HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Minsk 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrej Kalmakov GMI 2340   Alg   9 6 3 0 15 77 91
2   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   9 5 4 0 14 76 91
3   Evgeni Vatutin GMI 2326   Alg   9 4 5 0 13 76 91
4   Darja Fedorovich    Alg   9 3 5 1 11 76 91
5   Artur Tunkevic  2037   Alg   9 2 7 0 11 75 89
6   Egidijus Petryla MI 2185   Alg   9 4 3 2 11 73 88
7   Anri Plaksij  2058   Alg   9 3 5 1 11 71 86
8   Sergei Nosevitch GMI 2272   Alg   9 2 7 0 11 70 84
  Olga Fedorovich MIF 2140   Alg   9 4 3 2 11 70 84
10   Anastasia Baryshava    Alg   9 4 3 2 11 66 81
11   Aleksei Kunitsa  2060   Alg   9 3 4 2 10 70 84
12   Fiodar Bakach  1904   Alg   9 3 4 2 10 68 83
13   Aliaksei Kashnikau  1982   Alg   9 4 2 3 10 55 70
14   Iahor Khanukajeu  1953   Alg   9 2 5 2 9 66 81
15   Aliaksandra Spirina    Alg   9 2 5 2 9 62 73
16   Tatiana Lebedeva  1954   Alg   9 3 3 3 9 61 72
17   Nikolay Bukin    Alg   9 1 7 1 9 60 74
18   Svetlana Gorbachenko  2005   Alg   9 3 2 4 8 68 79
19   Ilya Krautsou  1928   Alg   9 2 4 3 8 62 75
  Ivan Psurtsev    Alg   9 1 6 2 8 62 73
  Aliaksandr Kuryan  1974   Alg   9 1 6 2 8 62 73
22   Oleg Chepa  1953   Alg   9 2 4 3 8 60 73
23   Vasiliy Markin  1964   Alg   9 3 2 4 8 57 68
24   Anna Vuzlik  1900   Alg   9 2 4 3 8 56 67
  Irina Smirnowa    Alg   9 3 2 4 8 56 67
26   Vladimir Smirnov    Alg   9 3 2 4 8 49 60
27   Yury Tsimanovich  1910   Alg   9 2 3 4 7 53 64
28   Miraslau Kuzniatsou    Alg   9 2 3 4 7 45 55
29   Zahar Petrushin    Alg   9 1 3 5 5 51 60
30   Tsimafei Kutas    Alg   9 2 1 6 5 48 59
31   Evgeny Danilenko    Alg   9 0 4 5 4 51 62
32   Nastassia Kashnikava    Alg   9 0 3 6 3 53 67
 Ronde 9 
 vr 06-07-2012  Miraslau Kuzniatsou  - Nastassia Kashnikava  1-1
 Yury Tsimanovich (1910) - Zahar Petrushin  1-1
 Vladimir Smirnov  - Tsimafei Kutas  2-0
 Ivan Psurtsev  - Anna Vuzlik (1900) 1-1
 Aliaksandr Kuryan (1974) - Vasiliy Markin (1964) 1-1
 Irina Smirnowa  - Ilya Krautsou (1928) 1-1
 Aliaksandra Spirina  - Evgeny Danilenko  2-0
 Iahor Khanukajeu (1953) - Nikolay Bukin  1-1
 Sergei Nosevitch (2272) - Olga Fedorovich (2140) 1-1
 Svetlana Gorbachenko (2005) - Aliaksei Kashnikau (1982) 0-2
 Tatiana Lebedeva (1954) - Anastasia Baryshava  0-2
 Oleg Chepa (1953) - Anri Plaksij (2058) 0-2
 Artur Tunkevic (2037) - Darja Fedorovich  1-1
 Andrej Kalmakov (2340) - Fiodar Bakach (1904) 2-0
 Aleksej Domchev (2299) - Aleksei Kunitsa (2060) 2-0
 Egidijus Petryla (2185) - Evgeni Vatutin (2326) 1-1