HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Blitz Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   2 2 0 0 4 0 2
  Ben Provoost MF 2324   Alg   2 2 0 0 4 0 2
4   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   2 2 0 0 4 0 2
5   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   2 2 0 0 4 0 2
6   Guntis Valneris GMI 2406   Alg   2 2 0 0 4 0 2
7   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   2 1 1 0 3 0 3
8   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   2 1 1 0 3 0 3
9   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   2 1 1 0 3 0 3
10   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   2 1 1 0 3 0 3
11   Loris Milanese MF 2211   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Pim Meurs GMI 2372   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   2 1 1 0 3 0 3
  Ronald Schalley MF 2223   Alg   2 1 1 0 3 0 2
  Roberts Misans MI 2332   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Peter van der Stap MF 2214   Alg   2 1 1 0 3 0 1
  Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   2 1 1 0 3 0 1
20   Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Marc De Meulenaere MF 2147   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Daniele Macali  2057   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Dan Isabirye    Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Jean Marie Eyebe    Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Frits Luteijn MF 2242   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Damien Aligna Messinga MI 2300   Alg   2 1 0 1 2 0 4
  Hein De Cokere  2028   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Juri Bobkov MF 2211   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Anton Permyakov  2118   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   2 1 0 1 2 0 3
  Gilbert Babo    Alg   2 0 2 0 2 0 3
  Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   2 1 0 1 2 0 2
  Igor Kirzner GMI 2271   Alg   2 1 0 1 2 0 2
  Ivan Trofimov MF 2277   Alg   2 1 0 1 2 0 2
  Wouter Ludwig MI 2279   Alg   2 0 2 0 2 0 2
37   Airat Nurgaziyev    Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Patrick Casaril MF 2130   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Battulga Deleg  2194   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Leopold Sekongo MI 2161   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Harry Otten  1963   Alg   2 0 1 1 1 0 3
  Aisen Andreev  2137   Alg   2 0 1 1 1 0 2
44   Sebastien Duplouy  2108   Alg   2 0 0 2 0 0 4
  Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   2 0 0 2 0 0 4
  Oskar Budis  2054   Alg   2 0 0 2 0 0 4
  Walter Moscato  2067   Alg   2 0 0 2 0 0 4
  Evert Wiskerke  1969   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Ganbold Dorj  2073   Alg   2 0 0 2 0 0 3
  Dummy    Alg   2 0 0 2 0 0 2
  Janes de Vries  1970   Alg   2 0 0 2 0 0 2
Murodullo AmrillaevEdvard BuzinskijBen Provoost
Alexander GetmanskiRoel BoomstraGuntis Valneris
Alexey ChizhovAlexander BaliakinAlexander Shvartsman
Ainur ShaibakovLoris MilaneseRaimonds Vipulis
Pim MeursAleksej DomchevRonald Schalley
Roberts MisansYuriy AnikeevPeter van der Stap
Alexander GeorgievNikolai Kychkin
 Ronde 2 
 wo 22-08-2012  Loris Milanese (2211) - Raimonds Vipulis (2285) 1-1Partij
 Roel Boomstra (2402) - Frits Luteijn (2242) 2-0Partij
 Aleksej Domchev (2299) - Alexander Baliakin (2390) 1-1Partij
 Guntis Valneris (2406) - Damien Aligna Messinga (2300) 2-0Partij
 Pim Meurs (2372) - Alexey Chizhov (2375) 1-1Partij
 Ainur Shaibakov (2323) - Alexander Shvartsman (2410) 1-1Partij
 Tuvshinbold Otgonbayar (2143) - Aisen Andreev (2137) 1-1
 Evert Wiskerke (1969) - Marc De Meulenaere (2147) 0-2
 Hein De Cokere (2028) - Janes de Vries (1970) 2-0
 Ganbold Dorj (2073) - Daniele Macali (2057) 0-2
 Kevin Machtelinck (2170) - Anton Permyakov (2118) 0-2
 Juri Bobkov (2211) - Oskar Budis (2054) 2-0
 Sebastien Duplouy (2108) - Ivan Trofimov (2277) 0-2
 Erdenebileg Dul (2307) - Walter Moscato (2067) 2-0
 Bat-Erdene Chimeddorj (2142) - Igor Kirzner (2271) 0-2
 Peter van der Stap (2214) - Patrick Casaril (2130) 2-0
 Airat Nurgaziyev  - Ronald Schalley (2223) 0-2
 Gilbert Babo  - Wouter Ludwig (2279) 1-1
 Yuriy Anikeev (2327) - Harry Otten (1963) 2-0
 Battulga Deleg (2194) - Roberts Misans (2332) 0-2
 Alexander Georgiev (2445) - Leopold Sekongo (2161) 2-0
 Dan Isabirye  - Ben Provoost (2324) 0-2
 Alexander Getmanski (2365) - Jean Marie Eyebe  2-0
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Edvard Buzinskij (2316) 0-2
 Murodullo Amrillaev (2339) - Nikolai Kychkin (2118) 2-0