HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Fons Huijbreghts  2045   Alg   2 2 0 0 4 4 8
  Ratan Ganeshie  1919   Alg   2 2 0 0 4 4 8
3   Jesse van Beek  2042   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Kees van Bakel  2091   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Jasper Lemmen MF 2319   Alg   2 2 0 0 4 3 6
  Cees van Belle  1920   Alg   2 2 0 0 4 3 6
7   Jan Riesthuis  2027   Alg   2 2 0 0 4 2 4
  Zainal Palmans MF 2187   Alg   2 2 0 0 4 2 4
9   Wim Koopman  1940   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Rik Smit  1911   Alg   2 1 1 0 3 5 7
  Jan van Loenen Jr.  2088   Alg   2 1 1 0 3 5 7
12   Aleksandr Surkov  2191   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Jan Jacobs  1986   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Arie de Bruijn  2098   Alg   2 1 1 0 3 4 5
  Jos Peelen    Alg   2 1 1 0 3 4 5
16   Geert van Aalten GMI 2283   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Derk Kleinrensink  2049   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Henk Kleinrensink  2095   Alg   2 1 1 0 3 3 4
  Jo Geuke  1814   Alg   2 1 1 0 3 3 4
20   Berend Plijter  1951   Alg   2 1 1 0 3 3 3
21   Bart Terwel  2186   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Erik van de Weerdhof  2158   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Jules Martens  1983   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Remco Vredenberg  1949   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Roep Bhawanibhiek  2058   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Dirk Alderliesten  1840   Alg   2 1 1 0 3 2 3
  Ab Steenbergen  1909   Alg   2 1 1 0 3 2 3
28   Henk Kalk  2168   Alg   2 1 0 1 2 6 4
29   Wim Bennink  1902   Alg   2 0 2 0 2 5 5
  Gerwin Mollink  2009   Alg   2 0 2 0 2 5 5
  Anton Schotanus MF 2165   Alg   2 0 2 0 2 5 5
  Bart Visser  2031   Alg   2 0 2 0 2 5 5
33   Hans van Dijk  1900   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Pim Arts  1912   Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Joop Achterstraat    Alg   2 1 0 1 2 5 2
  Kees Hazen  2096   Alg   2 1 0 1 2 5 2
37   Leo Steyntjes  1943   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Ricardo Pierre GMI 2244   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Lauw Dingemans  1978   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Martin Dolfing GMI 2364   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Gerard Boogaars  1913   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Harry van der Vossen  1941   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Aleksej Domchev GMI 2312   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  René Vos  2124   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Bob Kersten  1933   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Jos Stokkel GMI 2266   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Raphaël Martens  2044   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Anton Kosior MF 2156   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Marcel Knipper  2161   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Job Arts  1979   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Fred de Koning MF 2164   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Flaubert Ndonzi MI 2386   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Raphaël Zdoroviak MF 2107   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Maurice Bergboer    Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Frank Zziwa  2135   Alg   2 0 2 0 2 4 4
  Gerard Martens    Alg   2 0 2 0 2 4 4
57   Jos Plijter  1866   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Simon Rompa  1852   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Niek van Zoelen  1894   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Martin van der Velde  1877   Alg   2 1 0 1 2 4 0
  Arie van Diggele  1819   Alg   2 1 0 1 2 4 0
62   Maarten Linssen  2227   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Lamine Diakite    Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Richard Kempen  1918   Alg   2 0 2 0 2 3 3
  Cock van Wijk  2134   Alg   2 0 2 0 2 3 3
66   Ton Weenink  1711   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Fred Roedolph  2025   Alg   2 1 0 1 2 3 0
  Dick Halma  1902   Alg   2 1 0 1 2 3 0
69   Frits Luteijn MF 2197   Alg   2 1 0 1 2 2 0
70   René Wijpkema  2139   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Cor van Setten    Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Cor Langeveld  1987   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Sammy Amusah    Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Hans Luchies  1937   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Theo Voorspuij  2140   Alg   2 0 1 1 1 6 3
  Jan T. Terpstra  1923   Alg   2 0 1 1 1 6 3
77   Jan Adema  2116   Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Arno Arends  2050   Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Randy Horne  2026   Alg   2 0 1 1 1 5 2
  Erik Eikenaar  1918   Alg   2 0 1 1 1 5 2
81   Gert Bosker  2130   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Ruud van Drunen  2027   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Marijn van Drunen  1897   Alg   2 0 1 1 1 5 1
  Joop Roedolph  2012   Alg   2 0 1 1 1 5 1
85   Jaap de Jonge  2016   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Frans Teijn  2016   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Soender Kalpoe  2018   Alg   2 0 1 1 1 4 1
  Andrew Tjon A Ong MF 2190   Alg   2 0 1 1 1 4 1
89   Mara Langeveld  1905   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Lei Janssen  1900   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Laurens Leimena  2012   Alg   2 0 1 1 1 3 1
  Pepijn van den Brink  2062   Alg   2 0 1 1 1 3 1
93   Wim van Mourik  1887   Alg   2 0 0 2 0 6 0
  Daouda Soumah MF 2175   Alg   2 0 0 2 0 6 0
95   Arno Bloks    Alg   2 0 0 2 0 5 0
96   Harald Frieling  1752   Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Arie Stehouwer  1866   Alg   2 0 0 2 0 4 0
  Bert Baars  1900   Alg   2 0 0 2 0 4 0
 Ronde 2 
 ma 25-07-2011  Arie van Diggele (1819) - Harald Frieling (1752) 2-0Partij
 Mara Langeveld (1905) - Marijn van Drunen (1897) 1-1Partij
 Wim van Mourik (1887) - Dick Halma (1902) 0-2Partij
 Jos Plijter (1866) - Bert Baars (1900) 2-0Partij
 Arno Bloks  - Ton Weenink (1711) 0-2Partij
 Fred Roedolph (2025) - Arie Stehouwer (1866) 2-0Partij
 Joop Roedolph (2012) - Laurens Leimena (2012) 1-1Partij
 Gert Bosker (2130) - Soender Kalpoe (2018) 1-1Partij
 Andrew Tjon A Ong (2190) - Pepijn van den Brink (2062) 1-1Partij
 Daouda Soumah (2175) - Frits Luteijn (2197) 0-2Partij
 Maurice Bergboer  - Wim Bennink (1902) 1-1Partij
 Richard Kempen (1918) - Gerard Boogaars (1913) 1-1Partij
 Jo Geuke (1814) - Hans Luchies (1937) 2-0Partij
 Dirk Alderliesten (1840) - Erik Eikenaar (1918) 2-0Partij
 Lauw Dingemans (1978) - Bob Kersten (1933) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Ab Steenbergen (1909) 0-2Partij
 Job Arts (1979) - Harry van der Vossen (1941) 1-1Partij
 Sammy Amusah  - Jules Martens (1983) 0-2Partij
 Leo Steyntjes (1943) - Gerard Martens  1-1Partij
 Cor van Setten  - Remco Vredenberg (1949) 0-2Partij
 Jos Peelen  - Jaap de Jonge (2016) 2-0Partij
 Frans Teijn (2016) - Roep Bhawanibhiek (2058) 0-2Partij
 Bart Visser (2031) - Lamine Diakite  1-1Partij
 Cor Langeveld (1987) - Henk Kleinrensink (2095) 0-2Partij
 Arno Arends (2050) - Derk Kleinrensink (2049) 0-2Partij
 Gerwin Mollink (2009) - Raphaël Zdoroviak (2107) 1-1Partij
 Raphaël Martens (2044) - Cock van Wijk (2134) 1-1Partij
 René Wijpkema (2139) - Arie de Bruijn (2098) 0-2Partij
 Randy Horne (2026) - Erik van de Weerdhof (2158) 0-2Partij
 Frank Zziwa (2135) - Maarten Linssen (2227) 1-1Partij
 Jan Adema (2116) - Bart Terwel (2186) 0-2Partij
 René Vos (2124) - Ricardo Pierre (2244) 1-1Partij
 Anton Kosior (2156) - Jos Stokkel (2266) 1-1Partij
 Theo Voorspuij (2140) - Geert van Aalten (2283) 0-2Partij
 Fred de Koning (2164) - Aleksej Domchev (2312) 1-1Partij
 Marcel Knipper (2161) - Flaubert Ndonzi (2386) 1-1Partij
 Cees van Belle (1920) - Simon Rompa (1852) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2165) - Martin Dolfing (2364) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1900) - Ratan Ganeshie (1919) 0-2Partij
 Niek van Zoelen (1894) - Fons Huijbreghts (2045) 0-2Partij
 Berend Plijter (1951) - Rik Smit (1911) 1-1Partij
 Pim Arts (1912) - Jesse van Beek (2042) 0-2Partij
 Martin van der Velde (1877) - Jan Riesthuis (2027) 0-2Partij
 Joop Achterstraat  - Kees van Bakel (2091) 0-2Partij
 Wim Koopman (1940) - Jan van Loenen Jr. (2088) 1-1Partij
 Jan Jacobs (1986) - Aleksandr Surkov (2191) 1-1Partij
 Henk Kalk (2168) - Jasper Lemmen (2319) 0-2Partij
 Kees Hazen (2096) - Zainal Palmans (2187) 0-2Partij
 Ruud van Drunen (2027) - Sander Spaans (2052) 1-1Partij