HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nikolay Kychkin Memorial Rusland 2010

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Georgiev GMI 2422   Alg   7 5 2 0 12 49 60
2   Nikolai Nikanorov MF 2131   Alg   7 4 3 0 11 47 58
3   Vasily Kytchkin  2257   Alg   7 4 3 0 11 45 57
4   Gawril Kolesov MF 2313   Alg   7 3 4 0 10 48 60
5   Nicolay Germogenov MF 2250   Alg   7 4 2 1 10 47 59
6   Anton Permyakov  2069   Alg   7 4 2 1 10 44 54
7   Marfa Nikitina-Danilova    Alg   7 4 2 1 10 43 55
8   Vyacheslav Varlamov  2197   Alg   7 3 4 0 10 42 52
9   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   Alg   7 4 2 1 10 40 50
  Alexander Safonov  2135   Alg   7 4 2 1 10 40 50
11   Natalia Shestakova MIF 2142   Alg   7 4 2 1 10 37 49
12   Stepan Danilov    Alg   7 3 3 1 9 44 55
13   Nikolai Varlamov  2100   Alg   7 4 1 2 9 43 53
14   Aisen Andreev  2039   Alg   7 3 3 1 9 42 53
15   Ayal Dyykov    Alg   7 3 3 1 9 39 49
16   Angelina Popova  1951   Alg   7 4 1 2 9 37 48
  Irina Platonova MIF 2220   Alg   7 4 1 2 9 37 47
  Nurgun Fedorov    Alg   7 3 3 1 9 37 45
19   Dmitry Mironov    Alg   7 3 3 1 9 35 47
20   Mikhail Sivtsev  2129   Alg   7 4 1 2 9 33 44
21   Nikolai Gulyaev MI 2283   Alg   7 3 2 2 8 43 54
  Stepan Zarovniaev    Alg   7 2 4 1 8 43 53
23   Afanasy Kapustin    Alg   7 3 2 2 8 37 47
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   Alg   7 3 2 2 8 37 47
  Andrey Solovjov    Alg   7 3 2 2 8 37 47
26   Marfa Platonova    Alg   7 3 2 2 8 36 46
27   Anna Chuprova  2035   Alg   7 3 2 2 8 35 45
28   Dmitriy Mikhaylov    Alg   7 3 2 2 8 32 43
29   Vitalij Nikiforov    Alg   7 3 2 2 8 29 36
30   Valeriya Karmanova    Alg   7 3 1 3 7 42 52
31   Nurguyana Azarova    Alg   7 3 1 3 7 40 50
  Andrej Innokentiev    Alg   7 3 1 3 7 40 50
33   Aprel Kulichkin    Alg   7 3 1 3 7 37 49
  Nikolay Uvarovskiy    Alg   7 3 1 3 7 37 47
  Anastasiya Sobakina    Alg   7 3 1 3 7 37 47
  Ruslan Kolodeznikov    Alg   7 3 1 3 7 37 47
37   Liliya Ivanova    Alg   7 3 1 3 7 35 45
  Maria Byrdunnyroba    Alg   7 1 5 1 7 35 44
39   Gavril Vinokurov    Alg   7 2 3 2 7 34 44
40   Ayal Gerasimov    Alg   7 2 3 2 7 31 41
  Svetlana Abramova    Alg   7 2 3 2 7 31 40
42   Saaskylana Kuzmina    Alg   7 3 1 3 7 29 39
  Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1894   Alg   7 3 1 3 7 29 38
44   Chagil Zarovniaev    Alg   7 2 2 3 6 37 47
  Dariya Vinokurova  1977   Alg   7 2 2 3 6 37 47
  Nikolay Savvinov    Alg   7 2 2 3 6 37 47
47   Alexej Innokentiev  1913   Alg   7 2 2 3 6 35 43
48   Nikolay Rozhin    Alg   7 2 2 3 6 33 41
49   Arian Popov    Alg   7 2 2 3 6 29 40
  Aina Kornilova    Alg   7 3 0 4 6 29 36
51   Mikhail Everstov    Alg   7 3 0 4 6 26 33
52   Dmitry Fedorov    Alg   7 1 3 3 5 37 45
53   Valeriy Ivanov    Alg   7 2 1 4 5 35 44
54   Oleg Stepanov    Alg   7 2 1 4 5 33 42
  Andrey Karpov    Alg   7 2 1 4 5 33 41
56   Alexander Solomonov    Alg   7 2 1 4 5 31 41
57   Viktoria Korkina    Alg   7 2 1 4 5 30 39
  Ksenia Matveeva    Alg   7 2 1 4 5 30 38
59   Dulustan Orosin    Alg   7 2 1 4 5 28 39
60   Venera Gogoleva    Alg   7 2 1 4 5 21 28
61   Petr Krivoshapkin    Alg   7 2 0 5 4 31 41
  Sardaana Chuprova    Alg   7 2 0 5 4 31 40
63   Maria Rozhina    Alg   7 2 0 5 4 29 38
64   Afanasiy Gabushev    Alg   7 2 0 5 4 28 38
65   Yulia Gerasimova    Alg   7 2 0 5 4 25 34
  Maria Popova    Alg   7 1 2 4 4 25 34
67   Mikhail Gulyaev    Alg   7 1 1 5 3 35 44
68   Dmitry Grigoriev    Alg   7 1 1 5 3 28 35
69   Alena Loginova    Alg   7 1 0 6 2 24 34
70   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 24 32
 Ronde 7 
 do 01-07-2010  Alena Loginova  - Maria Rozhina  0-2
 Dmitry Grigoriev  - Venera Gogoleva  0-2
 Alexander Solomonov  - Petr Krivoshapkin  2-0
 Maria Popova  - Mikhail Everstov  0-2
 Viktoria Korkina  - Mikhail Gulyaev  2-0
 Afanasiy Gabushev  - Aina Kornilova  0-2
 Alexej Innokentiev (1913) - Sardaana Chuprova  2-0
 Arian Popov  - Chagil Zarovniaev  1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1894) - Oleg Stepanov  2-0
 Saaskylana Kuzmina  - Ksenia Matveeva  2-0
 Valeriy Ivanov  - Svetlana Abramova  0-2
 Anastasiya Sobakina  - Gavril Vinokurov  1-1
 Ayal Gerasimov  - Dmitry Fedorov  2-0
 Dulustan Orosin  - Aprel Kulichkin  0-2
 Nikolay Uvarovskiy  - Andrey Karpov  2-0
 Andrej Innokentiev  - Maria Byrdunnyroba  1-1
 Nikolay Rozhin  - Vitalij Nikiforov  0-2
 Marfa Platonova  - Dariya Vinokurova (1977) 2-0
 Matrena Nogovitsyna (2186) - Andrey Solovjov  1-1
 Dmitriy Mikhaylov  - Afanasy Kapustin  1-1
 Mikhail Sivtsev (2129) - Valeriya Karmanova  2-0
 Angelina Popova (1951) - Nurguyana Azarova  2-0
 Dmitry Mironov  - Ayal Dyykov  1-1
 Irina Platonova (2220) - Ruslan Kolodeznikov  2-0
 Nikolay Savvinov  - Nurgun Fedorov  0-2
 Aisen Andreev (2039) - Nikolai Gulyaev (2283) 1-1
 Nikolai Varlamov (2100) - Liliya Ivanova  2-0
 Anna Chuprova (2035) - Natalia Shestakova (2142) 0-2
 Stepan Zarovniaev  - Ayyyna Karpova-Sobakina (2135) 0-2
 Alexander Safonov (2135) - Marfa Nikitina-Danilova  1-1
 Stepan Danilov  - Anton Permyakov (2069) 1-1
 Nikolai Nikanorov (2131) - Nicolay Germogenov (2250) 1-1
 Vyacheslav Varlamov (2197) - Gawril Kolesov (2313) 1-1
 Alexander Georgiev (2422) - Vasily Kytchkin (2257) 1-1