HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   HF Kampioenschap van Wit-Rusland 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Vitali Varushyla MF 2179   Alg   9 5 4 0 14 90 136
2   Irina Pashkevich GMIF 2175   Alg   9 4 5 0 13 100 141
3   Nicolai Kadesnikow  2122   Alg   9 3 6 0 12 99 129
4   Aleksei Kunitsa  1900   Alg   9 5 2 2 12 86 105
5   Natalja Gerasimovich MFF 2008   Alg   9 5 2 2 12 86 104
6   Uladzislau Splendzer  2104   Alg   9 2 7 0 11 93 114
7   Viktor Chizh    Alg   9 4 3 2 11 88 105
8   Grigorij Kulagin  1966   Alg   9 4 3 2 11 85 90
9   Vladimir Basiniuk    Alg   9 4 3 2 11 74 85
10   Aliaksandr Kuryan  1974   Alg   9 2 6 1 10 100 108
11   Alexander Markin    Alg   9 4 2 3 10 98 97
12   Marat Goldman  1919   Alg   9 4 2 3 10 84 83
13   Dmitry Fadeev  1986   Alg   9 2 6 1 10 80 81
14   Ivan Palaznik    Alg   9 3 4 2 10 79 78
15   Svetlana Gorbachenko  2017   Alg   9 3 4 2 10 77 78
16   Iahor Khanukajeu    Alg   9 4 2 3 10 70 69
17   Vladimir Belajewskij  2084   Alg   9 3 3 3 9 93 86
18   Aleksey Martynovich    Alg   9 3 3 3 9 86 76
19   Uladzislau Valjuk    Alg   9 3 3 3 9 86 74
20   Gennadij Goncharov    Alg   9 3 3 3 9 73 59
21   Oleg Chepa    Alg   9 3 2 4 8 79 49
22   Aleksandr Bartosh    Alg   9 3 2 4 8 77 62
23   Vadim Krupskij    Alg   9 4 0 5 8 74 40
24   Fedor Bogdan    Alg   9 4 0 5 8 70 38
25   Aleksei Belov  1922   Alg   9 3 1 5 7 81 46
26   Aleksei Kolnov    Alg   9 3 1 5 7 65 26
27   Ivan Filinovich    Alg   9 1 4 4 6 72 35
28   Artiom Korovkin    Alg   9 3 0 6 6 68 32
29   Vladimir Perevalov    Alg   9 1 2 6 4 69 20
30   Aleksei Fedorenkov  2083   Alg   5 1 1 3 3 38 10
31   Dmitrij Gorbutov    Alg   9 1 0 8 2 62 0
32   Dummy    Alg   5 0 0 5 0 26 0
Vitali VarushylaIrina PashkevichNicolai Kadesnikow
Aleksei KunitsaNatalja GerasimovichUladzislau Splendzer
Iahor Khanukajeu
Uladzislau Valjuk
 Ronde 9 
 do 01-01-2009  Vladimir Perevalov  - Ivan Filinovich  1-1
 Artiom Korovkin  - Aleksei Kolnov  0-2
 Dmitrij Gorbutov  - Fedor Bogdan  0-2
 Aleksey Martynovich  - Aleksei Belov (1922) 2-0
 Uladzislau Valjuk  - Oleg Chepa  1-1
 Vladimir Belajewskij (2084) - Iahor Khanukajeu  0-2
 Ivan Palaznik  - Vadim Krupskij  2-0
 Dmitry Fadeev (1986) - Svetlana Gorbachenko (2017) 1-1
 Marat Goldman (1919) - Aleksandr Bartosh  2-0
 Vladimir Basiniuk  - Gennadij Goncharov  2-0
 Aliaksandr Kuryan (1974) - Natalja Gerasimovich (2008) 0-2
 Aleksei Kunitsa (1900) - Alexander Markin  2-0
 Uladzislau Splendzer (2104) - Nicolai Kadesnikow (2122) 1-1
 Vitali Varushyla (2179) - Grigorij Kulagin (1966) 2-0
 Irina Pashkevich (2175) - Viktor Chizh  1-1