HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Alexey Chizhov GMI 2417   Alg   9 4 5 0 13 93 132
2   Vladimir Milshin GMI 2313   Alg   9 3 6 0 12 94 120
3   Ainur Shaibakov MF 2217   Alg   9 3 6 0 12 93 120
4   Iwan Kostionow MI 2266   Alg   9 2 7 0 11 94 112
5   Sergey Bonadykov MF 2216   Alg   9 2 7 0 11 93 109
6   German Struchkov MF 2144   Alg   9 3 5 1 11 91 104
7   Murodullo Amrillaev GMI 2323   Alg   9 2 7 0 11 83 97
8   Maksim Milshin  2120   Alg   9 2 6 1 10 96 100
9   Andrej Kalmakov GMI 2332   Alg   9 2 6 1 10 93 98
10   Sergey Fedin MF 2168   Alg   9 2 6 1 10 86 91
11   Ivan Trofimov  2178   Alg   9 2 6 1 10 84 87
12   Rinat Ishimbaev MI 2251   Alg   9 3 4 2 10 83 85
13   Sergei Fadeev  2110   Alg   9 1 8 0 10 79 87
14   Alexander Verkhovykh  2231   Alg   9 1 7 1 9 82 79
15   Constantin Leontiev MI 2242   Alg   9 2 5 2 9 82 75
16   Andrey Stolyarov  2253   Alg   9 1 7 1 9 81 78
17   Dmitry Bochkarev  2152   Alg   9 1 7 1 9 80 78
18   Andrej Filimonov  2070   Alg   9 2 5 2 9 80 69
19   Anton Permyakov  1981   Alg   9 2 5 2 9 79 75
20   Evgeni Gurkov  2123   Alg   9 1 7 1 9 76 74
21   Alexander Kislyakov    Alg   9 3 3 3 9 72 61
22   Alexander Ldokov  2232   Alg   9 3 2 4 8 81 60
23   Anton Fofonov    Alg   9 1 6 2 8 80 66
24   Rim Ishmetov MF 2181   Alg   9 1 6 2 8 75 60
25   Konstantin Kovalevskij  2048   Alg   9 1 6 2 8 71 55
26   Vasiliy Markin  1968   Alg   9 2 3 4 7 77 49
27   Valerij Martynjuk    Alg   9 0 7 2 7 75 58
28   Matrena Nogovitsyna MIF 2346   Alg   9 2 3 4 7 73 45
29   Konstantin Glazkovski    Alg   9 2 2 5 6 69 38
30   Ilya Ryzhov    Alg   9 2 2 5 6 64 37
31   Samil Yussupov    Alg   9 1 3 5 5 70 38
32   Dmitry Malyshev    Alg   9 1 3 5 5 63 33
Alexey ChizhovVladimir MilshinAinur Shaibakov
Iwan KostionowSergey BonadykovGerman Struchkov
Murodullo AmrillaevMaksim MilshinAndrej Kalmakov
Sergey FedinIvan TrofimovRinat Ishimbaev
Alexander Verkhovykh
Andrej Filimonov
Anton PermyakovEvgeni Gurkov
 Ronde 9 
 wo 01-10-2008  Ilya Ryzhov  - Valerij Martynjuk  2-0
 Dmitry Malyshev  - Samil Yussupov  2-0R
 Alexander Ldokov (2232) - Konstantin Glazkovski  2-0
 Rim Ishmetov (2181) - Konstantin Kovalevskij (2048) 1-1
 Andrey Stolyarov (2253) - Dmitry Bochkarev (2152) 1-1
 Evgeni Gurkov (2123) - Vasiliy Markin (1968) 2-0
 Alexander Verkhovykh (2231) - Andrej Filimonov (2070) 1-1
 Anton Permyakov (1981) - Constantin Leontiev (2242) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2346) - Ivan Trofimov (2178) 0-2
 Anton Fofonov  - Rinat Ishimbaev (2251) 0-2
 Iwan Kostionow (2266) - Sergei Fadeev (2110) 1-1
 Sergey Fedin (2168) - Alexander Kislyakov  1-1
 Andrej Kalmakov (2332) - Ainur Shaibakov (2217) 0-2
 Sergey Bonadykov (2216) - Murodullo Amrillaev (2323) 1-1
 Alexey Chizhov (2417) - Maksim Milshin (2120) 2-0
 Vladimir Milshin (2313) - German Struchkov (2144) 1-1