HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jasper Lemmen MF 2319   Alg   3 3 0 0 6 11 22
2   Fons Huijbreghts  2045   Alg   3 3 0 0 6 8 16
  Zainal Palmans MF 2187   Alg   3 3 0 0 6 8 16
4   Jesse van Beek  2042   Alg   3 2 1 0 5 12 19
5   Arie de Bruijn  2098   Alg   3 2 1 0 5 10 16
6   Kees van Bakel  2091   Alg   3 2 1 0 5 10 15
7   Henk Kleinrensink  2095   Alg   3 2 1 0 5 9 15
8   Wim Koopman  1940   Alg   3 2 1 0 5 9 14
  Rik Smit  1911   Alg   3 2 1 0 5 9 14
10   Roep Bhawanibhiek  2058   Alg   3 2 1 0 5 8 13
11   Jules Martens  1983   Alg   3 2 1 0 5 5 9
12   Jos Peelen    Alg   3 1 2 0 4 12 15
13   Jan van Loenen Jr.  2088   Alg   3 1 2 0 4 11 14
  Geert van Aalten GMI 2283   Alg   3 1 2 0 4 11 14
15   Bart Terwel  2186   Alg   3 1 2 0 4 10 13
16   Anton Schotanus MF 2165   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Martin Dolfing GMI 2364   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Aleksej Domchev GMI 2312   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Gerwin Mollink  2009   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  René Vos  2124   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Anton Kosior MF 2156   Alg   3 1 2 0 4 10 12
  Fred de Koning MF 2164   Alg   3 1 2 0 4 10 12
23   Berend Plijter  1951   Alg   3 1 2 0 4 10 11
24   Ratan Ganeshie  1919   Alg   3 2 0 1 4 10 8
  Henk Kalk  2168   Alg   3 2 0 1 4 10 8
26   Ricardo Pierre GMI 2244   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Jos Stokkel GMI 2266   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Flaubert Ndonzi MI 2386   Alg   3 1 2 0 4 9 11
  Raphaël Zdoroviak MF 2107   Alg   3 1 2 0 4 9 11
30   Derk Kleinrensink  2049   Alg   3 1 2 0 4 9 10
31   Cees van Belle  1920   Alg   3 2 0 1 4 9 6
  Jan Riesthuis  2027   Alg   3 2 0 1 4 9 6
33   Maarten Linssen  2227   Alg   3 1 2 0 4 8 10
34   Erik van de Weerdhof  2158   Alg   3 1 2 0 4 8 9
35   Pim Arts  1912   Alg   3 2 0 1 4 8 6
36   Cock van Wijk  2134   Alg   3 1 2 0 4 6 8
37   Raphaël Martens  2044   Alg   3 0 3 0 3 11 11
  Frank Zziwa  2135   Alg   3 0 3 0 3 11 11
  Marcel Knipper  2161   Alg   3 0 3 0 3 11 11
  Bart Visser  2031   Alg   3 0 3 0 3 11 11
41   Jan Jacobs  1986   Alg   3 1 1 1 3 11 9
  Aleksandr Surkov  2191   Alg   3 1 1 1 3 11 9
43   Cor Langeveld  1987   Alg   3 1 1 1 3 11 7
44   René Wijpkema  2139   Alg   3 1 1 1 3 10 6
45   Kees Hazen  2096   Alg   3 1 1 1 3 10 5
  Gert Bosker  2130   Alg   3 1 1 1 3 10 5
47   Frits Luteijn MF 2197   Alg   3 1 1 1 3 9 6
  Jan Adema  2116   Alg   3 1 1 1 3 9 6
  Theo Voorspuij  2140   Alg   3 1 1 1 3 9 6
50   Jo Geuke  1814   Alg   3 1 1 1 3 9 5
51   Wim Bennink  1902   Alg   3 0 3 0 3 8 8
  Bob Kersten  1933   Alg   3 0 3 0 3 8 8
  Lauw Dingemans  1978   Alg   3 0 3 0 3 8 8
54   Fred Roedolph  2025   Alg   3 1 1 1 3 8 5
  Remco Vredenberg  1949   Alg   3 1 1 1 3 8 5
56   Ab Steenbergen  1909   Alg   3 1 1 1 3 8 4
57   Gerard Martens    Alg   3 0 3 0 3 7 7
  Lamine Diakite    Alg   3 0 3 0 3 7 7
59   Soender Kalpoe  2018   Alg   3 1 1 1 3 7 5
60   Jaap de Jonge  2016   Alg   3 1 1 1 3 7 4
61   Ruud van Drunen  2027   Alg   3 1 1 1 3 7 3
  Dirk Alderliesten  1840   Alg   3 1 1 1 3 7 3
  Joop Roedolph  2012   Alg   3 1 1 1 3 7 3
64   Richard Kempen  1918   Alg   3 0 3 0 3 6 6
65   Andrew Tjon A Ong MF 2190   Alg   3 1 1 1 3 5 3
66   Niek van Zoelen  1894   Alg   3 1 0 2 2 11 2
  Jos Plijter  1866   Alg   3 1 0 2 2 11 2
68   Leo Steyntjes  1943   Alg   3 0 2 1 2 10 6
69   Frans Teijn  2016   Alg   3 0 2 1 2 10 5
70   Ton Weenink  1711   Alg   3 1 0 2 2 10 2
  Dick Halma  1902   Alg   3 1 0 2 2 10 2
  Joop Achterstraat    Alg   3 1 0 2 2 10 2
73   Harry van der Vossen  1941   Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Maurice Bergboer    Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Job Arts  1979   Alg   3 0 2 1 2 9 5
  Gerard Boogaars  1913   Alg   3 0 2 1 2 9 5
77   Hans van Dijk  1900   Alg   3 1 0 2 2 9 2
  Martin van der Velde  1877   Alg   3 1 0 2 2 9 2
  Arie van Diggele  1819   Alg   3 1 0 2 2 9 2
  Simon Rompa  1852   Alg   3 1 0 2 2 9 2
81   Cor van Setten    Alg   3 0 2 1 2 8 5
82   Jan T. Terpstra  1923   Alg   3 0 1 2 1 11 5
83   Arno Arends  2050   Alg   3 0 1 2 1 11 4
84   Sammy Amusah    Alg   3 0 1 2 1 11 3
85   Lei Janssen  1900   Alg   3 0 1 2 1 10 3
  Randy Horne  2026   Alg   3 0 1 2 1 10 3
87   Daouda Soumah MF 2175   Alg   3 0 1 2 1 10 1
88   Erik Eikenaar  1918   Alg   3 0 1 2 1 9 3
  Hans Luchies  1937   Alg   3 0 1 2 1 9 3
  Pepijn van den Brink  2062   Alg   3 0 1 2 1 9 3
91   Laurens Leimena  2012   Alg   3 0 1 2 1 8 3
92   Marijn van Drunen  1897   Alg   3 0 1 2 1 8 1
93   Mara Langeveld  1905   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Wim van Mourik  1887   Alg   3 0 1 2 1 7 1
  Arno Bloks    Alg   3 0 1 2 1 7 1
96   Arie Stehouwer  1866   Alg   3 0 1 2 1 6 1
97   Bert Baars  1900   Alg   3 0 1 2 1 5 1
  Harald Frieling  1752   Alg   3 0 1 2 1 5 1
 Ronde 3 
 ma 25-07-2011  Bert Baars (1900) - Wim van Mourik (1887) 1-1Partij
 Arie Stehouwer (1866) - Arno Bloks  1-1Partij
 Joop Roedolph (2012) - Arno Arends (2050) 2-0Partij
 Harald Frieling (1752) - Daouda Soumah (2175) 1-1Partij
 Erik Eikenaar (1918) - Gert Bosker (2130) 0-2Partij
 Ruud van Drunen (2027) - Randy Horne (2026) 2-0Partij
 Marijn van Drunen (1897) - Jan Adema (2116) 0-2Partij
 Hans Luchies (1937) - Andrew Tjon A Ong (2190) 0-2Partij
 Jaap de Jonge (2016) - Jan T. Terpstra (1923) 2-0Partij
 Soender Kalpoe (2018) - Sammy Amusah  2-0Partij
 Frans Teijn (2016) - Cor van Setten  1-1Partij
 Pepijn van den Brink (2062) - Cor Langeveld (1987) 0-2Partij
 Laurens Leimena (2012) - René Wijpkema (2139) 0-2Partij
 Gerard Martens  - Raphaël Martens (2044) 1-1Partij
 Raphaël Zdoroviak (2107) - Harry van der Vossen (1941) 2-0Partij
 Bob Kersten (1933) - Frank Zziwa (2135) 1-1Partij
 Anton Kosior (2156) - Job Arts (1979) 2-0Partij
 René Vos (2124) - Leo Steyntjes (1943) 2-0Partij
 Marcel Knipper (2161) - Lauw Dingemans (1978) 1-1Partij
 Gerard Boogaars (1913) - Fred de Koning (2164) 0-2Partij
 Ricardo Pierre (2244) - Maurice Bergboer  2-0Partij
 Jos Stokkel (2266) - Jos Plijter (1866) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2312) - Simon Rompa (1852) 2-0Partij
 Flaubert Ndonzi (2386) - Arie van Diggele (1819) 2-0Partij
 Martin Dolfing (2364) - Martin van der Velde (1877) 2-0Partij
 Maarten Linssen (2227) - Hans van Dijk (1900) 2-0Partij
 Pim Arts (1912) - Niek van Zoelen (1894) 2-0Partij
 Cock van Wijk (2134) - Joop Achterstraat  2-0Partij
 Lamine Diakite  - Kees Hazen (2096) 1-1Partij
 Wim Bennink (1902) - Richard Kempen (1918) 1-1Partij
 Fred Roedolph (2025) - Bart Visser (2031) 1-1Partij
 Ton Weenink (1711) - Anton Schotanus (2165) 0-2Partij
 Dick Halma (1902) - Gerwin Mollink (2009) 0-2Partij
 Henk Kalk (2168) - Mara Langeveld (1905) 2-0Partij
 Henk Kleinrensink (2095) - Jo Geuke (1814) 2-0Partij
 Geert van Aalten (2283) - Bart Terwel (2186) 1-1Partij
 Derk Kleinrensink (2049) - Berend Plijter (1951) 1-1Partij
 Erik van de Weerdhof (2158) - Jos Peelen  1-1Partij
 Roep Bhawanibhiek (2058) - Jan Jacobs (1986) 2-0Partij
 Remco Vredenberg (1949) - Arie de Bruijn (2098) 0-2Partij
 Ab Steenbergen (1909) - Wim Koopman (1940) 0-2Partij
 Jules Martens (1983) - Aleksandr Surkov (2191) 2-0Partij
 Frits Luteijn (2197) - Jan van Loenen Jr. (2088) 1-1Partij
 Rik Smit (1911) - Dirk Alderliesten (1840) 2-0Partij
 Jesse van Beek (2042) - Kees van Bakel (2091) 1-1Partij
 Zainal Palmans (2187) - Ratan Ganeshie (1919) 2-0Partij
 Jasper Lemmen (2319) - Cees van Belle (1920) 2-0Partij
 Jan Riesthuis (2027) - Fons Huijbreghts (2045) 0-2Partij
 Joppe Lemmen (1973) - Theo Voorspuij (2140) 0-2Partij