HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Blitz Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Guntis Valneris GMI 2406   Alg   7 4 3 0 11 45 55
2   Pim Meurs GMI 2372   Alg   7 4 2 1 10 48 59
3   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   7 4 2 1 10 45 56
4   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   7 3 4 0 10 44 55
5   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   7 3 4 0 10 43 53
6   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   7 3 4 0 10 43 53
7   Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   7 4 2 1 10 42 52
  Roberts Misans MI 2332   Alg   7 3 4 0 10 42 52
9   Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   7 4 2 1 10 38 48
10   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   7 4 1 2 9 42 53
11   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   7 4 1 2 9 41 51
12   Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   7 4 1 2 9 36 47
13   Igor Kirzner GMI 2271   Alg   7 4 1 2 9 34 44
14   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   7 3 2 2 8 47 57
15   Jean Marie Eyebe    Alg   7 4 0 3 8 44 54
16   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   7 2 4 1 8 41 51
  Leopold Sekongo MI 2161   Alg   7 3 2 2 8 41 51
18   Battulga Deleg  2194   Alg   7 3 2 2 8 40 50
19   Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   7 2 4 1 8 38 48
20   Ben Provoost MF 2324   Alg   7 3 2 2 8 36 46
  Juri Bobkov MF 2211   Alg   7 4 0 3 8 36 46
22   Ronald Schalley MF 2223   Alg   7 3 2 2 8 34 44
23   Ivan Trofimov MF 2277   Alg   7 3 2 2 8 33 42
24   Anton Permyakov  2118   Alg   7 3 1 3 7 41 51
25   Frits Luteijn MF 2242   Alg   7 3 1 3 7 38 47
26   Gilbert Babo    Alg   7 2 3 2 7 37 46
27   Loris Milanese MF 2211   Alg   7 3 1 3 7 36 46
28   Marc De Meulenaere MF 2147   Alg   7 3 1 3 7 33 42
29   Aisen Andreev  2137   Alg   7 2 3 2 7 32 40
30   Damien Aligna Messinga MI 2300   Alg   7 3 1 3 7 30 41
31   Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   7 2 3 2 7 29 38
32   Wouter Ludwig MI 2279   Alg   7 2 3 2 7 28 35
33   Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   7 2 2 3 6 37 45
34   Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   7 3 0 4 6 36 46
35   Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   7 2 2 3 6 34 42
36   Patrick Casaril MF 2130   Alg   7 2 2 3 6 33 43
37   Peter van der Stap MF 2214   Alg   7 2 2 3 6 30 39
38   Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   7 1 3 3 5 35 44
39   Oskar Budis  2054   Alg   7 2 1 4 5 34 42
40   Hein De Cokere  2028   Alg   7 1 3 3 5 32 42
  Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   7 2 1 4 5 32 41
42   Sebastien Duplouy  2108   Alg   7 2 1 4 5 31 41
  Walter Moscato  2067   Alg   7 2 1 4 5 31 40
44   Harry Otten  1963   Alg   7 1 3 3 5 29 39
  Dan Isabirye    Alg   7 1 3 3 5 29 37
46   Ganbold Dorj  2073   Alg   7 2 1 4 5 26 36
  Evert Wiskerke  1969   Alg   7 2 1 4 5 26 35
48   Janes de Vries  1970   Alg   7 2 1 4 5 23 30
49   Daniele Macali  2057   Alg   7 1 2 4 4 28 39
50   Airat Nurgaziyev    Alg   7 1 1 5 3 27 35
51   Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   7 1 0 6 2 30 39
52   Dummy    Alg   7 0 0 7 0 23 29
Guntis ValnerisPim MeursAlexander Getmanski
Alexander ShvartsmanAlexander BaliakinAlexey Chizhov
Alexander GeorgievRoberts MisansYuriy Anikeev
Roel BoomstraAleksej DomchevEdvard Buzinskij
Igor KirznerAinur ShaibakovJean
Murodullo AmrillaevLeopold SekongoBattulga Deleg
Raimonds VipulisBen Provoost
 Ronde 7 
 wo 22-08-2012  Ainur Shaibakov (2323) - Alexander Getmanski (2365) 0-2Partij
 Jean Marie Eyebe  - Alexey Chizhov (2375) 0-2Partij
 Yuriy Anikeev (2327) - Roel Boomstra (2402) 2-0Partij
 Alexander Baliakin (2390) - Roberts Misans (2332) 1-1Partij
 Alexander Georgiev (2445) - Alexander Shvartsman (2410) 1-1Partij
 Pim Meurs (2372) - Guntis Valneris (2406) 0-2Partij
 Bat-Erdene Chimeddorj (2142) - Evert Wiskerke (1969) 0-2
 Janes de Vries (1970) - Airat Nurgaziyev  2-0
 Daniele Macali (2057) - Dan Isabirye  1-1
 Harry Otten (1963) - Ivan Shovkoplyas (1923) 1-1
 Peter van der Stap (2214) - Nikolai Kychkin (2118) 2-0
 Oskar Budis (2054) - Loris Milanese (2211) 0-2
 Sebastien Duplouy (2108) - Frits Luteijn (2242) 0-2
 Wouter Ludwig (2279) - Hein De Cokere (2028) 2-0
 Damien Aligna Messinga (2300) - Walter Moscato (2067) 2-0
 Otgonbileg Tserenbyamba (1953) - Battulga Deleg (2194) 0-2
 Patrick Casaril (2130) - Juri Bobkov (2211) 0-2
 Ivan Trofimov (2277) - Tuvshinbold Otgonbayar (2143) 2-0
 Erdenebileg Dul (2307) - Aisen Andreev (2137) 1-1
 Ben Provoost (2324) - Kevin Machtelinck (2170) 2-0
 Aleksej Domchev (2299) - Gilbert Babo  2-0
 Igor Kirzner (2271) - Anton Permyakov (2118) 2-0
 Edvard Buzinskij (2316) - Marc De Meulenaere (2147) 2-0
 Leopold Sekongo (2161) - Murodullo Amrillaev (2339) 1-1
 Raimonds Vipulis (2285) - Ronald Schalley (2223) 1-1