HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Aleksej Domchev GMI 2306   Alg   7 4 3 0 11 56 82
2   Pim Meurs GMI 2372   Alg   7 3 4 0 10 58 80
3   Iwan Kostionow MI 2263   Alg   7 3 4 0 10 58 79
4   Marcel Monteba  2213   Alg   7 3 4 0 10 57 78
5   Murodullo Amrillaev GMI 2349   Alg   7 4 2 1 10 56 75
6   Kees Thijssen GMI 2349   Alg   7 3 3 1 9 56 68
  Alexander Baliakin GMI 2398   Alg   7 3 3 1 9 56 68
8   Erwin Heslinga  2141   Alg   7 2 5 0 9 54 66
9   Tatiana Teterina MIF 2031   Alg   7 3 3 1 9 53 70
10   Alexander Verkhovykh MI 2235   Alg   7 2 5 0 9 53 64
11   Dirk van Schaik Jr.  2238   Alg   7 4 1 2 9 49 57
12   Ron Heusdens GMI 2337   Alg   7 2 4 1 8 60 65
13   Wei Zhou  2103   Alg   7 1 6 0 8 55 64
14   Vaclav Krista MI 2114   Alg   7 2 4 1 8 53 54
15   Jiri Sysel MF 2180   Alg   7 3 2 2 8 53 52
16   RenĂ© Wijpkema  2139   Alg   7 2 4 1 8 42 45
17   Rudi Claes  2161   Alg   7 2 3 2 7 54 45
18   Edwin Torn  2049   Alg   7 2 3 2 7 53 43
19   Edwin de Jager  2106   Alg   7 2 3 2 7 52 51
20   Guido van den Berg  2075   Alg   7 2 3 2 7 51 41
21   Ali Fthalla  1943   Alg   7 3 1 3 7 49 42
22   Peter van der Stap MF 2229   Alg   7 2 3 2 7 49 39
23   Brion Koullen  2137   Alg   7 2 3 2 7 48 42
24   Gerrit Reitsma  1915   Alg   7 1 5 1 7 44 42
25   Ce Zheng  2027   Alg   7 1 5 1 7 44 41
26   Daniel Keller  1986   Alg   7 1 5 1 7 44 39
27   Pavel Truhlar  2032   Alg   7 1 5 1 7 44 38
28   Fabian Snijder  1973   Alg   7 1 5 1 7 43 41
29   Natalia Stepanova    Alg   7 1 4 2 6 51 39
30   Vaclav Marek  1931   Alg   7 0 6 1 6 48 40
31   Shlomo Borohov  2045   Alg   7 2 2 3 6 48 24
32   Sergey Kuropatov  1983   Alg   7 3 0 4 6 46 28
33   Jaroslav Tichy  1927   Alg   7 0 6 1 6 44 37
34   Nick de la Fonteyne  1979   Alg   7 2 2 3 6 44 28
35   Andrei Kalachnikov  2216   Alg   7 1 4 2 6 43 28
36   Yulia Yurkova  1931   Alg   7 0 5 2 5 50 35
37   Jaap Vink  1989   Alg   7 1 3 3 5 49 22
38   Hans van Dijk  1914   Alg   7 1 3 3 5 43 24
39   Jan T. Terpstra  1909   Alg   7 0 5 2 5 42 27
40   Iskander Al Sarayfi    Alg   7 1 3 3 5 42 22
41   Reinout Sloot  1991   Alg   7 2 1 4 5 41 13
42   Bert Begeman  1976   Alg   7 0 4 3 4 51 28
43   Tom Huizinga  1781   Alg   7 0 2 5 2 35 6
44   Ton Weenink  1711   Alg   7 0 1 6 1 35 2
 Ronde 7 
 za 16-06-2012  Erwin Heslinga (2141) - Iwan Kostionow (2263) 1-1Partij  
 Aleksej Domchev (2306) - Jiri Sysel (2180) 2-0Partij
 Marcel Monteba (2213) - Pim Meurs (2372) 1-1Partij
 Alexander Verkhovykh (2235) - Alexander Baliakin (2398) 1-1Partij
 Murodullo Amrillaev (2349) - Ron Heusdens (2337) 2-0Partij  
 Kees Thijssen (2349) - Tatiana Teterina (2031) 1-1Partij  
 Fabian Snijder (1973) - Wei Zhou (2103) 1-1Partij
 Dirk van Schaik Jr. (2238) - Rudi Claes (2161) 2-0Partij
 Edwin Torn (2049) - Andrei Kalachnikov (2216) 1-1Partij
 Peter van der Stap (2229) - Edwin de Jager (2106) 1-1Partij
 Sergey Kuropatov (1983) - Vaclav Krista (2114) 0-2Partij
 Brion Koullen (2137) - Guido van den Berg (2075) 1-1Partij
 RenĂ© Wijpkema (2139) - Natalia Stepanova  2-0Partij
 Bert Begeman (1976) - Pavel Truhlar (2032) 0-2Partij
 Ali Fthalla (1943) - Reinout Sloot (1991) 2-0Partij
 Ce Zheng (2027) - Hans van Dijk (1914) 2-0Partij
 Daniel Keller (1986) - Iskander Al Sarayfi  2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1915) - Jaap Vink (1989) 2-0Partij
 Jaroslav Tichy (1927) - Vaclav Marek (1931) 1-1Partij
 Nick de la Fonteyne (1979) - Ton Weenink (1711) 2-0Partij
 Tom Huizinga (1781) - Shlomo Borohov (2045) 0-2Partij
 Jan T. Terpstra (1909) - Yulia Yurkova (1931) 1-1Partij