HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Ivan Trofimov MF 2201   Alg   7 4 3 0 11   2211.71     2201  
2   Andrei Tolchykau MI 2352   Alg   7 3 4 0 10   2214.29     2352  
3   Ron Heusdens GMI 2346   Alg   7 3 4 0 10   2210.14     2346  
4   Matrena Nogovitsyna MIF 2198   Alg   7 3 4 0 10   2199.43     2198  
5   Aleksej Domchev GMI 2320   Alg   7 2 5 0 9   2177.00     2320  
6   Wouter Sipma MF 2179   Alg   7 4 1 2 9   2147.86     2179  
7   Rudi Claes  2144   Alg   7 3 3 1 9   2128.71     2144  
8   Martijn de Jong  2169   Alg   7 3 3 1 9   2094.86     2169  
9   Anatolii Yatsenko  2196   Alg   7 2 4 1 8   2146.57     2196  
10   Piotr Chmiel MF 2127   Alg   7 1 6 0 8   2143.57     2127  
11   Marcel Monteba  2217   Alg   7 2 4 1 8   2130.71     2217  
12   Brion Koullen  2143   Alg   7 2 4 1 8   2127.00     2143  
13   Vitalia Doumesh MIF 2136   Alg   7 2 4 1 8   2116.86     2136  
14   Nikolai Kychkin MF 2126   Alg   7 3 2 2 8   2107.71     2126  
15   Frits Luteijn MF 2252   Alg   7 3 2 2 8   2107.14     2252  
16   Jiri Sysel MF 2185   Alg   7 1 6 0 8   2101.57     2185  
17   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2115   Alg   7 2 4 1 8   2088.57     2115  
18   Nick de la Fonteyne  1916   Alg   7 2 4 1 8   2068.86     1916  
19   Edwin de Jager  2095   Alg   7 2 4 1 8   2060.29     2095  
20   Tomasz Bieniek  2077   Alg   7 2 4 1 8   2048.71     2077  
21   Aisen Andreev  2067   Alg   7 2 3 2 7   2130.71     2067  
22   Vaclav Krista MI 2111   Alg   7 1 5 1 7   2107.43     2111  
23   Viktoriya Motrichko MFF 2144   Alg   7 2 3 2 7   2065.86     2144  
24   Leo Rosendaal  2095   Alg   7 1 5 1 7   2056.00     2095  
25   Erwin Heslinga  2157   Alg   7 1 5 1 7   2036.71     2157  
26   Alexander Bleicher  2119   Alg   7 2 3 2 7   2025.00     2119  
  Gerard Zijlema  1960   Alg   7 3 1 3 7   2025.00     1960  
28   Pavel Truhlar  2016   Alg   7 2 3 2 7   2021.57     2016  
29   Gerrit Reitsma  1878   Alg   7 2 3 2 7   2020.29     1878  
30   Ivan Shovkoplyas  1906   Alg   7 2 3 2 7   2000.86     1906  
31   Olga Bieliaieva  2056   Alg   7 1 4 2 6   2085.00     2056  
32   Jaap Vink  1984   Alg   7 2 2 3 6   2070.86     1984  
33   Reinout Sloot  2014   Alg   7 1 4 2 6   2034.57     2014  
34   Bert Begeman  1977   Alg   7 1 4 2 6   2006.43     1977  
35   Frans Elzenga  1948   Alg   7 2 2 3 6   2005.14     1948  
36   Agne Bucinskaite  1981   Alg   7 2 2 3 6   2001.86     1981  
37   Jan T. Terpstra  1930   Alg   7 2 2 3 6   1987.71     1930  
38   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1889   Alg   7 2 2 3 6   1962.29     1889  
39   Fabian Snijder  1972   Alg   7 1 3 3 5   2081.71     1972  
40   Jaap Vos  1922   Alg   7 1 3 3 5   2023.14     1922  
41   Daniel Keller  2001   Alg   7 2 1 4 5   2007.14     2001  
42   Meinze Feenstra    Alg   7 0 4 3 4   2002.71     1877  
43   Vaclav Marek  1950   Alg   7 1 2 4 4   1998.29     1950  
44   Hans van Dijk  1900   Alg   7 1 2 4 4   1991.57     1900  
45   Daan van Os  2038   Alg   7 0 4 3 4   1961.43     2038  
 Ronde 7 
 za 18-06-2011  Matrena Nogovitsyna (2198) - Ron Heusdens (2346) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1900) - Daan van Os (2038) 1-1Partij
 Ivan Trofimov (2201) - Wouter Sipma (2179) 2-0Partij
 Anatolii Yatsenko (2196) - Andrei Tolchykau (2352) 0-2Partij
 Rudi Claes (2144) - Aleksej Domchev (2320) 1-1Partij
 Vitalia Doumesh (2136) - Martijn de Jong (2169) 0-2Partij
 Piotr Chmiel (2127) - Frits Luteijn (2252) 1-1Partij
 Nikolai Kychkin (2126) - Marcel Monteba (2217) 1-1Partij
 Jiri Sysel (2185) - Edwin de Jager (2095) 1-1Partij
 Brion Koullen (2143) - Ayyyna Karpova-Sobakina (2115) 1-1Partij
 Alexander Bleicher (2119) - Nick de la Fonteyne (1916) 1-1Partij
 Pavel Truhlar (2016) - Erwin Heslinga (2157) 1-1Partij
 Leo Rosendaal (2095) - Aisen Andreev (2067) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2111) - Viktoriya Motrichko (2144) 1-1Partij
 Tomasz Bieniek (2077) - Reinout Sloot (2014) 2-0Partij
 Olga Bieliaieva (2056) - Gerrit Reitsma (1878) 1-1Partij
 Gerard Zijlema (1960) - Daniel Keller (2001) 2-0Partij
 Frans Elzenga (1948) - Jaap Vink (1984) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1930) - Bert Begeman (1977) 1-1Partij
 Fabian Snijder (1972) - Ivan Shovkoplyas (1906) 0-2Partij
 Agne Bucinskaite (1981) - Meinze Feenstra  2-0Partij
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1889) - Vaclav Marek (1950) 2-0Partij