia Bintsarovska (1971) 1-1