HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Ainur Shaibakov MF 2225   Alg   9 4 5 0 13 92 130
2   Iwan Tokusarov MF 2292   Alg   9 3 6 0 12 90 117
3   Gawril Kolesov MF 2305   Alg   9 3 6 0 12 87 116
4   Vladimir Milshin GMI 2303   Alg   9 3 6 0 12 87 114
5   Nikolai Gulyaev MI 2268   Alg   9 2 7 0 11 93 110
6   Andrej Kalmakov GMI 2325   Alg   9 2 7 0 11 92 107
  Sergey Fedin MF 2190   Alg   9 2 7 0 11 92 107
8   Iwan Kostionow MI 2272   Alg   9 2 7 0 11 91 107
9   Maksim Milshin  2187   Alg   9 3 5 1 11 89 107
10   Murodullo Amrillaev GMI 2310   Alg   9 2 7 0 11 88 105
11   Nicolay Germogenov MF 2232   Alg   9 2 6 1 10 97 103
12   Sergey Bonadykov MF 2219   Alg   9 2 6 1 10 90 92
13   German Struchkov MF 2195   Alg   9 2 6 1 10 89 96
14   Ivan Trofimov MF 2244   Alg   9 2 6 1 10 85 83
15   Anatoly Petukhov MF 2230   Alg   9 2 6 1 10 81 88
16   Viktor Egorov    Alg   9 3 4 2 10 81 79
17   Alexander Verkhovykh MF 2243   Alg   9 2 5 2 9 93 90
18   Dmitrij Abarinov    Alg   9 1 7 1 9 87 84
19   Nikolai Varlamov  2100   Alg   9 3 3 3 9 85 76
20   Sergei Fadeev  2132   Alg   9 2 5 2 9 85 73
21   Igor Pavlov  2170   Alg   9 3 3 3 9 80 73
22   Aisen Andreev  2012   Alg   9 3 3 3 9 77 62
23   Gennadiy Korobeinikov    Alg   9 2 5 2 9 76 69
24   Alexander Safonov  2070   Alg   9 3 3 3 9 76 56
25   Andrej Filimonov  2070   Alg   9 2 5 2 9 74 64
26   Alexander Ldokov  2169   Alg   9 3 3 3 9 69 46
27   Evgeni Gurkov  2119   Alg   9 2 4 3 8 76 57
28   Andrey Stolyarov  2249   Alg   9 2 4 3 8 71 52
29   Anton Fofonov    Alg   9 2 4 3 8 64 35
30   Ruslan Kolodeznikov    Alg   9 2 3 4 7 81 51
31   Rim Ishmetov MF 2165   Alg   9 2 3 4 7 72 45
32   Ruslan Pewerov    Alg   9 2 3 4 7 62 30
33   Damir Rusaev    Alg   9 2 2 5 6 71 33
34   Vladimir Orieshkov    Alg   9 2 2 5 6 65 23
35   Aleksei Sokolov    Alg   9 1 0 8 2 64 0
36   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 64 0
Ainur ShaibakovIwan TokusarovGawril Kolesov
Vladimir MilshinNikolai GulyaevAndrej Kalmakov
Sergey FedinIwan KostionowMaksim Milshin
Murodullo AmrillaevNicolay GermogenovSergey Bonadykov
German StruchkovIvan TrofimovAnatoly Petukhov
Viktor EgorovAlexander Verkhovykh
 Ronde 9 
 di 10-11-2009  Ainur Shaibakov (2225) - Iwan Tokusarov (2292) 1-1
 Vladimir Milshin (2303) - Nicolay Germogenov (2232) 2-0
 Sergey Fedin (2190) - Iwan Kostionow (2272) 1-1
 Andrej Kalmakov (2325) - Nikolai Gulyaev (2268) 1-1
 German Struchkov (2195) - Gawril Kolesov (2305) 0-2
 Anatoly Petukhov (2230) - Alexander Verkhovykh (2243) 2-0
 Nikolai Varlamov (2100) - Murodullo Amrillaev (2310) 0-2
 Aisen Andreev (2012) - Maksim Milshin (2187) 0-2
 Ivan Trofimov (2244) - Sergey Bonadykov (2219) 1-1
 Anton Fofonov  - Dmitrij Abarinov  1-1
 Evgeni Gurkov (2119) - Viktor Egorov  0-2
 Sergei Fadeev (2132) - Igor Pavlov (2170) 1-1
 Damir Rusaev  - Gennadiy Korobeinikov  0-2
 Ruslan Kolodeznikov  - Alexander Ldokov (2169) 0-2
 Alexander Safonov (2070) - Rim Ishmetov (2165) 2-0
 Andrey Stolyarov (2249) - Vladimir Orieshkov  2-0
 Aleksei Sokolov  - Ruslan Pewerov  0-2