HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 1999

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Vladislavs Bedinovs MI 2221   Alg   7 5 1 1 11 60 90
2   Raivis Paegle MF 2202   Alg   7 3 4 0 10 63 87
3   Vaclav Krista MI 2185   Alg   7 3 4 0 10 61 86
4   Hans Klaassen    Alg   7 3 4 0 10 59 79
5   Jiri Sysel  2261   Alg   7 4 2 1 10 59 77
6   Ferry Kemperman    Alg   7 2 5 0 9 61 75
7   Jan Pieter Drost    Alg   7 2 5 0 9 56 67
8   Igor Keder  2162   Alg   7 3 3 1 9 54 64
9   Benno Butulis    Alg   7 4 1 2 9 54 62
10   Vaclav Marek  2053   Alg   7 2 5 0 9 53 66
11   Ugijs Laimite MI 2201   Alg   7 4 1 2 9 52 61
12   Johan Lemstra  2113   Alg   7 3 2 2 8 58 58
13   Peter Boonstra    Alg   7 3 2 2 8 55 52
14   Guntars Pitka    Alg   7 3 2 2 8 53 55
15   Ivo Kristek  2055   Alg   7 3 2 2 8 48 44
16   Robert Töpfer  1991   Alg   7 3 2 2 8 43 46
17   Jan T. Terpstra  1983   Alg   7 2 3 2 7 50 38
18   John Drees    Alg   7 3 1 3 7 50 33
19   Andy Damen    Alg   7 2 3 2 7 49 44
20   Gunars Rumpeteris    Alg   7 1 5 1 7 47 44
21   Renars Freidensons    Alg   7 3 1 3 7 46 35
22   Marite Caca    Alg   7 2 3 2 7 46 33
23   Theo Willemsen    Alg   7 2 2 3 6 51 37
24   Erwin Heslinga    Alg   7 1 4 2 6 50 36
25   Maris Mitenbergs  1998   Alg   7 1 4 2 6 48 37
26   Aard Brinkman    Alg   7 0 6 1 6 47 39
27   Harrie Hoonhorst    Alg   7 2 2 3 6 45 25
28   Lubos Vlach  1996   Alg   7 2 2 3 6 43 30
29   Rihards Volfs    Alg   7 2 2 3 6 35 15
30   Jan Sulc    Alg   7 1 3 3 5 48 32
31   Herman Booijink    Alg   7 1 3 3 5 42 23
32   Zane Bérzina    Alg   7 1 3 3 5 41 24
33   Elvis Millers    Alg   7 1 3 3 5 39 25
34   Mannes Ravenshorst    Alg   7 1 3 3 5 39 21
35   Hidde Risselada    Alg   7 2 1 4 5 37 11
36   Fernando Auciello    Alg   7 1 2 4 4 45 21
37   Oldrich Rynt    Alg   7 0 2 5 2 35 6
38   Falco Schliessmann    Alg   7 0 1 6 1 40 2
 Ronde 7 
 za 19-06-1999  Raivis Paegle (2202) - Vladislavs Bedinovs (2221) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2185) - Vaclav Marek (2053) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2261) - Johan Lemstra (2113) 2-0Partij
 Peter Boonstra  - Hans Klaassen  0-2Partij
 Ferry Kemperman  - Jan Pieter Drost  1-1Partij
 Renars Freidensons  - Benno Butulis  0-2Partij
 Igor Keder (2162) - John Drees  2-0Partij
 Jan T. Terpstra (1983) - Ugijs Laimite (2201) 0-2Partij
 Guntars Pitka  - Elvis Millers  2-0Partij
 Gunars Rumpeteris  - Marite Caca  1-1Partij
 Ivo Kristek (2055) - Maris Mitenbergs (1998) 2-0Partij
 Robert Töpfer (1991) - Lubos Vlach (1996) 2-0Partij
 Andy Damen  - Fernando Auciello  2-0Partij
 Erwin Heslinga  - Theo Willemsen  1-1Partij
 Aard Brinkman  - Harrie Hoonhorst  1-1Partij
 Zane Bérzina  - Jan Sulc  1-1Partij
 Rihards Volfs  - Oldrich Rynt  2-0Partij
 Herman Booijink  - Mannes Ravenshorst  1-1Partij
 Hidde Risselada  - Falco Schliessmann  2-0Partij