HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WMSG WK Blitz Lille 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Vrouwen 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9   10   11
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Alexander Getmanski GMI 2365   Alg   8 5 2 1 12 61 72
2   Alexander Shvartsman GMI 2410   Alg   8 4 4 0 12 60 72
3   Alexander Georgiev GMI 2445   Alg   8 5 2 1 12 59 71
4   Guntis Valneris GMI 2406   Alg   8 4 3 1 11 61 73
5   Alexander Baliakin GMI 2390   Alg   8 3 5 0 11 60 72
6   Alexey Chizhov GMI 2375   Alg   8 3 5 0 11 60 72
7   Roel Boomstra GMI 2402   Alg   8 5 1 2 11 55 67
8   Roberts Misans MI 2332   Alg   8 3 5 0 11 55 66
9   Aleksej Domchev GMI 2299   Alg   8 5 1 2 11 54 66
10   Yuriy Anikeev GMI 2327   Alg   8 4 3 1 11 52 63
11   Pim Meurs GMI 2372   Alg   8 4 2 2 10 66 78
12   Ainur Shaibakov MI 2323   Alg   8 4 2 2 10 62 74
13   Jean Marie Eyebe    Alg   8 5 0 3 10 58 70
14   Juri Bobkov MF 2211   Alg   8 5 0 3 10 49 61
15   Ronald Schalley MF 2223   Alg   8 4 2 2 10 45 56
16   Ivan Trofimov MF 2277   Alg   8 4 2 2 10 44 54
17   Edvard Buzinskij GMI 2316   Alg   8 4 1 3 9 53 65
18   Igor Kirzner GMI 2271   Alg   8 4 1 3 9 52 63
19   Wouter Ludwig MI 2279   Alg   8 3 3 2 9 42 50
20   Leopold Sekongo MI 2161   Alg   8 3 2 3 8 56 68
21   Raimonds Vipulis GMI 2285   Alg   8 2 4 2 8 55 67
  Anton Permyakov  2118   Alg   8 3 2 3 8 55 66
23   Murodullo Amrillaev GMI 2339   Alg   8 2 4 2 8 53 65
  Gilbert Babo    Alg   8 2 4 2 8 53 64
25   Battulga Deleg  2194   Alg   8 3 2 3 8 52 64
  Ben Provoost MF 2324   Alg   8 3 2 3 8 52 63
27   Frits Luteijn MF 2242   Alg   8 3 2 3 8 49 60
28   Kevin Machtelinck MF 2170   Alg   8 4 0 4 8 45 56
29   Loris Milanese MF 2211   Alg   8 3 2 3 8 44 55
  Aisen Andreev  2137   Alg   8 2 4 2 8 44 52
31   Erdenebileg Dul GMI 2307   Alg   8 2 4 2 8 41 52
32   Peter van der Stap MF 2214   Alg   8 3 2 3 8 38 47
33   Ivan Shovkoplyas  1923   Alg   8 2 3 3 7 48 58
34   Damien Aligna Messinga MI 2300   Alg   8 3 1 4 7 47 58
  Marc De Meulenaere MF 2147   Alg   8 3 1 4 7 47 58
36   Hein De Cokere  2028   Alg   8 2 3 3 7 46 57
37   Harry Otten  1963   Alg   8 2 3 3 7 38 49
38   Ganbold Dorj  2073   Alg   8 3 1 4 7 36 46
39   Janes de Vries  1970   Alg   8 3 1 4 7 31 38
40   Patrick Casaril MF 2130   Alg   8 2 2 4 6 49 60
  Tuvshinbold Otgonbayar MF 2143   Alg   8 2 2 4 6 49 59
42   Otgonbileg Tserenbyamba  1953   Alg   8 2 2 4 6 44 54
43   Walter Moscato  2067   Alg   8 2 2 4 6 43 52
44   Daniele Macali  2057   Alg   8 2 2 4 6 38 49
45   Evert Wiskerke  1969   Alg   8 2 2 4 6 36 47
46   Oskar Budis  2054   Alg   8 2 1 5 5 48 58
47   Nikolai Kychkin MF 2118   Alg   8 2 1 5 5 46 55
48   Sebastien Duplouy  2108   Alg   8 2 1 5 5 45 57
49   Dan Isabirye    Alg   8 1 3 4 5 42 50
50   Bat-Erdene Chimeddorj  2142   Alg   8 2 0 6 4 37 46
51   Airat Nurgaziyev    Alg   8 1 1 6 3 40 50
52   Dummy    Alg   8 0 0 8 0 34 41
Alexander GetmanskiAlexander ShvartsmanAlexander Georgiev
Guntis ValnerisAlexander BaliakinAlexey Chizhov
Roel BoomstraRoberts MisansAleksej Domchev
Yuriy AnikeevPim MeursAinur Shaibakov
JeanJuri BobkovRonald Schalley
Ivan TrofimovEdvard BuzinskijIgor Kirzner
Wouter LudwigLeopold Sekongo
 Ronde 8 
 wo 22-08-2012  Alexander Getmanski (2365) - Edvard Buzinskij (2316) 2-0Partij
 Roel Boomstra (2402) - Igor Kirzner (2271) 2-0Partij
 Roberts Misans (2332) - Yuriy Anikeev (2327) 1-1Partij
 Alexey Chizhov (2375) - Alexander Baliakin (2390) 1-1Partij
 Pim Meurs (2372) - Alexander Shvartsman (2410) 0-2Partij
 Guntis Valneris (2406) - Alexander Georgiev (2445) 0-2Partij
 Airat Nurgaziyev  - Bat-Erdene Chimeddorj (2142) 0-2
 Dan Isabirye  - Ganbold Dorj (2073) 0-2
 Nikolai Kychkin (2118) - Harry Otten (1963) 0-2
 Oskar Budis (2054) - Janes de Vries (1970) 0-2
 Ivan Shovkoplyas (1923) - Sebastien Duplouy (2108) 2-0
 Evert Wiskerke (1969) - Walter Moscato (2067) 1-1
 Hein De Cokere (2028) - Otgonbileg Tserenbyamba (1953) 2-0
 Kevin Machtelinck (2170) - Patrick Casaril (2130) 2-0
 Tuvshinbold Otgonbayar (2143) - Peter van der Stap (2214) 0-2
 Aisen Andreev (2137) - Gilbert Babo  1-1
 Loris Milanese (2211) - Erdenebileg Dul (2307) 1-1
 Anton Permyakov (2118) - Frits Luteijn (2242) 1-1
 Marc De Meulenaere (2147) - Wouter Ludwig (2279) 0-2
 Damien Aligna Messinga (2300) - Jean Marie Eyebe  0-2
 Ronald Schalley (2223) - Leopold Sekongo (2161) 2-0
 Battulga Deleg (2194) - Ainur Shaibakov (2323) 0-2
 Juri Bobkov (2211) - Ben Provoost (2324) 2-0
 Murodullo Amrillaev (2339) - Ivan Trofimov (2277) 0-2
 Raimonds Vipulis (2285) - Aleksej Domchev (2299) 0-2