HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2003

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWplWp
1   Roberts Misans MF   Alg   7 5 1 1 11 52 58
2   Andrew Tjon A Ong  1352   Alg   7 3 4 0 10 54 61
3   Dik de Voogd  1149   Alg   7 3 3 1 9 55 59
4   Paul Sier  1233   Alg   7 2 5 0 9 53 57
5   Erwin Heslinga  1231   Alg   7 4 1 2 9 50 54
6   Kolman Turiy    Alg   7 2 5 0 9 49 55
7   Henri Macaux    Alg   7 3 2 2 8 52 54
8   Vaclav Krista MI   Alg   7 2 4 1 8 48 51
9   Aize Plantinga  1111   Alg   7 3 2 2 8 47 50
10   Patrick Martin    Alg   7 1 6 0 8 46 51
11   Batjargal Baldangotov    Alg   7 3 2 2 8 43 45
12   Vaclav Marek    Alg   7 2 4 1 8 42 46
13   Henk Stoop  1083   Alg   7 3 1 3 7 47 51
14   Matthijs van den Akker  890   Alg   7 3 1 3 7 45 49
  Leeroy Langerak  1138   Alg   7 2 3 2 7 45 48
16   Daniel Keller    Alg   7 2 3 2 7 44 48
17   Johan Poepjes    Alg   7 3 1 3 7 40 43
18   Jan T. Terpstra  988   Alg   7 2 2 3 6 45 49
19   Lublyana Turiy    Alg   7 1 4 2 6 43 45
20   Giorgio Carbonara    Alg   7 1 4 2 6 39 43
21   Gualtiero Zorn    Alg   7 1 4 2 6 37 39
22   Marten Stortelder  571   Alg   7 0 5 2 5 44 50
23   Theo Meurs    Alg   7 1 2 4 4 43 45
24   Martin Opletal    Alg   7 2 0 5 4 40 42
25   Pavel Truhlar    Alg   7 1 1 5 3 40 42
26   Bohumil Kebza    Alg   7 0 2 5 2 36 39
 Ronde 7 
 za 21-06-2003  Matthijs van den Akker (890) - Theo Meurs  2-0Partij
 Vaclav Krista  - Daniel Keller  1-1Partij
 Vaclav Marek  - Lublyana Turiy  2-0Partij
 Patrick Martin  - Henri Macaux  1-1Partij
 Roberts Misans  - Paul Sier (1233) 1-1Partij
 Aize Plantinga (1111) - Batjargal Baldangotov  1-1Partij
 Henk Stoop (1083) - Erwin Heslinga (1231) 0-2Partij
 Marten Stortelder (571) - Johan Poepjes  0-2Partij
 Jan T. Terpstra (988) - Giorgio Carbonara  1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (1352) - Leeroy Langerak (1138) 2-0Partij
 Pavel Truhlar  - Martin Opletal  0-2Partij
 Kolman Turiy  - Dik de Voogd (1149) 1-1Partij
 Gualtiero Zorn  - Bohumil Kebza  2-0Partij