HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Zuromin Polen 2009

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Edvard Buzinskij GMI 2362   Alg   9 5 4 0 14 83 97
2   Viesturs Tomass MF 2213   Alg   9 5 4 0 14 82 96
3   Damian Reszka  2102   Alg   9 5 3 1 13 83 97
4   Marcin Grzesiak  2138   Alg   9 4 5 0 13 79 93
5   Rudolfs Tomass  2092   Alg   9 4 5 0 13 78 92
6   Natalia Sadowska MFF 2034   Alg   9 5 3 1 13 77 91
7   Vilius Aleknavicius  1976   Alg   9 5 3 1 13 73 87
8   Aris Brantevics  1984   Alg   9 5 3 1 13 72 85
9   Andrew Tjon A Ong MF 2196   Alg   9 5 2 2 12 75 88
10   Lukasz Kosobudzki  2053   Alg   9 4 4 1 12 74 88
  Andrejs Cehanovics  1992   Alg   9 5 2 2 12 74 88
12   Magdalena Szczybylo    Alg   9 4 4 1 12 71 83
  Vitali Varushyla MF 2175   Alg   9 5 2 2 12 71 82
14   Peteris Gailans  2017   Alg   9 5 2 2 12 64 76
15   Raitis Ozols  2044   Alg   9 5 1 3 11 79 92
16   Oskar Budis  1940   Alg   9 4 3 2 11 76 90
  Bartosz Socha  2018   Alg   9 4 3 2 11 76 89
18   Jevgenijs Bercuks  1911   Alg   9 5 1 3 11 75 88
19   Zigmars Dauge  2079   Alg   9 3 5 1 11 73 86
  Wladyslaw Daliga  1940   Alg   9 3 5 1 11 73 85
21   Kaspars Sulcs  1977   Alg   9 4 3 2 11 67 80
22   Damian Derlatka    Alg   9 4 3 2 11 56 68
23   Arkadijs Bersons    Alg   9 2 6 1 10 78 91
24   Lukas Vengelis  1932   Alg   9 2 6 1 10 76 90
25   Aneta-Kinga Sobiegraj  1906   Alg   9 4 2 3 10 75 88
26   Jozef Bajdak  1905   Alg   9 5 0 4 10 71 84
  Michal Szczybylo  2000   Alg   9 2 6 1 10 71 82
28   Pawel Suchecki    Alg   9 4 2 3 10 70 83
  Tomasz Marczuk  1962   Alg   9 4 2 3 10 70 82
  Karol Cichocki    Alg   9 5 0 4 10 70 82
31   Ewa Kosobudzka    Alg   9 3 4 2 10 69 82
32   Karol Dudkiewicz  2041   Alg   9 3 4 2 10 68 82
33   Elena Kirylava    Alg   9 3 4 2 10 67 78
34   Mantas Janavicius  1944   Alg   9 3 4 2 10 66 80
  Kalvis Rumbenieks  1900   Alg   9 4 2 3 10 66 79
36   Adam Kociszewski    Alg   9 4 2 3 10 65 78
37   Andrzej Sosnowski    Alg   9 2 6 1 10 63 76
38   Deividas Ambolta    Alg   9 3 4 2 10 62 73
39   Arleta Flisikowska  1974   Alg   9 3 4 2 10 59 72
40   Magda Pawlowska    Alg   9 2 5 2 9 74 87
41   Jonas Navickas    Alg   9 3 3 3 9 70 83
42   Marcin Dernoga    Alg   9 3 3 3 9 69 83
43   Marcin Sobiegraj  1927   Alg   9 3 3 3 9 68 81
44   Rafal Chrzaszcz  1900   Alg   9 4 1 4 9 65 79
45   Patryk Morzy    Alg   9 4 1 4 9 64 77
46   Juozas Akranglis    Alg   9 4 1 4 9 63 76
  Agnieszka Jurkiewicz    Alg   9 2 5 2 9 63 74
48   Agnieszka Szymanska    Alg   9 3 3 3 9 62 72
49   Oleg Grosu    Alg   9 3 3 3 9 61 71
50   Andrei Charnukha    Alg   9 4 1 4 9 58 69
51   Szymon Morzy  1914   Alg   9 3 3 3 9 57 70
  Victor Nichita    Alg   9 3 3 3 9 57 68
53   Reveca Varzari    Alg   9 4 1 4 9 56 68
54   Ieva Brantevica  1984   Alg   9 2 4 3 8 66 77
55   Gabriele Jundaite    Alg   9 2 4 3 8 65 78
56   Fiodar Bakach    Alg   9 3 2 4 8 63 73
57   Leons Bersons    Alg   9 4 0 5 8 62 74
  Elza Garokalna    Alg   9 4 0 5 8 62 72
59   Karolina Sobolewska    Alg   9 4 0 5 8 59 71
60   Viesturs Stelmahers    Alg   9 3 2 4 8 54 64
61   Ivan Ticec    Alg   9 3 2 4 8 51 63
62   Gheorghe Ceban    Alg   9 4 0 5 8 50 61
63   Mateusz Bielko    Alg   9 3 1 5 7 62 76
64   Elvija Vanaga    Alg   9 3 1 5 7 59 69
65   Raitis Robergs    Alg   9 3 1 5 7 58 69
66   Przemyslaw Pyda    Alg   9 2 3 4 7 57 70
  Zuzanna Suchocka    Alg   9 3 1 5 7 57 69
68   Aleksejs Rudakovs    Alg   9 3 1 5 7 55 65
69   Arnolds Flemings    Alg   9 3 1 5 7 53 64
70   Krist Bumeistars    Alg   9 3 1 5 7 50 62
71   Juris Oskars Biezais    Alg   9 3 1 5 7 48 60
72   Vladimir Nicula    Alg   9 2 2 5 6 62 75
73   Aliaksandra Spirina    Alg   9 2 2 5 6 58 71
74   Michal Bielko    Alg   9 2 2 5 6 53 63
75   Zenon Mieszkowski    Alg   9 3 0 6 6 51 63
  Marta Stangret    Alg   9 3 0 6 6 51 63
  Aleksander Werelich    Alg   9 3 0 6 6 51 62
78   Laine Kreitale    Alg   9 2 2 5 6 46 57
  Mantas Sprainaitis    Alg   9 3 0 6 6 46 56
80   Dummy    Alg   9 3 0 6 6 41 49
81   Ivo Bugis    Alg   9 2 1 6 5 49 59
82   Paulius Valtas    Alg   9 2 1 6 5 45 55
83   Kristine Ansberga    Alg   9 2 0 7 4 47 58
84   Simona Brokane    Alg   9 2 0 7 4 40 53
85   Palina Karpovich    Alg   9 1 1 7 3 39 49
86   Kristaps Ozolins    Alg   9 1 0 8 2 42 51
Edvard BuzinskijViesturs TomassDamian Reszka
Rudolfs TomassNatalia Sadowska
Vilius AleknaviciusAris BrantevicsAndrew Tjon
Lukasz KosobudzkiAndrejs CehanovicsMagdalena Szczybylo
Vitali VarushylaPeteris GailansRaitis Ozols
Oskar BudisBartosz Socha
Wladyslaw Daliga
 Ronde 9 
 zo 19-07-2009  Andrew Tjon A Ong (2196) - Oskar Budis (1940) 2-0Partij
 Mantas Sprainaitis  - Palina Karpovich  2-0
 Kristaps Ozolins  - Paulius Valtas  0-2
 Ivan Ticec  - Aliaksandra Spirina  2-0
 Zuzanna Suchocka  - Vladimir Nicula  2-0
 Ivo Bugis  - Raitis Robergs  0-2
 Aleksander Werelich  - Kristine Ansberga  2-0
 Simona Brokane  - Krist Bumeistars  0-2
 Zenon Mieszkowski  - Viesturs Stelmahers  0-2
 Juris Oskars Biezais  - Arnolds Flemings  1-1
 Gheorghe Ceban  - Michal Bielko  2-0
 Karolina Sobolewska  - Laine Kreitale  2-0
 Rafal Chrzaszcz (1900) - Leons Bersons  2-0
 Juozas Akranglis  - Mateusz Bielko  2-0
 Andrei Charnukha  - Przemyslaw Pyda  2-0
 Elvija Vanaga  - Reveca Varzari  0-2
 Patryk Morzy  - Aleksejs Rudakovs  2-0
 Agnieszka Jurkiewicz  - Oleg Grosu  1-1
 Adam Kociszewski  - Elza Garokalna  2-0
 Fiodar Bakach  - Karol Cichocki  0-2
 Jonas Navickas  - Marcin Sobiegraj (1927) 1-1
 Victor Nichita  - Szymon Morzy (1914) 1-1
 Agnieszka Szymanska  - Magda Pawlowska  1-1
 Andrzej Sosnowski  - Arkadijs Bersons  1-1
 Gabriele Jundaite  - Karol Dudkiewicz (2041) 0-2
 Deividas Ambolta  - Ieva Brantevica (1984) 2-0
 Arleta Flisikowska (1974) - Ewa Kosobudzka  1-1
 Lukas Vengelis (1932) - Pawel Suchecki  1-1
 Kalvis Rumbenieks (1900) - Elena Kirylava  1-1
 Jevgenijs Bercuks (1911) - Marcin Dernoga  2-0
 Jozef Bajdak (1905) - Lukasz Kosobudzki (2053) 0-2
 Peteris Gailans (2017) - Aneta-Kinga Sobiegraj (1906) 2-0
 Tomasz Marczuk (1962) - Magdalena Szczybylo  0-2
 Damian Derlatka  - Michal Szczybylo (2000) 1-1
 Bartosz Socha (2018) - Vilius Aleknavicius (1976) 0-2
 Vitali Varushyla (2175) - Mantas Janavicius (1944) 2-0
 Zigmars Dauge (2079) - Wladyslaw Daliga (1940) 1-1
 Viesturs Tomass (2213) - Damian Reszka (2102) 2-0
 Andrejs Cehanovics (1992) - Edvard Buzinskij (2362) 0-2
 Marcin Grzesiak (2138) - Rudolfs Tomass (2092) 1-1
 Kaspars Sulcs (1977) - Natalia Sadowska (2034) 0-2
 Raitis Ozols (2044) - Aris Brantevics (1984) 0-2