HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Nikolai Kychkin  2087   Alg   2 2 0 0 4 2 2
2   Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   2 2 0 0 4 1 2
3   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Vaclav Krista MI 2099   Alg   2 1 1 0 3 3 5
  Martijn van Gortel  2072   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Erwin Heslinga  2127   Alg   2 1 1 0 3 3 3
  Thijmen Stobbe  2188   Alg   2 1 1 0 3 3 3
9   Ayyyna Sobakina  2132   Alg   2 1 1 0 3 2 3
10   Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   2 1 1 0 3 1 2
11   Jiri Sysel MF 2171   Alg   2 1 0 1 2 4 5
12   Jan T. Terpstra  1890   Alg   2 0 2 0 2 3 5
  Akulina Sobakina    Alg   2 1 0 1 2 3 3
  Hidde Risselada  1829   Alg   2 1 0 1 2 3 3
15   Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   2 0 2 0 2 2 4
  Michel Stempher  2021   Alg   2 0 2 0 2 2 4
  Zainal Palmans  2174   Alg   2 0 2 0 2 2 4
  Anton Permyakov  1979   Alg   2 0 2 0 2 2 4
  Vaclav Marek  1930   Alg   2 0 2 0 2 2 3
20   Gertjan Kolsté  2085   Alg   2 0 1 1 1 4 5
  Jan Pieter Drost  2146   Alg   2 0 1 1 1 4 5
22   Lumir Gatnar  1977   Alg   2 0 1 1 1 3 6
  Pavel Truhlar  1973   Alg   2 0 1 1 1 3 5
  Aisen Andreev  1924   Alg   2 0 1 1 1 3 4
25   Bert Begeman  1981   Alg   2 0 1 1 1 2 3
26   Hylke Dykstra    Alg   2 0 0 2 0 4 6
27   Pavel Kaderabek  2000   Alg   2 0 0 2 0 3 6
  Ayanika Kychkina    Alg   2 0 0 2 0 3 5
Nikolai KychkinAnatoli GantvargRoufine Prokupets
Vaclav KristaMartijn van GortelMatrena Nogovitsyna
Erwin HeslingaThijmen StobbeAyyyna Sobakina
Mikhaylo KolobovJiri SyselJan
Hidde RisseladaYuriy Lagoda
Michel StempherZainal PalmansAnton Permyakov
Vaclav MarekGertjan Kolste
 Ronde 2 
 ma 15-06-2009  Hylke Dykstra  - Akulina Sobakina  0-2Partij
 Ayanika Kychkina  - Hidde Risselada (1829) 0-2Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Bert Begeman (1981) 1-1Partij
 Mikhaylo Kolobov (2066) - Aisen Andreev (1924) 2-0Partij
 Lumir Gatnar (1977) - Martijn van Gortel (2072) 0-2Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Ayyyna Sobakina (2132) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1890) - Vaclav Marek (1930) 1-1Partij
 Michel Stempher (2021) - Zainal Palmans (2174) 1-1Partij
 Anton Permyakov (1979) - Yuriy Lagoda (2258) 1-1Partij
 Matrena Nogovitsyna (2273) - Pavel Kaderabek (2000) 2-0Partij
 Vaclav Krista (2099) - Roufine Prokupets (2129) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2171) - Nikolai Kychkin (2087) 0-2Partij
 Thijmen Stobbe (2188) - Erwin Heslinga (2127) 1-1Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Anatoli Gantvarg (2396) 0-2Partij