HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Golden Prague 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWpSB
1   Benno Butulis MI 2242   Alg   7 4 3 0 11 59 89
2   Marcel Monteba  2200   Alg   7 5 1 1 11 59 88
3   Ron Heusdens GMI 2352   Alg   7 4 3 0 11 58 88
4   Raivis Paegle MF 2187   Alg   7 3 4 0 10 58 82
5   Brion Koullen  2149   Alg   7 3 4 0 10 57 79
6   Michel Stempher  2157   Alg   7 4 1 2 9 60 67
7   Frits Luteijn MI 2250   Alg   7 2 5 0 9 57 68
8   Jakov Shaus MF 2252   Alg   7 3 3 1 9 55 67
9   Irina Platonova MIF 2213   Alg   7 2 5 0 9 54 65
10   Virgilijus Zutautas  2128   Alg   7 3 3 1 9 51 56
11   Ivo Kristek  1985   Alg   7 3 3 1 9 50 58
12   Mike Koopmanschap  2251   Alg   7 2 4 1 8 59 61
13   Martin van der Sluis  1967   Alg   7 2 4 1 8 57 59
14   Vaclav Krista MI 2126   Alg   7 2 4 1 8 56 61
15   Jiri Sysel MF 2170   Alg   7 2 4 1 8 54 61
16   Maris Mitenbergs  1975   Alg   7 2 4 1 8 54 56
17   Pavel Truhlar  2045   Alg   7 2 4 1 8 53 53
18   Micha van Tol  2104   Alg   7 2 4 1 8 52 54
19   Theo Voorspuij  2115   Alg   7 2 4 1 8 48 51
20   Rudi Claes MF 2154   Alg   7 2 4 1 8 46 50
21   Angelina Popova MFF 1980   Alg   7 3 2 2 8 44 46
22   Aisen Andreev MF 2136   Alg   7 2 3 2 7 60 56
23   Erwin Heslinga MF 2122   Alg   7 1 5 1 7 56 52
24   Victors Mateiko  1983   Alg   7 2 3 2 7 55 50
25   Daniel Keller  2015   Alg   7 0 7 0 7 53 53
26   Ruud de Kooter  2076   Alg   7 3 1 3 7 53 43
27   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1887   Alg   7 2 3 2 7 51 42
28   Oleg Stepanov    Alg   7 1 5 1 7 49 42
29   Vaidas Puociauskas  2065   Alg   7 2 3 2 7 49 37
30   Jaap Vink  1982   Alg   7 3 1 3 7 48 38
31   Theo Dijkstra MF 2115   Alg   7 1 5 1 7 45 41
32   Meinze Feenstra    Alg   7 3 1 3 7 45 40
33   Louis de Frankrijker  1928   Alg   7 3 1 3 7 43 31
34   Hans van Dijk  1910   Alg   7 2 3 2 7 41 41
35   Klaas Mondria  1877   Alg   7 1 4 2 6 51 39
36   Martin de Jong  2047   Alg   7 2 2 3 6 51 37
37   Reinout Sloot  1995   Alg   7 2 2 3 6 49 29
38   Fabian Snijder  1978   Alg   7 2 2 3 6 48 30
39   Matrena Kychkina    Alg   7 2 2 3 6 44 31
  Tom Swelsen  1914   Alg   7 2 2 3 6 44 31
41   Gerrit Reitsma  1933   Alg   7 1 4 2 6 43 32
42   Jan T. Terpstra  1917   Alg   7 2 2 3 6 40 23
43   Peter Frans Koops  2053   Alg   7 2 1 4 5 49 30
44   Jaap Vos  1917   Alg   7 1 3 3 5 36 16
45   Ronald Wisse  1872   Alg   7 1 2 4 4 42 19
46   Matthijs Broek  1830   Alg   7 1 2 4 4 41 17
47   Filip Oplt    Alg   7 1 2 4 4 40 19
48   Dick de Jong  1888   Alg   7 1 2 4 4 38 13
49   Alena Loginova    Alg   7 1 2 4 4 37 15
50   David Efimov    Alg   7 2 0 5 4 32 8
51   Ton Weenink  1704   Alg   7 1 1 5 3 39 8
52   Petra Duskova    Alg   7 0 1 6 1 35 4
 Ronde 7 
 za 15-06-2013  Benno Butulis (2242) - Ron Heusdens (2352) 1-1Partij
 Jakov Shaus (2252) - Marcel Monteba (2200) 0-2Partij  
 Aisen Andreev (2136) - Brion Koullen (2149) 0-2Partij
 Irina Platonova (2213) - Michel Stempher (2157) 1-1Partij
 Mike Koopmanschap (2251) - Raivis Paegle (2187) 0-2Partij  
 Virgilijus Zutautas (2128) - Frits Luteijn (2250) 1-1Partij
 Martin van der Sluis (1967) - Maris Mitenbergs (1975) 1-1Partij
 Vaclav Krista (2126) - Angelina Popova (1980) 1-1Partij
 Micha van Tol (2104) - Jiri Sysel (2170) 1-1Partij
 Victors Mateiko (1983) - Ivo Kristek (1985) 0-2Partij
 Matrena Kychkina  - Erwin Heslinga (2122) 1-1Partij
 Ruud de Kooter (2076) - Louis de Frankrijker (1928) 1-1Partij
 Pavel Truhlar (2045) - Tom Swelsen (1914) 2-0Partij
 Klaas Mondria (1877) - Rudi Claes (2154) 0-2Partij
 Theo Dijkstra (2115) - Daniel Keller (2015) 1-1Partij
 Hans van Dijk (1910) - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1887) 1-1Partij
 Theo Voorspuij (2115) - Martin de Jong (2047) 2-0Partij
 Oleg Stepanov  - Vaidas Puociauskas (2065) 1-1Partij
 Jaap Vink (1982) - Dick de Jong (1888) 2-0Partij
 Gerrit Reitsma (1933) - Fabian Snijder (1978) 1-1Partij
 Reinout Sloot (1995) - Alena Loginova  2-0Partij
 Ronald Wisse (1872) - Jan T. Terpstra (1917) 0-2Partij
 Filip Oplt  - Matthijs Broek (1830) 1-1Partij
 Petra Duskova  - Jaap Vos (1917) 0-2Partij
 David Efimov  - Ton Weenink (1704) 2-0Partij
 Peter Frans Koops (2053) - Meinze Feenstra  0-2R