HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Rapid Lille 2012 (Rapid)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   8 5 2 1 12 64 76
2   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   8 4 4 0 12 61 73
3   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   8 5 2 1 12 61 73
4   Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   8 4 4 0 12 60 72
5   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   8 5 2 1 12 56 67
6   Ben Provoost MF 2324   Alg   8 4 3 1 11 61 73
7   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   8 4 3 1 11 59 71
8   Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   8 4 3 1 11 54 66
9   Guntis Valneris GMI 2406   Alg   8 4 2 2 10 63 75
10   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   8 3 4 1 10 59 71
11   Leopold Sekongo MI 2161   Alg   8 4 2 2 10 58 70
12   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   8 3 4 1 10 56 68
13   Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   8 4 2 2 10 55 67
14   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   8 4 2 2 10 54 66
15   Flaubert Ndonzi MI 2361   Alg   8 4 2 2 10 53 65
16   Pim Meurs GMI 2372   Alg   8 3 4 1 10 47 59
17   Aisen Andreev  2137   Alg   8 4 2 2 10 46 56
  Igor Kirzner GMI 2271   Alg   8 3 4 1 10 46 56
19   Patrick Casaril MF 2130   Alg   8 4 2 2 10 45 57
20   Peter van der Stap MF 2214   Alg   8 4 1 3 9 56 68
21   Jean Marc Ndjofang GMI 2336   Alg   8 2 5 1 9 51 61
22   Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   8 2 5 1 9 50 62
23   Manlai Ravjir MF 2189   Alg   8 3 3 2 9 47 58
  Mariko Mamatou MI 2226   Alg   8 3 3 2 9 47 58
25   Juri Bobkov MF 2211   Alg   8 3 3 2 9 42 51
26   Jean Marie Eyebe    Alg   8 3 4 1 9 36 46
27   Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   8 2 4 2 8 52 63
  Ganbold Dorj  2073   Alg   8 2 4 2 8 52 63
  Wouter Sipma MF 2215   Alg   8 3 2 3 8 52 62
30   Wenlong Gao  2099   Alg   8 3 2 3 8 50 60
31   Enkh-Erdene Enkh-Amgalan  2091   Alg   8 3 2 3 8 48 60
32   Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   8 2 4 2 8 47 57
33   Roberts Misans MI 2332   Alg   8 3 2 3 8 46 58
  Vasyl Pikiniar  2018   Alg   8 3 2 3 8 46 58
35   Dominique Thiney    Alg   8 3 2 3 8 43 53
  Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   8 3 2 3 8 43 53
  Henqxin Wang    Alg   8 3 2 3 8 43 53
38   Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   8 3 2 3 8 40 50
39   Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   8 4 0 4 8 39 51
40   Qianrang Zeng  1994   Alg   8 2 3 3 7 50 62
41   Loris Milanese MF 2211   Alg   8 2 3 3 7 49 61
  Anton Permyakov  2118   Alg   8 2 3 3 7 49 58
43   Daniele Macali  2057   Alg   8 3 1 4 7 44 54
44   Massinga Damien Aligna MI 2300   Alg   8 2 4 2 7 41 51
45   Oskar Budis  2054   Alg   8 2 3 3 7 38 49
  Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   8 3 1 4 7 38 48
47   Ronald Schalley MF 2223   Alg   8 2 2 4 6 55 66
48   Ivan Trofimov MF 2277   Alg   8 2 2 4 6 52 64
49   Battulga Deleg  2194   Alg   8 2 2 4 6 50 60
50   Frits Luteijn MF 2242   Alg   8 2 2 4 6 49 59
51   Dmytro Marynenko MF 2130   Alg   8 2 2 4 6 39 49
52   Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   8 1 4 3 6 37 46
53   Erdembileg Tserenbyamba    Alg   8 2 2 4 6 35 44
  Dan Isabirye    Alg   8 2 2 4 6 35 43
55   Zhiyong Xiong  2101   Alg   8 1 3 4 5 48 60
  Weiming Ji    Alg   8 1 3 4 5 48 59
57   Claude Ngondiep    Alg   8 0 5 3 5 42 51
58   Xu Cao    Alg   8 2 1 5 5 39 47
59   Evert Wiskerke  1969   Alg   8 2 1 5 5 38 48
60   Songren Xu    Alg   8 1 3 4 5 36 45
61   Airat Nurgaziyev    Alg   8 2 0 6 4 49 59
62   Walter Moscato  2067   Alg   8 0 3 5 3 41 51
63   Janes de Vries  1970   Alg   8 0 3 5 3 38 48
64   Vaclav Marek  1936   Alg   8 0 3 5 3 34 45
Roel BoomstraAlexey ChizhovAinur Shaibakov
Alexander GeorgievMurodullo AmrillaevBen Provoost
Alexander BaliakinEdvard BuzinskijGuntis Valneris
Aleksej DomchevLeopold SekongoAlexander Shvartsman
Erdenebileg DulAlexander GetmanskiFlaubert Ndonzi
Pim MeursAisen AndreevIgor Kirzner
Patrick CasarilPeter van der Stap
 Ronde 8 
 ma 20-08-2012  Leopold Sekongo (2161) - Guntis Valneris (2406) 1-1Partij
 Igor Kirzner (2271) - Alexander Shvartsman (2410) 1-1Partij
 Edvard Buzinskij (2316) - Ben Provoost (2324) 1-1Partij
 Erdenebileg Dul (2307) - Murodullo Amrillaev (2339) 0-2Partij
 Alexey Chizhov (2375) - Ainur Shaibakov (2323) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2445) - Roel Boomstra (2402) 1-1Partij
 Janes de Vries (1970) - Vaclav Marek (1936) 1-1
 Erdembileg Tserenbyamba  - Walter Moscato (2067) 2-0
 Dan Isabirye  - Airat Nurgaziyev  2-0
 Songren Xu  - Claude Ngondiep  1-1
 Evert Wiskerke (1969) - Weiming Ji  1-1
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Dmytro Marynenko (2130) 1-1
 Zhiyong Xiong (2101) - Bat-Erdene Chimeddorj (2142) 0-2
 Daniele Macali (2057) - Xu Cao  2-0
 Ivan Trofimov (2277) - Otgonbileg Tserenbyamba (1953) 0-2
 Frits Luteijn (2242) - Henqxin Wang  0-2
 Qianrang Zeng (1994) - Anton Permyakov (2118) 1-1
 Battulga Deleg (2194) - Tuvshinbold Otgonbayar (2143) 0-2
 Juri Bobkov (2211) - Ronald Schalley (2223) 2-0
 Enkh-Erdene Enkh-Amgalan (2091) - Wouter Sipma (2215) 1-1
 Mariko Mamatou (2226) - Oskar Budis (2054) 2-0
 Manlai Ravjir (2189) - Loris Milanese (2211) 2-0
 Nikolai Kychkin (2118) - Raimonds Vipulis (2285) 1-1
 Massinga Damien Aligna (2300) - Yuriy Anikeev (2327) 0-2
 Ganbold Dorj (2073) - Aisen Andreev (2137) 0-2
 Dominique Thiney  - Patrick Casaril (2130) 0-2
 Wenlong Gao (2099) - Aleksej Domchev (2299) 0-2
 Kevin Machtelinck (2170) - Pim Meurs (2372) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2018) - Alexander Getmanski (2365) 0-2
 Jean Marc Ndjofang (2336) - Jean Marie Eyebe  1-1
 Roberts Misans (2332) - Flaubert Ndonzi (2361) 0-2
 Peter van der Stap (2214) - Alexander Baliakin (2390) 0-2