HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Nijmegen Open GDB 2011

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9   10
 Alle uitslagen    Partijen    Bergklassement   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Jasper Lemmen MF 2319   Alg   4 4 0 0 8 17 34
2   Arie de Bruijn  2098   Alg   4 3 1 0 7 18 31
3   Jesse van Beek  2042   Alg   4 3 1 0 7 18 30
4   Zainal Palmans MF 2187   Alg   4 3 1 0 7 18 29
  Fons Huijbreghts  2045   Alg   4 3 1 0 7 18 29
6   Kees van Bakel  2091   Alg   4 2 2 0 6 21 29
7   Geert van Aalten GMI 2283   Alg   4 2 2 0 6 19 27
8   Bart Terwel  2186   Alg   4 2 2 0 6 18 26
  Henk Kleinrensink  2095   Alg   4 2 2 0 6 18 26
10   Flaubert Ndonzi MI 2386   Alg   4 2 2 0 6 18 25
  Rik Smit  1911   Alg   4 2 2 0 6 18 25
  Fred de Koning MF 2164   Alg   4 2 2 0 6 18 25
13   Martin Dolfing GMI 2364   Alg   4 2 2 0 6 17 24
  Gerwin Mollink  2009   Alg   4 2 2 0 6 17 24
15   Wim Koopman  1940   Alg   4 2 2 0 6 17 23
16   Jos Peelen    Alg   4 1 3 0 5 21 26
17   Henk Kalk  2168   Alg   4 2 1 1 5 21 21
18   Jan van Loenen Jr.  2088   Alg   4 1 3 0 5 20 24
19   Berend Plijter  1951   Alg   4 1 3 0 5 19 22
20   Anton Schotanus MF 2165   Alg   4 1 3 0 5 19 21
21   René Vos  2124   Alg   4 1 3 0 5 18 21
22   Derk Kleinrensink  2049   Alg   4 1 3 0 5 18 20
23   Roep Bhawanibhiek  2058   Alg   4 2 1 1 5 18 19
24   Jos Stokkel GMI 2266   Alg   4 1 3 0 5 17 21
25   Raphaël Zdoroviak MF 2107   Alg   4 1 3 0 5 17 20
26   Aleksej Domchev GMI 2312   Alg   4 1 3 0 5 17 19
27   Maarten Linssen  2227   Alg   4 1 3 0 5 16 19
28   Aleksandr Surkov  2191   Alg   4 2 1 1 5 16 18
29   Frits Luteijn MF 2197   Alg   4 2 1 1 5 16 17
30   Jo Geuke  1814   Alg   4 2 1 1 5 16 16
31   Jules Martens  1983   Alg   4 2 1 1 5 16 14
32   Pim Arts  1912   Alg   4 2 1 1 5 16 13
33   Marcel Knipper  2161   Alg   4 1 3 0 5 15 17
34   Jaap de Jonge  2016   Alg   4 2 1 1 5 14 14
35   Gerard Martens    Alg   4 1 3 0 5 13 16
36   Richard Kempen  1918   Alg   4 1 3 0 5 11 14
37   Anton Kosior MF 2156   Alg   4 1 2 1 4 20 18
38   Ratan Ganeshie  1919   Alg   4 2 0 2 4 19 12
39   Frank Zziwa  2135   Alg   4 0 4 0 4 18 18
40   Jan Jacobs  1986   Alg   4 1 2 1 4 18 17
41   Erik van de Weerdhof  2158   Alg   4 1 2 1 4 18 15
42   Ricardo Pierre GMI 2244   Alg   4 1 2 1 4 18 14
43   Bart Visser  2031   Alg   4 0 4 0 4 17 17
44   René Wijpkema  2139   Alg   4 1 2 1 4 17 12
  Theo Voorspuij  2140   Alg   4 1 2 1 4 17 12
46   Jan Riesthuis  2027   Alg   4 2 0 2 4 17 8
47   Cees van Belle  1920   Alg   4 2 0 2 4 17 6
48   Wim Bennink  1902   Alg   4 0 4 0 4 16 16
49   Cock van Wijk  2134   Alg   4 1 2 1 4 16 13
50   Kees Hazen  2096   Alg   4 1 2 1 4 16 11
  Jan Adema  2116   Alg   4 1 2 1 4 16 11
52   Fred Roedolph  2025   Alg   4 1 2 1 4 15 12
53   Jos Plijter  1866   Alg   4 2 0 2 4 15 6
54   Bob Kersten  1933   Alg   4 0 4 0 4 14 14
55   Job Arts  1979   Alg   4 1 2 1 4 14 12
  Andrew Tjon A Ong MF 2190   Alg   4 1 2 1 4 14 12
57   Frans Teijn  2016   Alg   4 1 2 1 4 14 11
58   Ab Steenbergen  1909   Alg   4 1 2 1 4 14 10
  Joop Roedolph  2012   Alg   4 1 2 1 4 14 10
60   Dirk Alderliesten  1840   Alg   4 1 2 1 4 14 9
  Remco Vredenberg  1949   Alg   4 1 2 1 4 14 9
62   Joop Achterstraat    Alg   4 2 0 2 4 14 8
63   Soender Kalpoe  2018   Alg   4 1 2 1 4 12 9
64   Raphaël Martens  2044   Alg   4 0 3 1 3 19 14
65   Cor Langeveld  1987   Alg   4 1 1 2 3 18 9
66   Gert Bosker  2130   Alg   4 1 1 2 3 18 6
67   Leo Steyntjes  1943   Alg   4 0 3 1 3 17 12
  Lauw Dingemans  1978   Alg   4 0 3 1 3 17 12
69   Niek van Zoelen  1894   Alg   4 1 1 2 3 17 7
70   Lamine Diakite    Alg   4 0 3 1 3 16 11
71   Gerard Boogaars  1913   Alg   4 0 3 1 3 16 10
72   Ruud van Drunen  2027   Alg   4 1 1 2 3 16 7
73   Dick Halma  1902   Alg   4 1 1 2 3 16 5
74   Harry van der Vossen  1941   Alg   4 0 3 1 3 15 10
75   Hans van Dijk  1900   Alg   4 1 1 2 3 15 9
76   Martin van der Velde  1877   Alg   4 1 1 2 3 15 7
77   Hans Luchies  1937   Alg   4 1 1 2 3 14 6
78   Arie van Diggele  1819   Alg   4 1 1 2 3 14 5
79   Daouda Soumah MF 2175   Alg   4 1 1 2 3 14 3
80   Randy Horne  2026   Alg   4 1 1 2 3 11 5
81   Arno Bloks    Alg   4 1 1 2 3 10 4
82   Mara Langeveld  1905   Alg   4 1 1 2 3 10 3
83   Ton Weenink  1711   Alg   4 1 0 3 2 18 6
84   Cor van Setten    Alg   4 0 2 2 2 17 8
85   Jan T. Terpstra  1923   Alg   4 0 2 2 2 16 7
86   Maurice Bergboer    Alg   4 0 2 2 2 15 7
87   Arno Arends  2050   Alg   4 0 2 2 2 15 6
88   Laurens Leimena  2012   Alg   4 0 2 2 2 14 6
89   Simon Rompa  1852   Alg   4 1 0 3 2 14 2
90   Pepijn van den Brink  2062   Alg   4 0 2 2 2 13 6
91   Arie Stehouwer  1866   Alg   4 0 2 2 2 12 5
92   Bert Baars  1900   Alg   4 0 2 2 2 10 3
93   Sammy Amusah    Alg   4 0 1 3 1 16 4
94   Erik Eikenaar  1918   Alg   4 0 1 3 1 15 5
95   Lei Janssen  1900   Alg   4 0 1 3 1 15 3
96   Marijn van Drunen  1897   Alg   4 0 1 3 1 14 3
97   Harald Frieling  1752   Alg   4 0 1 3 1 12 3
98   Wim van Mourik  1887   Alg   4 0 1 3 1 12 2
 Ronde 4 
 di 26-07-2011  Laurens Leimena (2012) - Pepijn van den Brink (2062) 1-1Partij
 Erik Eikenaar (1918) - Hans Luchies (1937) 0-2Partij
 Daouda Soumah (2175) - Marijn van Drunen (1897) 2-0Partij
 Arno Bloks  - Lei Janssen (1900) 2-0Partij
 Randy Horne (2026) - Wim van Mourik (1887) 2-0Partij
 Sammy Amusah  - Mara Langeveld (1905) 0-2Partij
 Arno Arends (2050) - Arie Stehouwer (1866) 1-1Partij
 Jan T. Terpstra (1923) - Bert Baars (1900) 1-1Partij
 Harry van der Vossen (1941) - Gerard Boogaars (1913) 1-1Partij
 Job Arts (1979) - Ton Weenink (1711) 2-0Partij
 Maurice Bergboer  - Joop Achterstraat  0-2Partij
 Simon Rompa (1852) - Frans Teijn (2016) 0-2Partij
 Leo Steyntjes (1943) - Arie van Diggele (1819) 1-1Partij
 Martin van der Velde (1877) - Niek van Zoelen (1894) 1-1Partij
 Jos Plijter (1866) - Harald Frieling (1752) 2-0Partij
 Bob Kersten (1933) - Wim Bennink (1902) 1-1Partij
 Jo Geuke (1814) - Lauw Dingemans (1978) 2-0Partij
 Jan Adema (2116) - Fred Roedolph (2025) 1-1Partij
 Theo Voorspuij (2140) - Remco Vredenberg (1949) 1-1Partij
 Lamine Diakite  - Frits Luteijn (2197) 0-2Partij
 Kees Hazen (2096) - Ab Steenbergen (1909) 1-1Partij
 Gert Bosker (2130) - Gerard Martens  0-2Partij
 René Wijpkema (2139) - Soender Kalpoe (2018) 1-1Partij
 Cor Langeveld (1987) - Jaap de Jonge (2016) 0-2Partij
 Jan Jacobs (1986) - Joop Roedolph (2012) 1-1Partij
 Aleksandr Surkov (2191) - Ruud van Drunen (2027) 2-0Partij
 Dirk Alderliesten (1840) - Bart Visser (2031) 1-1Partij
 Frank Zziwa (2135) - Andrew Tjon A Ong (2190) 1-1Partij
 Richard Kempen (1918) - Raphaël Martens (2044) 2-0Partij
 Cor van Setten  - Marcel Knipper (2161) 0-2Partij
 Berend Plijter (1951) - Henk Kalk (2168) 1-1Partij
 Gerwin Mollink (2009) - Ratan Ganeshie (1919) 2-0Partij
 René Vos (2124) - Jos Stokkel (2266) 1-1Partij
 Flaubert Ndonzi (2386) - Anton Kosior (2156) 2-0Partij
 Anton Schotanus (2165) - Raphaël Zdoroviak (2107) 1-1Partij
 Fred de Koning (2164) - Ricardo Pierre (2244) 2-0Partij  
 Aleksej Domchev (2312) - Derk Kleinrensink (2049) 1-1Partij
 Martin Dolfing (2364) - Jan Riesthuis (2027) 2-0Partij
 Rik Smit (1911) - Henk Kleinrensink (2095) 1-1Partij
 Jos Peelen  - Pim Arts (1912) 1-1Partij
 Geert van Aalten (2283) - Erik van de Weerdhof (2158) 2-0Partij
 Jan van Loenen Jr. (2088) - Maarten Linssen (2227) 1-1Partij
 Bart Terwel (2186) - Cees van Belle (1920) 2-0Partij
 Wim Koopman (1940) - Kees van Bakel (2091) 1-1Partij
 Fons Huijbreghts (2045) - Zainal Palmans (2187) 1-1Partij
 Arie de Bruijn (2098) - Roep Bhawanibhiek (2058) 2-0Partij
 Jesse van Beek (2042) - Cock van Wijk (2134) 2-0Partij
 Jasper Lemmen (2319) - Jules Martens (1983) 2-0Partij
 Dick Halma (1902) - Hans van Dijk (1900) 1-1