HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Halve Finale Kampioenschap van Rusland 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexey Chizhov GMI 2379   Alg   9 4 5 0 13 74 86
2   Alexander Getmanski GMI 2353   Alg   9 3 6 0 12 74 87
3   Nikolai Gulyaev MI 2260   Alg   9 4 4 1 12 72 85
4   Rim Ishmetov MF 2148   Alg   9 3 5 1 11 74 87
  Andrej Kalmakov GMI 2315   Alg   9 3 5 1 11 74 87
6   Ainur Shaibakov MI 2305   Alg   9 2 6 1 10 74 87
7   Andrey Stolyarov  2234   Alg   9 3 4 2 10 72 85
8   Vladimir Milshin GMI 2311   Alg   9 1 8 0 10 71 83
9   Maksim Milshin MF 2208   Alg   9 1 8 0 10 70 82
10   Iwan Kostionow MI 2272   Alg   9 2 6 1 10 65 75
11   Ivan Trofimov MF 2193   Alg   9 3 4 2 10 64 77
  Alexander Verkhovykh MF 2248   Alg   9 3 4 2 10 64 77
  Sergey Bonadykov MF 2225   Alg   9 3 4 2 10 64 76
14   Sergei Kalinov MF 2291   Alg   9 2 6 1 10 63 74
15   Andrej Filimonov  2112   Alg   9 3 3 3 9 62 73
16   Sergey Fedin MF 2215   Alg   9 3 3 3 9 60 73
17   Anatoly Petukhov MF 2224   Alg   9 1 6 2 8 62 72
18   Aisen Andreev  2074   Alg   9 1 6 2 8 59 70
19   Sergei Sychev  2068   Alg   9 2 4 3 8 57 69
20   Anton Permyakov  2100   Alg   9 2 3 4 7 59 71
  Vladimir Orieshkov    Alg   9 3 1 5 7 59 70
22   Sergei Fadeev  2126   Alg   9 2 3 4 7 53 65
23   Damil Sahiullin    Alg   9 1 2 6 4 55 65
24   Dummy    Alg   9 0 0 9 0 55 65
Alexey ChizhovAlexander GetmanskiNikolai Gulyaev
Rim IshmetovAndrej KalmakovAinur Shaibakov
Vladimir MilshinMaksim Milshin
Iwan KostionowIvan TrofimovAlexander Verkhovykh
Sergey BonadykovSergei KalinovAndrej Filimonov
Sergey FedinAnatoly PetukhovAisen Andreev
Anton Permyakov
 Ronde 9 
 vr 19-11-2010  Aisen Andreev (2074) - Sergei Fadeev (2126) 1-1Partij
 Anatoly Petukhov (2224) - Sergei Sychev (2068) 1-1Partij
 Sergei Kalinov (2291) - Vladimir Orieshkov  2-0Partij
 Damil Sahiullin  - Andrej Filimonov (2112) 0-2Partij
 Anton Permyakov (2100) - Alexander Verkhovykh (2248) 0-2Partij
 Sergey Bonadykov (2225) - Maksim Milshin (2208) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2305) - Iwan Kostionow (2272) 1-1Partij
 Andrej Kalmakov (2315) - Rim Ishmetov (2148) 1-1Partij
 Andrey Stolyarov (2234) - Nikolai Gulyaev (2260) 0-2Partij
 Vladimir Milshin (2311) - Alexander Getmanski (2353) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2193) - Alexey Chizhov (2379) 1-1Partij