HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Olga Fedorovich MFF 2032   Alg   9 5 4 0 14 76 90
2   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   Alg   9 5 4 0 14 75 89
3   Nikolai Kychkin  2116   Alg   9 5 3 1 13 78 92
4   Konstantin Kovalevskij  2045   Alg   9 4 4 1 12 80 94
5   Anton Permyakov  2003   Alg   9 4 4 1 12 71 85
6   Aisen Andreev  1942   Alg   9 4 4 1 12 69 83
7   Marharyta Khramtsova    Alg   9 4 3 2 11 68 82
8   Oleg Chepa    Alg   9 3 5 1 11 66 79
9   Svetlana Gorbachenko  2016   Alg   9 5 1 3 11 64 78
10   Vasiliy Markin  1965   Alg   9 2 6 1 10 75 89
11   Aleksei Kunitsa  1958   Alg   9 3 4 2 10 72 86
  Dmitry Fadeev  1972   Alg   9 3 4 2 10 72 85
13   Ayyyna Sobakina  2153   Alg   9 4 2 3 10 63 75
14   Uladzislau Valjuk    Alg   9 3 4 2 10 62 74
15   Anna Vuzlik  1900   Alg   9 4 2 3 10 59 71
16   Anastasia Varitcheva    Alg   9 3 3 3 9 69 83
17   Akulina Sobakina    Alg   9 2 5 2 9 67 79
18   Vera Svatchinskaya    Alg   9 4 1 4 9 66 80
19   Iahor Khanukajeu    Alg   9 3 3 3 9 64 77
20   Ivan Palaznik    Alg   9 4 0 5 8 57 68
21   Ekaterina Moskaleva    Alg   9 2 4 3 8 55 67
22   Fiodar Bakach    Alg   9 3 2 4 8 54 67
23   Maryia Mironava    Alg   9 2 4 3 8 53 64
24   Aleksey Martynovich    Alg   9 3 2 4 8 52 66
25   Aianika Kolodeznikova-Kychkina    Alg   9 2 3 4 7 64 78
26   Anastasia Gorlatova    Alg   9 3 1 5 7 61 72
27   Marat Goldman  1914   Alg   9 2 2 5 6 63 75
28   Alina Kovalenko    Alg   9 2 2 5 6 60 71
29   Alexei Kuratchev    Alg   9 2 2 5 6 54 68
30   Alexandra Slirina    Alg   9 2 2 5 6 52 63
31   Palina Petrusiova    Alg   9 2 0 7 4 54 66
32   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 52 62
Olga FedorovichMatrena NogovitsynaNikolai Kychkin
Anton PermyakovAisen Andreev
Marharyta KhramtsovaOleg Chepa
Vasiliy MarkinAleksei Kunitsa
Ayyyna SobakinaUladzislau Valjuk
Iahor Khanukajeu
 Ronde 9 
 do 09-07-2009  Palina Petrusiova  - Ekaterina Moskaleva  0-2
 Anton Permyakov (2003) - Vera Svatchinskaya  2-0
 Olga Fedorovich (2032) - Marharyta Khramtsova  1-1
 Anna Vuzlik (1900) - Anastasia Varitcheva  2-0
 Aleksey Martynovich  - Uladzislau Valjuk  0-2
 Vasiliy Markin (1965) - Matrena Nogovitsyna (2198) 0-2
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina  - Iahor Khanukajeu  0-2
 Alexandra Slirina  - Alexei Kuratchev  2-0
 Nikolai Kychkin (2116) - Aleksei Kunitsa (1958) 2-0
 Ivan Palaznik  - Alina Kovalenko  2-0
 Konstantin Kovalevskij (2045) - Oleg Chepa  1-1
 Anastasia Gorlatova  - Ayyyna Sobakina (2153) 0-2
 Akulina Sobakina  - Svetlana Gorbachenko (2016) 0-2
 Maryia Mironava  - Marat Goldman (1914) 2-0
 Aisen Andreev (1942) - Dmitry Fadeev (1972) 2-0