HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Jiri Sysel MF 2171   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Erwin Heslinga  2127   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Vaclav Krista MI 2099   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Kychkin  2087   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Thijmen Stobbe  2188   Alg   1 1 0 0 2 0 0
8   Lumir Gatnar  1977   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Zainal Palmans  2174   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Martijn van Gortel  2072   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Vaclav Marek  1930   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Pavel Truhlar  1973   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Aisen Andreev  1924   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Anton Permyakov  1979   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Michel Stempher  2021   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Jan Pieter Drost  2146   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Ayyyna Sobakina  2132   Alg   1 0 1 0 1 0 1
  Jan T. Terpstra  1890   Alg   1 0 1 0 1 0 1
22   Ayanika Kychkina    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Hylke Dykstra    Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Hidde Risselada  1829   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Pavel Kaderabek  2000   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Gertjan Kolsté  2085   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Bert Begeman  1981   Alg   1 0 0 1 0 0 2
  Akulina Sobakina    Alg   1 0 0 1 0 0 2
Roufine ProkupetsAnatoli GantvargJiri Sysel
Erwin HeslingaVaclav KristaNikolai Kychkin
Thijmen StobbeLumir GatnarZainal Palmans
Martijn van GortelVaclav MarekMatrena Nogovitsyna
Pavel TruhlarAisen AndreevMikhaylo Kolobov
Yuriy LagodaAnton PermyakovMichel Stempher
JanAyyyna Sobakina
 Ronde 1 
 zo 14-06-2009  Nikolai Kychkin (2087) - Hylke Dykstra  2-0Partij
 Akulina Sobakina  - Vaclav Krista (2099) 0-2Partij
 Erwin Heslinga (2127) - Ayanika Kychkina  2-0Partij
 Hidde Risselada (1829) - Roufine Prokupets (2129) 0-2Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Jan T. Terpstra (1890) 1-1Partij
 Aisen Andreev (1924) - Jan Pieter Drost (2146) 1-1Partij
 Vaclav Marek (1930) - Pavel Truhlar (1973) 1-1Partij
 Bert Begeman (1981) - Jiri Sysel (2171) 0-2Partij
 Zainal Palmans (2174) - Anton Permyakov (1979) 1-1Partij
 Pavel Kaderabek (2000) - Thijmen Stobbe (2188) 0-2Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Michel Stempher (2021) 1-1Partij
 Martijn van Gortel (2072) - Matrena Nogovitsyna (2273) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Gertjan Kolsté (2085) 2-0Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Lumir Gatnar (1977) 1-1