HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Ziemi Zawkrzenskiej Polen 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Edvard Buzinskij GMI 2326   Alg   8 6 2 0 14 66 78
2   Peteris Gailans  2036   Alg   8 5 2 1 12 62 76
3   Michal Janicki  1944   Alg   8 5 2 1 12 62 74
4   Viesturs Tomass MF 2216   Alg   8 4 4 0 12 61 75
5   Karol Dudkiewicz  2046   Alg   8 5 2 1 12 58 72
6   Nika Leopoldova    Alg   8 5 2 1 12 54 68
7   Andrew Tjon A Ong MF 2188   Alg   8 5 1 2 11 61 75
8   Przemyslaw Paleczny  1945   Alg   8 4 3 1 11 58 70
  Magdalena Szczybylo  1953   Alg   8 4 3 1 11 58 70
  Lukasz Kosobudzki  2075   Alg   8 3 5 0 11 58 69
11   Natalja Gerasimovich MFF 2030   Alg   8 4 3 1 11 57 69
12   Andrzej Sosnowski  1919   Alg   8 4 3 1 11 56 68
  Rudolfs Tomass  2113   Alg   8 4 3 1 11 56 67
14   Natalia Sadowska MFF 2048   Alg   8 4 3 1 11 52 64
15   Szymon Morzy  1909   Alg   8 5 1 2 11 47 58
16   Vilius Aleknavicius  2041   Alg   6 4 2 0 10 32 41
17   Karol Cichocki  1946   Alg   8 2 6 0 10 60 72
18   Agnieszka Kwocz    Alg   8 3 4 1 10 58 70
19   Pawel Suchecki  1943   Alg   8 4 2 2 10 56 68
20   Arleta Flisikowska  2008   Alg   8 4 2 2 10 51 65
21   Wladyslaw Daliga  1974   Alg   8 4 2 2 10 48 59
22   Damian Derlatka    Alg   8 3 3 2 9 57 69
  Michal Szczybylo  1990   Alg   8 4 1 3 9 57 69
24   Mantas Janavicius  1919   Alg   8 3 3 2 9 56 68
  Maris Mitenbergs  1987   Alg   8 3 3 2 9 56 67
26   Lukas Vengelis  1946   Alg   8 2 5 1 9 55 67
27   Marcin Dernoga  1900   Alg   8 1 7 0 9 54 63
28   Agnieszka Szymanska    Alg   8 3 3 2 9 53 65
  Magda Pawlowska  1911   Alg   8 2 5 1 9 53 65
30   Bartlomiej Krolak    Alg   8 3 3 2 9 52 63
31   Katarzyna Mederska    Alg   8 3 3 2 9 51 65
  Agnieszka Jurkiewicz    Alg   8 3 3 2 9 51 63
  Bartosz Lisiecki  1957   Alg   8 3 3 2 9 51 62
  Jozef Bajdak  1902   Alg   8 3 3 2 9 51 62
35   Hanna Babovik    Alg   8 3 3 2 9 50 62
  Marcin Sobiegraj  1924   Alg   8 4 1 3 9 50 62
  Maciej Lisiecki  1917   Alg   8 3 3 2 9 50 62
38   Kalvis Rumbenieks  1900   Alg   8 3 3 2 9 49 60
39   Aneta-Kinga Sobiegraj  1929   Alg   8 3 3 2 9 48 59
  Tomasz Marczuk  1939   Alg   8 2 5 1 9 48 57
41   Anatoly Zhikharev    Alg   8 4 1 3 9 45 55
  Daniel Chmielarczyk    Alg   8 3 3 2 9 45 54
43   Mantas Sprainaitis    Alg   8 4 1 3 9 41 50
44   Zygimantas Lipkevicius    Alg   6 3 2 1 8 31 41
45   Anna Grodecka    Alg   8 3 2 3 8 57 68
46   Rafal Chrzaszcz  1900   Alg   8 4 0 4 8 53 65
47   Jurate Jakstoniene    Alg   8 3 2 3 8 52 63
48   Marcin Wocial  1907   Alg   8 3 2 3 8 51 62
49   Valery Razayeu    Alg   8 3 2 3 8 50 60
50   Julia Lakomska    Alg   8 3 2 3 8 49 61
  Milda Kasputyté    Alg   8 2 4 2 8 49 61
  Elza Garokalna  1900   Alg   8 2 4 2 8 49 59
53   Marta Stangret  1900   Alg   8 3 2 3 8 48 62
  Margarita Kasputyté    Alg   8 3 2 3 8 48 60
  Kristaps Abersons    Alg   8 3 2 3 8 48 59
  Elena Kirylava    Alg   8 3 2 3 8 48 59
57   Artur Moczulski    Alg   8 3 2 3 8 47 57
58   Maxim Kruglov    Alg   8 4 0 4 8 42 52
59   Paulius Valtas    Alg   8 3 2 3 8 40 49
60   Alexander Uliyanov    Alg   8 4 0 4 8 38 48
61   Ewa Kosobudzka  1903   Alg   8 2 3 3 7 53 64
62   Mateusz Nowakowski    Alg   8 3 1 4 7 50 61
63   Robert Kaczmarski    Alg   8 2 3 3 7 48 59
64   Katarzyna Dega    Alg   8 3 1 4 7 41 52
65   Zuzanna Suchocka    Alg   8 3 1 4 7 40 51
  Dmitry Pasyutin    Alg   8 3 1 4 7 40 51
67   Aleksandrs Cernovs    Alg   8 3 1 4 7 39 47
68   Daniel Skowronek    Alg   8 2 2 4 6 53 65
69   Lukasz Wocial    Alg   8 2 2 4 6 51 62
  Elvija Vanaga    Alg   8 2 2 4 6 51 60
71   Krist Bumeistars  1900   Alg   8 2 2 4 6 47 57
72   Raitis Robergs    Alg   8 2 2 4 6 46 56
73   Zenta Jegere    Alg   8 2 2 4 6 44 56
  Marta Bankowska    Alg   8 3 0 5 6 44 54
  Bogdan Bankowski    Alg   8 2 2 4 6 44 52
76   Justine Ansone    Alg   8 3 0 5 6 40 49
77   Karolina Sobolewska    Alg   8 3 0 5 6 38 49
78   Korlis Ozols    Alg   8 2 2 4 6 36 45
79   Yury Tsimanovich    Alg   8 2 1 5 5 47 58
80   Anastasia Pasyutina    Alg   8 2 1 5 5 40 49
81   Simona Brokane    Alg   8 2 1 5 5 38 47
  Yana Lazovik    Alg   8 2 1 5 5 38 47
83   Aleksandra Sproge    Alg   8 2 1 5 5 37 45
84   Laura Vilerte    Alg   8 2 1 5 5 35 45
85   Olga Moiseenko    Alg   8 2 1 5 5 33 42
86   Zenon Mieszkowski    Alg   8 2 1 5 5 31 43
87   Julia Wegrocka    Alg   8 2 1 5 5 29 37
88   Mikita Kolas    Alg   8 2 0 6 4 41 50
89   Maris Rodionovs    Alg   8 1 2 5 4 40 49
90   Agnieszka Czerwiec    Alg   8 2 0 6 4 33 41
91   Dace Sproge    Alg   8 1 1 6 3 30 41
92   Konrad Stawiski    Alg   8 1 1 6 3 28 37
93   Peteris Pauls Perkons    Alg   8 1 0 7 2 35 44
94   Lelde Mieze    Alg   8 0 1 7 1 38 47
 Ronde 8 
 di 20-07-2010  Andrew Tjon A Ong (2188) - Agnieszka Szymanska  2-0Partij
 Lukasz Kosobudzki (2075) - Natalja Gerasimovich (2030) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2326) - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Dace Sproge  - Peteris Pauls Perkons  2-0
 Julia Wegrocka  - Lelde Mieze  2-0
 Konrad Stawiski  - Zenon Mieszkowski  0-2
 Laura Vilerte  - Maris Rodionovs  2-0
 Olga Moiseenko  - Korlis Ozols  1-1
 Zenta Jegere  - Mikita Kolas  2-0
 Karolina Sobolewska  - Agnieszka Czerwiec  2-0
 Simona Brokane  - Dmitry Pasyutin  0-2
 Yury Tsimanovich  - Aleksandrs Cernovs  0-2
 Katarzyna Dega  - Aleksandra Sproge  2-0
 Raitis Robergs  - Krist Bumeistars (1900) 1-1
 Anastasia Pasyutina  - Zuzanna Suchocka  0-2
 Ewa Kosobudzka (1903) - Yana Lazovik  2-0
 Bogdan Bankowski  - Alexander Uliyanov  0-2
 Artur Moczulski  - Daniel Skowronek  2-0
 Justine Ansone  - Paulius Valtas  0-2
 Marta Bankowska  - Maxim Kruglov  0-2
 Elvija Vanaga  - Julia Lakomska  0-2
 Valery Razayeu  - Lukasz Wocial  2-0
 Mateusz Nowakowski  - Anatoly Zhikharev  0-2
 Robert Kaczmarski  - Mantas Sprainaitis  0-2
 Zygimantas Lipkevicius  - Margarita Kasputyté  1-1
 Marta Stangret (1900) - Kristaps Abersons  1-1
 Jurate Jakstoniene  - Milda Kasputyté  1-1
 Elza Garokalna (1900) - Elena Kirylava  1-1
 Marcin Dernoga (1900) - Mantas Janavicius (1919) 1-1
 Jozef Bajdak (1902) - Marcin Wocial (1907) 2-0
 Daniel Chmielarczyk  - Agnieszka Jurkiewicz  1-1
 Anna Grodecka  - Pawel Suchecki (1943) 0-2
 Katarzyna Mederska  - Hanna Babovik  1-1
 Damian Derlatka  - Lukas Vengelis (1946) 1-1
 Marcin Sobiegraj (1924) - Tomasz Marczuk (1939) 1-1
 Magda Pawlowska (1911) - Bartlomiej Krolak  1-1
 Kalvis Rumbenieks (1900) - Maris Mitenbergs (1987) 1-1
 Vilius Aleknavicius (2041) - Rafal Chrzaszcz (1900) 2-0
 Wladyslaw Daliga (1974) - Agnieszka Kwocz  1-1
 Arleta Flisikowska (2008) - Karol Cichocki (1946) 1-1
 Maciej Lisiecki (1917) - Magdalena Szczybylo (1953) 0-2
 Michal Szczybylo (1990) - Szymon Morzy (1909) 0-2
 Rudolfs Tomass (2113) - Aneta-Kinga Sobiegraj (1929) 2-0
 Bartosz Lisiecki (1957) - Natalia Sadowska (2048) 0-2
 Andrzej Sosnowski (1919) - Przemyslaw Paleczny (1945) 1-1
 Karol Dudkiewicz (2046) - Michal Janicki (1944) 1-1
 Viesturs Tomass (2216) - Peteris Gailans (2036) 1-1