HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren:
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Anatoli Gantvarg GMI 2396   Alg   4 3 1 0 7 16 19
  Nikolai Kychkin  2087   Alg   4 3 1 0 7 16 18
3   Roufine Prokupets MF 2129   Alg   4 2 2 0 6 14 16
4   Matrena Nogovitsyna MIF 2273   Alg   4 2 1 1 5 17 18
5   Zainal Palmans  2174   Alg   4 1 3 0 5 15 19
  Anton Permyakov  1979   Alg   4 1 3 0 5 15 18
  Vaclav Krista MI 2099   Alg   4 1 3 0 5 15 18
  Yuriy Lagoda MI 2258   Alg   4 1 3 0 5 15 17
  Jiri Sysel MF 2171   Alg   4 2 1 1 5 15 17
  Michel Stempher  2021   Alg   4 1 3 0 5 15 17
11   Martijn van Gortel  2072   Alg   4 1 3 0 5 14 17
  Mikhaylo Kolobov  2066   Alg   4 1 3 0 5 14 17
13   Ayyyna Sobakina  2132   Alg   4 2 1 1 5 11 14
14   Erwin Heslinga  2127   Alg   4 1 2 1 4 16 17
15   Thijmen Stobbe  2188   Alg   4 1 2 1 4 15 16
16   Jan Pieter Drost  2146   Alg   4 1 2 1 4 13 15
17   Vaclav Marek  1930   Alg   4 1 2 1 4 11 13
18   Lumir Gatnar  1977   Alg   4 1 1 2 3 15 16
19   Gertjan Kolsté  2085   Alg   4 0 3 1 3 14 16
  Jan T. Terpstra  1890   Alg   4 0 3 1 3 14 16
21   Akulina Sobakina    Alg   4 1 1 2 3 13 15
22   Pavel Truhlar  1973   Alg   4 0 3 1 3 12 15
  Aisen Andreev  1924   Alg   4 0 3 1 3 12 15
24   Hylke Dykstra    Alg   4 1 0 3 2 15 16
  Hidde Risselada  1829   Alg   4 1 0 3 2 15 16
26   Bert Begeman  1981   Alg   4 0 2 2 2 12 15
27   Pavel Kaderabek  2000   Alg   4 0 1 3 1 11 12
28   Ayanika Kychkina    Alg   4 0 1 3 1 9 10
Anatoli GantvargNikolai KychkinRoufine Prokupets
Matrena NogovitsynaZainal PalmansAnton Permyakov
Vaclav KristaYuriy LagodaJiri Sysel
Michel StempherMartijn van GortelMikhaylo Kolobov
Ayyyna SobakinaErwin HeslingaThijmen Stobbe
JanVaclav MarekLumir Gatnar
Gertjan KolsteJan
 Ronde 4 
 wo 17-06-2009  Ayanika Kychkina  - Pavel Kaderabek (2000) 1-1Partij
 Gertjan Kolsté (2085) - Aisen Andreev (1924) 1-1Partij
 Jan Pieter Drost (2146) - Bert Begeman (1981) 2-0Partij
 Hidde Risselada (1829) - Vaclav Marek (1930) 0-2Partij
 Pavel Truhlar (1973) - Akulina Sobakina  1-1Partij
 Ayyyna Sobakina (2132) - Lumir Gatnar (1977) 2-0Partij
 Anton Permyakov (1979) - Jan T. Terpstra (1890) 2-0Partij
 Hylke Dykstra  - Michel Stempher (2021) 0-2Partij
 Jiri Sysel (2171) - Mikhaylo Kolobov (2066) 1-1Partij
 Yuriy Lagoda (2258) - Vaclav Krista (2099) 1-1Partij
 Thijmen Stobbe (2188) - Roufine Prokupets (2129) 0-2Partij
 Zainal Palmans (2174) - Martijn van Gortel (2072) 1-1Partij
 Anatoli Gantvarg (2396) - Matrena Nogovitsyna (2273) 2-0Partij
 Nikolai Kychkin (2087) - Erwin Heslinga (2127) 2-0Partij