HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Sneldammen Salou Open 2011 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Arnaud Cordier GMI 2360   Alg   9 7 2 0 16   2205.78     2360  
2   Alexander Georgiev GMI 2437   Alg   9 7 1 1 15   2205.33     2437  
3   Nikolai Gulyaev MI 2296   Alg   9 5 3 1 13   2224.78     2296  
4   Alexei Verkhovykh MI 2326   Alg   9 6 1 2 13   2150.11     2326  
5   Aleksej Domchev GMI 2320   Alg   9 5 3 1 13   2132.11     2320  
6   Harry de Waard  2090   Alg   9 5 3 1 13   2131.78     2090  
7   Murodullo Amrillaev GMI 2360   Alg   9 4 4 1 12   2187.67     2360  
8   Darya Tkachenko GMIF 2204   Alg   9 4 4 1 12   2146.00     2204  
9   Jan Groenendijk  2051   Alg   9 6 0 3 12   2133.22     2051  
10   Viacheslav Shchegolev GMI 2271   Alg   9 4 4 1 12   2122.67     2271  
11   Nina Hoekman-Jankovskaja GMIF 2236   Alg   9 5 2 2 12   2104.44     2236  
12   Martijn van IJzendoorn  2134   Alg   9 6 0 3 12   2044.00     2134  
13   Erwin Heslinga  2157   Alg   9 5 2 2 12   2038.22     2157  
14   Valery Kudriavcev MF 2178   Alg   9 5 1 3 11   2246.00     2178  
15   Frerik Andriessen MF 2254   Alg   9 5 1 3 11   2219.22     2254  
16   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   Alg   9 5 1 3 11   2206.44     2198  
17   Wouter Ludwig MI 2261   Alg   9 5 1 3 11   2139.67     2261  
18   Faustin Ekollo  2083   Alg   9 4 3 2 11   2130.00     2083  
19   Ayyyna Sobakina MFF 2115   Alg   9 4 3 2 11   2116.67     2115  
20   Nikolai Kychkin MF 2126   Alg   9 4 3 2 11   2103.44     2126  
21   Pepijn van den Brink  2068   Alg   9 4 3 2 11   2073.44     2068  
22   Martijn van Gortel  2114   Alg   9 3 4 2 10   2192.11     2114  
23   Antonio Conrado Ruffing MF 2116   Alg   9 3 4 2 10   2170.89     2116  
24   Alexander Verkhovykh MI 2240   Alg   9 3 4 2 10   2139.44     2240  
25   Gunars Zalitis MF 2133   Alg   9 5 0 4 10   2130.89     2133  
26   Robert-Jan van den Akker  2037   Alg   9 5 0 4 10   2111.33     2037  
27   Rene Estebe  2090   Alg   9 5 0 4 10   2079.33     2090  
28   Alexander Rats  2175   Alg   9 4 2 3 10   2059.67     2175  
29   Jan Hendrik Kok    Alg   9 4 2 3 10   2007.33     2097  
30   Jan Schijff  1969   Alg   9 5 0 4 10   1970.33     1969  
31   Yuriy Lagoda MI 2255   Alg   9 3 3 3 9   2157.89     2255  
32   Dmytro Marynenko MF 2150   Alg   9 4 1 4 9   2128.22     2150  
33   Evgeni Gurkov  2139   Alg   9 4 1 4 9   2101.22     2139  
34   Wiel Maertzdorf  2116   Alg   9 4 1 4 9   2100.22     2116  
35   Wouter Sipma MF 2179   Alg   9 4 1 4 9   2062.22     2179  
36   Anton Kosior MF 2161   Alg   9 3 3 3 9   2059.00     2161  
37   Aisen Andreev  2067   Alg   9 4 1 4 9   2018.56     2067  
38   Evgeni Kozlov  1962   Alg   9 4 1 4 9   2005.78     1962  
39   Hans de Knikker  2052   Alg   9 4 1 4 9   2004.56     2052  
40   Feike Castein  2020   Alg   9 3 3 3 9   1978.22     2020  
41   Emiel Leijser  2097   Alg   9 3 2 4 8   2125.67     2097  
42   Steven den Hollander    Alg   9 4 0 5 8   2066.89     1780  
43   Daniel Rouget  2002   Alg   9 4 0 5 8   2064.33     2002  
  Jitse Slump  2020   Alg   9 4 0 5 8   2064.33     2020  
45   Joras Ferwerda  1981   Alg   9 2 4 3 8   2047.33     1981  
46   Ton Berends  1988   Alg   9 4 0 5 8   2046.89     1988  
47   Irina Verkhovykh    Alg   9 2 4 3 8   2042.11     2100  
48   Reinout Sloot  2014   Alg   9 3 2 4 8   2036.22     2014  
49   Vasyl Pikiniar  1986   Alg   9 2 4 3 8   2023.67     1986  
50   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1889   Alg   9 2 4 3 8   2018.44     1889  
51   Kariem Droog  1900   Alg   9 2 4 3 8   1995.89     1900  
52   Patrick Wielemout  1990   Alg   9 3 2 4 8   1994.22     1990  
53   Kees Osté  1852   Alg   9 4 0 5 8   1956.33     1852  
54   Joop Roedolph  2004   Alg   9 3 1 5 7   2062.33     2004  
55   Gilles Roux  2003   Alg   9 3 1 5 7   2019.44     2003  
56   Sergey Kuropatov  1973   Alg   9 2 3 4 7   2006.33     1973  
57   Kees Sterken  1922   Alg   9 3 1 5 7   2005.67     1922  
58   Jan Meester    Alg   9 3 1 5 7   1974.89     1916  
59   Yulia Yurkova    Alg   9 2 3 4 7   1943.00     1808  
60   Jack van der Plas    Alg   9 3 1 5 7   1933.89     1886  
61   Henk Kamminga  1902   Alg   9 3 1 5 7   1931.11     1902  
62   Nico Stuurstraat    Alg   9 2 3 4 7   1927.67     1867  
63   Margit Viirma  1924   Alg   9 2 2 5 6   2010.22     1924  
64   Jan T. Terpstra  1930   Alg   9 2 2 5 6   1992.89     1930  
65   Cees Plug  1874   Alg   9 2 2 5 6   1953.00     1874  
66   Ben Gehrke  1825   Alg   9 2 2 5 6   1933.78     1825  
67   Elvia Sõber  1984   Alg   9 1 3 5 5   2038.67     1984  
68   Kees Majoor  1900   Alg   9 1 3 5 5   1971.67     1900  
69   Ad Vreeswijk  1900   Alg   9 2 1 6 5   1939.78     1900  
70   Parvez Sohi    Alg   9 2 0 7 4   1935.44     1808  
71   Parwaan Sohi  1900   Alg   9 1 1 7 3   1906.11     1900  
72   Dennis Cederhout    Alg   9 0 0 9 0   1915.56     1900  
Arnaud CordierAlexander GeorgievNikolai Gulyaev
Aleksej DomchevHarry de Waard
Murodullo AmrillaevDarya TkachenkoJan Groenendijk
Viacheslav ShchegolevNina Hoekman-JankovskajaMartijn van IJzendoorn
Erwin HeslingaValery KudriavcevFrerik Andriessen
Matrena NogovitsynaWouter LudwigFaustin Ekollo
Ayyyna SobakinaNikolai Kychkin
 Ronde 9 
 vr 03-06-2011  Harry de Waard (2090) - Arnaud Cordier (2360) 1-1Partij
 Parwaan Sohi (1900) - Margit Viirma (1924) 0-2
 Dennis Cederhout  - Cees Plug (1874) 0-2
 Jack van der Plas  - Parvez Sohi  2-0
 Henk Kamminga (1902) - Ad Vreeswijk (1900) 2-0
 Elvia Sõber (1984) - Steven den Hollander  0-2
 Jan Meester  - Kees Majoor (1900) 2-0
 Jan T. Terpstra (1930) - Kees Osté (1852) 0-2
 Yulia Yurkova  - Nico Stuurstraat  1-1
 Ton Berends (1988) - Ben Gehrke (1825) 2-0
 Gilles Roux (2003) - Kariem Droog (1900) 1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1889) - Reinout Sloot (2014) 1-1
 Hans de Knikker (2052) - Sergey Kuropatov (1973) 2-0
 Kees Sterken (1922) - Aisen Andreev (2067) 0-2
 Vasyl Pikiniar (1986) - Emiel Leijser (2097) 1-1
 Patrick Wielemout (1990) - Irina Verkhovykh  1-1
 Jan Schijff (1969) - Jitse Slump (2020) 2-0
 Anton Kosior (2161) - Joop Roedolph (2004) 2-0
 Evgeni Kozlov (1962) - Feike Castein (2020) 1-1
 Joras Ferwerda (1981) - Robert-Jan van den Akker (2037) 0-2
 Daniel Rouget (2002) - Rene Estebe (2090) 0-2
 Pepijn van den Brink (2068) - Dmytro Marynenko (2150) 2-0
 Evgeni Gurkov (2139) - Faustin Ekollo (2083) 0-2
 Wouter Sipma (2179) - Ayyyna Sobakina (2115) 0-2
 Jan Hendrik Kok  - Alexander Rats (2175) 1-1
 Matrena Nogovitsyna (2198) - Wiel Maertzdorf (2116) 2-0
 Yuriy Lagoda (2255) - Nikolai Kychkin (2126) 0-2
 Erwin Heslinga (2157) - Gunars Zalitis (2133) 2-0
 Martijn van Gortel (2114) - Darya Tkachenko (2204) 0-2
 Nina Hoekman-Jankovskaja (2236) - Antonio Conrado Ruffing (2116) 2-0
 Frerik Andriessen (2254) - Aleksej Domchev (2320) 0-2
 Alexander Verkhovykh (2240) - Martijn van IJzendoorn (2134) 0-2
 Valery Kudriavcev (2178) - Viacheslav Shchegolev (2271) 0-2
 Alexei Verkhovykh (2326) - Wouter Ludwig (2261) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2360) - Nikolai Gulyaev (2296) 1-1
 Alexander Georgiev (2437) - Jan Groenendijk (2051) 2-0