HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open NK KNDB 2021

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
  Subklassementen:
  Vrouwen
  Rat. 0 - 875
  Rat. 876 - 1025
  Rat. 1026 - 1100
  Rat. 1101 - 1200
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Martin Dolfing GMI 2381   Alg   10 5 5 0 15 126 186
2   Aleksej Domchev GMI 2319   Alg   10 4 6 0 14 126 172
3   Johan Krajenbrink GMI 2329   Alg   10 4 6 0 14 126 171
4   Simon Harmsma CMF 2105   Alg   10 4 6 0 14 120 165
5   Tjeerd Harmsma  2244   Alg   10 3 7 0 13 126 157
6   Machiel Weistra MF 2173   Alg   10 4 5 1 13 125 155
7   Bart Terwel  2268   Alg   10 4 5 1 13 124 154
  Andrew Tjon A Ong MF 2188   Alg   10 4 5 1 13 124 154
9   Peter Kort  2148   Alg   10 4 5 1 13 121 153
10   Dirk Joosten  2169   Alg   10 4 5 1 13 121 152
11   Jos Stokkel GMI 2249   Alg   10 4 5 1 13 121 146
12   Shammie Kasnadi  2147   Alg   10 3 7 0 13 115 144
13   Erik ten Hagen  2168   Alg   10 5 3 2 13 109 132
14   Bhiem Ramdien MF 2280   Alg   10 4 4 2 12 125 142
15   Maarten Linssen MF 2197   Alg   10 3 6 1 12 118 136
16   Ed Kok  2058   Alg   10 3 6 1 12 114 129
17   Edwin de Jager MF 2137   Alg   10 3 6 1 12 114 128
18   Henk Kalk MF 2170   Alg   10 3 6 1 12 110 125
19   Jan Adema  2131   Alg   10 3 6 1 12 107 125
20   Coen Bommel  2070   Alg   10 3 6 1 12 107 122
21   Arnoud de Greef  2155   Alg   10 3 6 1 12 106 128
22   Anton Kosior MF 2177   Alg   10 3 6 1 12 105 123
23   Kees Hazen  2102   Alg   10 4 4 2 12 104 115
24   Raphaël Zdoroviak MF 2082   Alg   10 3 6 1 12 100 118
25   Wim Koopman  1950   Alg   10 4 4 2 12 98 110
26   Cock van Wijk CMF 2115   Alg   10 4 4 2 12 94 96
27   Peter Frans Koops  2054   Alg   10 4 4 2 12 91 108
28   Jan van den Hooff  1977   Alg   10 3 5 2 11 112 115
29   Fred Passchier  2069   Alg   10 2 7 1 11 110 116
30   Alexei Ovsyanko  1912   Alg   10 4 3 3 11 109 111
31   Jan van Loenen Jr.  2099   Alg   10 2 7 1 11 108 114
32   Ad de Hoon  2080   Alg   10 4 3 3 11 108 105
33   Willem van den Berg    Alg   10 4 3 3 11 104 102
34   René van Oosterhout  1986   Alg   10 3 5 2 11 102 107
35   Gerard Martens  1961   Alg   10 4 3 3 11 102 97
36   Fleur Kruysmulder  1985   Alg   10 3 5 2 11 101 103
37   Kariem Droog  1939   Alg   10 4 3 3 11 101 100
  Floris Tol  2040   Alg   10 3 5 2 11 101 100
39   Harry Doomernik  2007   Alg   10 3 5 2 11 98 103
40   Jan T. Terpstra  1896   Alg   10 5 1 4 11 90 77
41   Tom Knapen  2005   Alg   10 3 5 2 11 87 73
42   Gerwin Mollink  2059   Alg   10 3 4 3 10 113 105
43   Hans de Knikker  2040   Alg   10 3 4 3 10 112 105
44   Henk Hoksbergen  1975   Alg   10 4 2 4 10 109 101
45   Fred van Amersfoort  1963   Alg   10 2 6 2 10 108 103
46   Sammy Amusah  1991   Alg   10 2 6 2 10 104 98
47   Jan Riesthuis  2006   Alg   10 3 4 3 10 102 90
  Berend Plijter  1992   Alg   10 4 2 4 10 102 90
49   Jacques Brouns  1961   Alg   10 3 4 3 10 100 89
50   Marinus Willemsen    Alg   10 3 4 3 10 100 83
51   Ludger Buijs  1960   Alg   10 2 6 2 10 96 85
52   Erik Maijenburg  2054   Alg   10 2 6 2 10 94 90
53   Gino Schirinzi  2049   Alg   10 4 2 4 10 94 85
54   Willem Bor  1955   Alg   10 1 8 1 10 89 85
55   Radjendrenath Kalloe  2011   Alg   10 3 3 4 9 111 96
56   Tanya-Marie Cnossen  1919   Alg   10 1 7 2 9 106 92
57   Jules Martens  1988   Alg   10 2 5 3 9 104 84
58   Wim van Mourik  1890   Alg   10 1 7 2 9 101 88
59   Jan Ongolesono  2024   Alg   10 2 5 3 9 101 84
60   Harry Graaskamp  2015   Alg   10 3 3 4 9 100 82
61   Martien van Erp  1900   Alg   10 1 7 2 9 99 86
62   Gerard Boogaars  1923   Alg   10 2 5 3 9 95 76
63   David Riupassa  2018   Alg   10 2 5 3 9 95 74
64   Lucien Farzan  1969   Alg   10 1 7 2 9 94 81
65   Dieter van Gortel  1928   Alg   10 1 7 2 9 93 76
66   Rommy Moerlie  1907   Alg   10 4 1 5 9 93 72
67   Piet van Erp  1900   Alg   10 1 7 2 9 92 79
68   Rob Everts  1928   Alg   10 2 5 3 9 91 73
69   Aroen Bholasingh  1900   Alg   10 3 3 4 9 91 68
70   Arnout Mossink    Alg   10 3 3 4 9 90 66
71   Peter Hernaamt  1942   Alg   10 3 3 4 9 87 60
72   Ab Steenbergen  1986   Alg   10 3 2 5 8 97 62
73   Simon Rompa  1835   Alg   10 3 2 5 8 94 63
74   Gerard Welling  1902   Alg   10 2 4 4 8 92 65
75   Hein van Dee  1980   Alg   10 1 6 3 8 91 70
76   Alexander Zwanenburg  1900   Alg   10 2 4 4 8 88 65
77   Ronald Wisse  1835   Alg   10 1 6 3 8 88 63
78   Feiko Stoppels  1898   Alg   10 2 4 4 8 84 55
79   Hans Loots  1858   Alg   10 3 2 5 8 83 47
80   Geert Hendricks  1860   Alg   10 2 4 4 8 80 59
81   Maaike de Bruin  1870   Alg   10 3 2 5 8 68 33
82   Luud Ector  1908   Alg   10 1 5 4 7 89 51
83   Johan Alidarso  1874   Alg   10 1 5 4 7 80 45
84   Matthijs Broek  1861   Alg   10 0 7 3 7 79 50
85   Henk van der Heijden  1900   Alg   10 2 3 5 7 75 40
86   Roy Verveer  1890   Alg   10 1 5 4 7 70 33
87   Hans Luchies  1892   Alg   10 1 4 5 6 88 48
88   Jeroen Gijsbers    Alg   10 0 6 4 6 85 48
89   Bart Adema  1863   Alg   10 2 2 6 6 69 20
90   Ton Holla  1728   Alg   10 2 1 7 5 75 13
91   Ad Peerenboom  1900   Alg   10 1 1 8 3 70 7
92   Dummy    Alg   10 0 0 10 0 79 0
 Ronde 10 
 za 31-07-2021  Roy Verveer (1890) - Henk van der Heijden (1900) 1-1Partij
 Luud Ector (1908) - Matthijs Broek (1861) 1-1Partij
 Jeroen Gijsbers  - Geert Hendricks (1860) 0-2Partij
 Maaike de Bruin (1870) - Hans Luchies (1892) 2-0Partij
 Ronald Wisse (1835) - Ton Holla (1728) 2-0Partij
 Ad Peerenboom (1900) - Alexander Zwanenburg (1900) 0-2Partij
 Feiko Stoppels (1898) - Gerard Welling (1902) 1-1Partij  
 Hans Loots (1858) - Hein van Dee (1980) 1-1Partij
 Arnout Mossink  - Johan Alidarso (1874) 2-0Partij
 David Riupassa (2018) - Bart Adema (1863) 2-0Partij  
 Ab Steenbergen (1986) - Gino Schirinzi (2049) 0-2Partij
 Dieter van Gortel (1928) - Martien van Erp (1900) 1-1Partij  
 Piet van Erp (1900) - Wim van Mourik (1890) 1-1Partij  
 Harry Graaskamp (2015) - Gerard Boogaars (1923) 1-1Partij
 Lucien Farzan (1969) - Jan Ongolesono (2024) 1-1Partij
 Simon Rompa (1835) - Jacques Brouns (1961) 0-2Partij  
 Tanya-Marie Cnossen (1919) - Peter Hernaamt (1942) 1-1Partij
 Jules Martens (1988) - Rob Everts (1928) 1-1Partij
 Marinus Willemsen  - Berend Plijter (1992) 1-1Partij
 Ludger Buijs (1960) - Willem Bor (1955) 1-1Partij
 Erik Maijenburg (2054) - Sammy Amusah (1991) 1-1Partij  
 Aroen Bholasingh (1900) - Gerard Martens (1961) 0-2Partij
 Radjendrenath Kalloe (2011) - Jan T. Terpstra (1896) 0-2Partij
 Rommy Moerlie (1907) - Ad de Hoon (2080) 0-2Partij  
 Raphaël Zdoroviak (2082) - Henk Hoksbergen (1975) 2-0Partij
 Fleur Kruysmulder (1985) - Willem van den Berg  1-1Partij  
 Alexei Ovsyanko (1912) - Floris Tol (2040) 1-1Partij
 Harry Doomernik (2007) - Jan van Loenen Jr. (2099) 1-1Partij
 Fred van Amersfoort (1963) - Wim Koopman (1950) 0-2Partij
 Fred Passchier (2069) - Kariem Droog (1939) 1-1Partij  
 Jan Riesthuis (2006) - Kees Hazen (2102) 0-2Partij
 Hans de Knikker (2040) - Cock van Wijk (2115) 0-2Partij
 Jan van den Hooff (1977) - Erik ten Hagen (2168) 0-2Partij
 Peter Frans Koops (2054) - Gerwin Mollink (2059) 2-0Partij
 Anton Kosior (2177) - Coen Bommel (2070) 1-1Partij
 Jan Adema (2131) - Ed Kok (2058) 1-1Partij
 Henk Kalk (2170) - Edwin de Jager (2137) 1-1Partij  
 Arnoud de Greef (2155) - Maarten Linssen (2197) 1-1Partij  
 René van Oosterhout (1986) - Dirk Joosten (2169) 0-2Partij
 Machiel Weistra (2173) - Andrew Tjon A Ong (2188) 1-1Partij
 Simon Harmsma (2105) - Bhiem Ramdien (2280) 2-0Partij  
 Tjeerd Harmsma (2244) - Peter Kort (2148) 1-1Partij
 Bart Terwel (2268) - Jos Stokkel (2249) 1-1Partij
 Johan Krajenbrink (2329) - Shammie Kasnadi (2147) 1-1Partij  
 Aleksej Domchev (2319) - Martin Dolfing (2381) 1-1Partij