HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jasper Lemmen MF 2319   Alg   10 7 3 0 17 123 203
2   Martin Dolfing GMI 2364   Alg   10 5 5 0 15 122 177
3   Geert van Aalten GMI 2283   Alg   10 5 4 1 14 128 170
4   Flaubert Ndonzi MI 2386   Alg   10 5 4 1 14 126 168
5   Aleksej Domchev GMI 2312   Alg   10 4 6 0 14 115 157
6   Zainal Palmans MF 2187   Alg   10 4 6 0 14 115 156
7   Fred de Koning MF 2164   Alg   10 3 7 0 13 120 149
8   Jesse van Beek  2042   Alg   10 3 7 0 13 119 151
9   Frits Luteijn MF 2197   Alg   10 5 3 2 13 118 144
10   Maarten Linssen  2227   Alg   10 3 7 0 13 116 145
11   Bart Terwel  2186   Alg   10 5 3 2 13 116 139
12   Henk Kleinrensink  2095   Alg   10 4 5 1 13 115 139
13   Anton Schotanus MF 2165   Alg   10 3 7 0 13 114 139
14   Raphaël Zdoroviak MF 2107   Alg   10 4 5 1 13 111 137
15   Henk Kalk  2168   Alg   10 5 3 2 13 110 129
16   René Vos  2124   Alg   10 3 6 1 12 122 138
17   Arie de Bruijn  2098   Alg   10 3 6 1 12 120 137
  Jan van Loenen Jr.  2088   Alg   10 4 4 2 12 120 137
19   Ricardo Pierre GMI 2244   Alg   10 4 4 2 12 120 129
20   Frank Zziwa  2135   Alg   10 3 6 1 12 115 131
21   Anton Kosior MF 2156   Alg   10 3 6 1 12 114 128
22   Jos Stokkel GMI 2266   Alg   10 2 8 0 12 112 130
23   Theo Voorspuij  2140   Alg   10 4 4 2 12 111 122
24   Jules Martens  1983   Alg   10 4 4 2 12 110 117
25   Cock van Wijk  2134   Alg   10 4 4 2 12 107 119
26   Raphaël Martens  2044   Alg   10 4 4 2 12 105 121
27   Andrew Tjon A Ong MF 2190   Alg   10 3 6 1 12 103 120
28   Marcel Knipper  2161   Alg   10 4 4 2 12 102 115
29   Aleksandr Surkov  2191   Alg   10 3 5 2 11 119 127
30   Erik van de Weerdhof  2158   Alg   10 3 5 2 11 117 123
31   Fons Huijbreghts  2045   Alg   10 4 3 3 11 110 101
32   Joop Roedolph  2012   Alg   10 3 5 2 11 106 113
33   René Wijpkema  2139   Alg   10 3 5 2 11 105 110
34   Wim Koopman  1940   Alg   10 2 7 1 11 105 106
35   Gerard Martens    Alg   10 3 5 2 11 105 105
36   Lamine Diakite    Alg   10 3 5 2 11 103 102
37   Rik Smit  1911   Alg   10 3 5 2 11 102 102
38   Randy Horne  2026   Alg   10 4 3 3 11 101 106
39   Ruud van Drunen  2027   Alg   10 4 3 3 11 100 104
40   Jan Jacobs  1986   Alg   10 4 3 3 11 100 102
41   Cor Langeveld  1987   Alg   10 4 3 3 11 97 97
42   Remco Vredenberg  1949   Alg   10 3 5 2 11 95 98
43   Daouda Soumah MF 2175   Alg   10 4 3 3 11 90 86
44   Derk Kleinrensink  2049   Alg   10 3 4 3 10 109 99
45   Berend Plijter  1951   Alg   10 3 4 3 10 107 97
46   Fred Roedolph  2025   Alg   10 2 6 2 10 106 100
47   Gerwin Mollink  2009   Alg   10 2 6 2 10 104 95
48   Gert Bosker  2130   Alg   10 4 2 4 10 104 86
49   Jos Peelen    Alg   10 2 6 2 10 103 99
50   Jaap de Jonge  2016   Alg   10 4 2 4 10 103 95
51   Roep Bhawanibhiek  2058   Alg   10 4 2 4 10 102 92
52   Kees Hazen  2096   Alg   10 3 4 3 10 101 92
53   Bart Visser  2031   Alg   10 2 6 2 10 100 93
54   Jan Adema  2116   Alg   10 3 4 3 10 100 89
55   Job Arts  1979   Alg   10 3 4 3 10 99 87
56   Pepijn van den Brink  2062   Alg   10 3 4 3 10 98 90
57   Leo Steyntjes  1943   Alg   10 3 4 3 10 90 80
58   Harry van der Vossen  1941   Alg   10 2 6 2 10 89 79
59   Kees van Bakel  2091   Alg   10 2 5 3 9 103 86
60   Laurens Leimena  2012   Alg   10 2 5 3 9 100 87
61   Jan Riesthuis  2027   Alg   10 3 3 4 9 100 74
62   Cees van Belle  1920   Alg   10 3 3 4 9 100 66
63   Bob Kersten  1933   Alg   10 1 7 2 9 96 81
64   Pim Arts  1912   Alg   10 3 3 4 9 95 64
65   Arno Arends  2050   Alg   10 1 7 2 9 93 79
66   Dirk Alderliesten  1840   Alg   10 2 5 3 9 89 70
67   Frans Teijn  2016   Alg   10 3 3 4 9 89 61
68   Jos Plijter  1866   Alg   10 3 3 4 9 87 58
69   Arno Bloks    Alg   10 2 5 3 9 81 66
70   Soender Kalpoe  2018   Alg   10 1 6 3 8 97 73
71   Wim Bennink  1902   Alg   10 0 8 2 8 93 71
72   Jo Geuke  1814   Alg   10 2 4 4 8 93 61
73   Jan T. Terpstra  1923   Alg   10 3 2 5 8 92 63
74   Joop Achterstraat    Alg   10 3 2 5 8 92 61
75   Ratan Ganeshie  1919   Alg   10 3 2 5 8 91 60
76   Hans van Dijk  1900   Alg   10 2 4 4 8 90 64
77   Sammy Amusah    Alg   10 1 6 3 8 88 66
78   Dick Halma  1902   Alg   10 1 6 3 8 87 68
79   Cor van Setten    Alg   10 2 4 4 8 87 61
80   Ab Steenbergen  1909   Alg   10 3 2 5 8 87 56
  Arie van Diggele  1819   Alg   10 2 4 4 8 87 56
82   Arie Stehouwer  1866   Alg   10 1 6 3 8 80 62
83   Wim van Mourik  1887   Alg   10 3 2 5 8 75 47
84   Mara Langeveld  1905   Alg   10 2 3 5 7 91 56
85   Lauw Dingemans  1978   Alg   10 1 5 4 7 90 64
86   Richard Kempen  1918   Alg   10 1 5 4 7 89 64
87   Hans Luchies  1937   Alg   10 2 3 5 7 87 53
88   Bert Baars  1900   Alg   10 1 5 4 7 86 53
89   Maurice Bergboer    Alg   10 2 3 5 7 82 45
90   Martin van der Velde  1877   Alg   10 2 3 5 7 78 40
91   Erik Eikenaar  1918   Alg   10 2 3 5 7 73 37
92   Marijn van Drunen  1897   Alg   10 2 3 5 7 73 35
93   Gerard Boogaars  1913   Alg   10 1 4 5 6 88 48
94   Niek van Zoelen  1894   Alg   10 1 4 5 6 85 45
95   Ton Weenink  1711   Alg   10 2 1 7 5 83 31
96   Lei Janssen  1900   Alg   10 0 5 5 5 77 32
97   Simon Rompa  1852   Alg   10 2 1 7 5 75 21
98   Harald Frieling  1752   Alg   10 0 3 7 3 72 23
Jasper LemmenMartin DolfingGeert van Aalten
Flaubert NdonziAleksej DomchevZainal Palmans
Fred de KoningJesse van BeekFrits Luteijn
Maarten LinssenBart TerwelHenk Kleinrensink
Anton SchotanusRaphael ZdoroviakHenk Kalk
Rene VosJan van Loenen
Ricardo PierreFrank Zziwa
 Ronde 10 
 za 30-07-2011  Simon Rompa (1852) - Ton Weenink (1711) 2-0Partij
 Martin van der Velde (1877) - Lei Janssen (1900) 2-0Partij
 Wim van Mourik (1887) - Niek van Zoelen (1894) 2-0Partij
 Bert Baars (1900) - Marijn van Drunen (1897) 1-1Partij
 Erik Eikenaar (1918) - Gerard Boogaars (1913) 2-0Partij
 Ab Steenbergen (1909) - Harald Frieling (1752) 2-0Partij
 Jos Plijter (1866) - Richard Kempen (1918) 2-0Partij
 Dirk Alderliesten (1840) - Lauw Dingemans (1978) 2-0Partij
 Jo Geuke (1814) - Dick Halma (1902) 1-1Partij
 Mara Langeveld (1905) - Arno Bloks  0-2Partij
 Maurice Bergboer  - Arno Arends (2050) 0-2Partij
 Wim Bennink (1902) - Sammy Amusah  1-1Partij
 Jan Riesthuis (2027) - Hans Luchies (1937) 2-0Partij
 Joop Achterstraat  - Arie Stehouwer (1866) 1-1Partij
 Soender Kalpoe (2018) - Leo Steyntjes (1943) 0-2Partij
 Ratan Ganeshie (1919) - Job Arts (1979) 0-2Partij
 Kees Hazen (2096) - Hans van Dijk (1900) 2-0Partij
 Gert Bosker (2130) - Jan T. Terpstra (1923) 2-0Partij
 Cor van Setten  - Roep Bhawanibhiek (2058) 0-2Partij
 Jos Peelen  - Arie van Diggele (1819) 2-0Partij
 Laurens Leimena (2012) - Ruud van Drunen (2027) 0-2Partij
 Remco Vredenberg (1949) - Pim Arts (1912) 2-0Partij
 Jan Jacobs (1986) - Cees van Belle (1920) 2-0Partij
 Jaap de Jonge (2016) - Pepijn van den Brink (2062) 1-1Partij
 Rik Smit (1911) - Bob Kersten (1933) 2-0Partij
 Kees van Bakel (2091) - Cor Langeveld (1987) 0-2Partij
 Fred Roedolph (2025) - Raphaël Martens (2044) 0-2Partij
 Joop Roedolph (2012) - Gerard Martens  1-1Partij
 Berend Plijter (1951) - Cock van Wijk (2134) 0-2Partij
 Harry van der Vossen (1941) - Gerwin Mollink (2009) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2045) - Frans Teijn (2016) 2-0Partij
 Derk Kleinrensink (2049) - Daouda Soumah (2175) 0-2Partij
 Randy Horne (2026) - Wim Koopman (1940) 1-1Partij
 Jan Adema (2116) - Marcel Knipper (2161) 0-2Partij
 René Wijpkema (2139) - Lamine Diakite  1-1Partij
 Arie de Bruijn (2098) - Jules Martens (1983) 1-1Partij
 Henk Kleinrensink (2095) - Erik van de Weerdhof (2158) 2-0Partij
 Theo Voorspuij (2140) - Anton Kosior (2156) 1-1Partij
 Jos Stokkel (2266) - Andrew Tjon A Ong (2190) 1-1Partij
 Bart Visser (2031) - Henk Kalk (2168) 0-2Partij
 Raphaël Zdoroviak (2107) - Aleksandr Surkov (2191) 2-0Partij
 Fred de Koning (2164) - Frits Luteijn (2197) 1-1Partij
 Bart Terwel (2186) - Jesse van Beek (2042) 1-1Partij
 Jan van Loenen Jr. (2088) - Zainal Palmans (2187) 0-2Partij
 Maarten Linssen (2227) - Anton Schotanus (2165) 1-1Partij
 Aleksej Domchev (2312) - René Vos (2124) 2-0Partij
 Frank Zziwa (2135) - Flaubert Ndonzi (2386) 0-2Partij
 Ricardo Pierre (2244) - Jasper Lemmen (2319) 0-2Partij
 Geert van Aalten (2283) - Martin Dolfing (2364) 1-1Partij