HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Blitz Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ben Provoost MF 2324   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Loris Milanese MF 2211   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   1 1 0 0 2 0 0
4   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   1 1 0 0 2 0 0
5   Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Damien Aligna Messinga MI 2300   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   1 1 0 0 2 0 0
8   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   1 1 0 0 2 0 0
9   Jean Marie Eyebe    Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Guntis Valneris GMI 2406   Alg   1 1 0 0 2 0 0
12   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   1 1 0 0 2 0 0
13   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Frits Luteijn MF 2242   Alg   1 1 0 0 2 0 0
16   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   1 1 0 0 2 0 0
17   Pim Meurs GMI 2372   Alg   1 1 0 0 2 0 0
  Dan Isabirye    Alg   1 1 0 0 2 0 0
19   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   1 1 0 0 2 0 0
20   Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   1 1 0 0 2 0 0
21   Leopold Sekongo MI 2161   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Patrick Casaril MF 2130   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Battulga Deleg  2194   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Ronald Schalley MF 2223   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Harry Otten  1963   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Wouter Ludwig MI 2279   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Gilbert Babo    Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Airat Nurgaziyev    Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Roberts Misans MI 2332   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
  Peter van der Stap MF 2214   Alg   1 0 1 0 1 -1 0
33   Marc De Meulenaere MF 2147   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Evert Wiskerke  1969   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Sebastien Duplouy  2108   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Daniele Macali  2057   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Hein De Cokere  2028   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Juri Bobkov MF 2211   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Aisen Andreev  2137   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Igor Kirzner GMI 2271   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Oskar Budis  2054   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Janes de Vries  1970   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Anton Permyakov  2118   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Ivan Trofimov MF 2277   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Walter Moscato  2067   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Ganbold Dorj  2073   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
  Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   1 0 0 1 0 -2 0
Ben ProvoostLoris MilaneseAlexander Baliakin
Alexey ChizhovRaimonds VipulisDamien Aligna
Nikolai KychkinAlexander GetmanskiJean
Ivan ShovkoplyasGuntis ValnerisAlexander Shvartsman
Aleksej DomchevMurodullo AmrillaevFrits Luteijn
Ainur ShaibakovPim MeursDan Isabirye
Roel BoomstraEdvard Buzinskij
 Ronde 1 
 wo 22-08-2012  Patrick Casaril (2130) - Yuriy Anikeev (2327) 1-1Partij
 Roberts Misans (2332) - Leopold Sekongo (2161) 1-1Partij
 Daniele Macali (2057) - Guntis Valneris (2406) 0-2Partij
 Alexey Chizhov (2375) - Kevin Machtelinck (2170) 2-0Partij
 Battulga Deleg (2194) - Alexander Georgiev (2445) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2410) - Juri Bobkov (2211) 2-0Partij
 Ivan Trofimov (2277) - Jean Marie Eyebe  0-2
 Airat Nurgaziyev  - Peter van der Stap (2214) 1-1
 Ronald Schalley (2223) - Gilbert Babo  1-1
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Erdenebileg Dul (2307) 2-0
 Loris Milanese (2211) - Otgonbileg Tserenbyamba (1953) 2-0
 Aisen Andreev (2137) - Frits Luteijn (2242) 0-2
 Wouter Ludwig (2279) - Harry Otten (1963) 1-1
 Evert Wiskerke (1969) - Aleksej Domchev (2299) 0-2
 Damien Aligna Messinga (2300) - Janes de Vries (1970) 2-0
 Anton Permyakov (2118) - Ainur Shaibakov (2323) 0-2
 Igor Kirzner (2271) - Nikolai Kychkin (2118) 0-2
 Ganbold Dorj (2073) - Pim Meurs (2372) 0-2
 Sebastien Duplouy (2108) - Alexander Getmanski (2365) 0-2
 Ben Provoost (2324) - Oskar Budis (2054) 2-0
 Edvard Buzinskij (2316) - Walter Moscato (2067) 2-0
 Bat-Erdene Chimeddorj (2142) - Murodullo Amrillaev (2339) 0-2
 Raimonds Vipulis (2285) - Tuvshinbold Otgonbayar (2143) 2-0
 Marc De Meulenaere (2147) - Roel Boomstra (2402) 0-2
 Alexander Baliakin (2390) - Hein De Cokere (2028) 2-0