HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Blitz Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Programma:    11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   10 5 4 1 14 105 119
2   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   10 4 6 0 14 105 119
3   Guntis Valneris GMI 2406   Alg   10 5 4 1 14 101 115
4   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   10 4 6 0 14 100 114
5   Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   10 5 4 1 14 98 112
6   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   10 6 2 2 14 97 111
7   Pim Meurs GMI 2372   Alg   10 5 3 2 13 104 118
8   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   10 5 3 2 13 100 114
9   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   10 3 7 0 13 96 110
10   Roberts Misans MI 2332   Alg   10 4 5 1 13 94 108
11   Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   10 4 5 1 13 91 105
12   Jean Marie Eyebe    Alg   10 6 0 4 12 94 108
13   Juri Bobkov MF 2211   Alg   10 6 0 4 12 85 99
14   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   10 4 4 2 12 84 98
  Igor Kirzner GMI 2271   Alg   10 5 2 3 12 84 98
16   Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   10 4 4 2 12 81 95
17   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   10 5 1 4 11 94 108
18   Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   10 5 1 4 11 89 103
19   Ivan Trofimov MF 2277   Alg   10 4 3 3 11 84 97
20   Loris Milanese MF 2211   Alg   10 4 3 3 11 81 94
21   Frits Luteijn MF 2242   Alg   10 4 3 3 11 79 93
22   Damien Aligna Messinga MI 2300   Alg   10 5 1 4 11 76 90
23   Anton Permyakov  2118   Alg   10 4 2 4 10 92 105
24   Ronald Schalley MF 2223   Alg   10 4 2 4 10 83 96
25   Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   10 5 0 5 10 78 92
26   Marc De Meulenaere MF 2147   Alg   10 4 2 4 10 75 89
  Wouter Ludwig MI 2279   Alg   10 3 4 3 10 75 87
28   Aisen Andreev  2137   Alg   10 3 4 3 10 74 86
29   Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   10 2 6 2 10 73 87
30   Battulga Deleg  2194   Alg   10 3 3 4 9 90 104
31   Ben Provoost MF 2324   Alg   10 3 3 4 9 87 101
  Leopold Sekongo MI 2161   Alg   10 3 3 4 9 87 101
33   Gilbert Babo    Alg   10 2 5 3 9 82 94
34   Patrick Casaril MF 2130   Alg   10 3 3 4 9 76 89
  Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   10 3 3 4 9 76 88
36   Harry Otten  1963   Alg   10 3 3 4 9 70 83
37   Oskar Budis  2054   Alg   10 4 1 5 9 69 81
38   Ganbold Dorj  2073   Alg   10 4 1 5 9 65 78
39   Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   10 3 2 5 8 75 86
40   Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   10 3 2 5 8 73 85
41   Peter van der Stap MF 2214   Alg   10 3 2 5 8 72 84
42   Sebastien Duplouy  2108   Alg   10 3 2 5 8 70 84
  Hein De Cokere  2028   Alg   10 2 4 4 8 70 83
44   Daniele Macali  2057   Alg   10 3 2 5 8 66 80
45   Walter Moscato  2067   Alg   10 3 2 5 8 65 76
46   Janes de Vries  1970   Alg   10 3 2 5 8 63 74
47   Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   10 2 3 5 7 77 89
48   Evert Wiskerke  1969   Alg   10 2 3 5 7 66 77
49   Dan Isabirye    Alg   10 2 3 5 7 60 69
50   Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   10 3 0 7 6 65 77
51   Airat Nurgaziyev    Alg   10 1 1 8 3 65 75
52   Dummy    Alg   10 0 0 10 0 60 69
Alexander GetmanskiAlexander ShvartsmanGuntis Valneris
Alexey ChizhovAlexander GeorgievRoel Boomstra
Pim MeursAinur ShaibakovAlexander Baliakin
Roberts MisansYuriy AnikeevJean
Juri BobkovMurodullo AmrillaevIgor Kirzner
Raimonds VipulisAleksej DomchevEdvard Buzinskij
Ivan TrofimovLoris Milanese
 Ronde 10 
 wo 22-08-2012  Pim Meurs (2372) - Igor Kirzner (2271) 1-1Partij
 Alexander Baliakin (2390) - Ainur Shaibakov (2323) 1-1Partij
 Juri Bobkov (2211) - Alexey Chizhov (2375) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2406) - Yuriy Anikeev (2327) 1-1Partij
 Alexander Getmanski (2365) - Alexander Georgiev (2445) 1-1Partij
 Alexander Shvartsman (2410) - Roel Boomstra (2402) 1-1Partij
 Airat Nurgaziyev  - Dan Isabirye  0-2
 Bat-Erdene Chimeddorj (2142) - Daniele Macali (2057) 0-2
 Hein De Cokere (2028) - Evert Wiskerke (1969) 1-1
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Oskar Budis (2054) 0-2
 Sebastien Duplouy (2108) - Nikolai Kychkin (2118) 1-1
 Janes de Vries (1970) - Ganbold Dorj (2073) 0-2
 Leopold Sekongo (2161) - Tuvshinbold Otgonbayar (2143) 1-1
 Marc De Meulenaere (2147) - Peter van der Stap (2214) 2-0
 Otgonbileg Tserenbyamba (1953) - Kevin Machtelinck (2170) 0-2
 Patrick Casaril (2130) - Ben Provoost (2324) 1-1
 Frits Luteijn (2242) - Gilbert Babo  2-0
 Edvard Buzinskij (2316) - Battulga Deleg (2194) 2-0
 Harry Otten (1963) - Damien Aligna Messinga (2300) 0-2
 Erdenebileg Dul (2307) - Wouter Ludwig (2279) 1-1
 Loris Milanese (2211) - Ivan Trofimov (2277) 1-1
 Jean Marie Eyebe  - Ronald Schalley (2223) 2-0
 Aisen Andreev (2137) - Murodullo Amrillaev (2339) 0-2
 Anton Permyakov (2118) - Raimonds Vipulis (2285) 0-2
 Roberts Misans (2332) - Aleksej Domchev (2299) 2-0