HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Polska Gra Open Polen 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Algemeen 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Andrew Tjon A Ong MF 2180   Alg   9 5 4 0 14 83 97
2   Viktoriya Motrichko GMIF 2104   Alg   9 5 4 0 14 78 92
3   Karol Cichocki  2008   Alg   9 4 5 0 13 82 96
  Anton Permyakov  2191   Alg   9 5 3 1 13 82 96
5   Frerik Andriessen MI 2297   Alg   9 4 5 0 13 80 93
6   Rudolfs Tomass  2111   Alg   9 5 3 1 13 78 92
7   Uladzislau Splendzer MF 2118   Alg   9 4 4 1 12 80 94
8   Bert Aalberts  2136   Alg   9 3 6 0 12 77 91
9   Raitis Ozols  2043   Alg   9 5 2 2 12 65 76
10   Marcin Grzesiak  2118   Alg   9 3 5 1 11 85 99
11   Sjuul Verheij  2002   Alg   9 5 1 3 11 79 93
12   Niek Smeitink  2131   Alg   9 5 1 3 11 77 91
13   Robert-Jan van den Akker  2042   Alg   9 3 5 1 11 76 89
14   Glib Ushakov  2116   Alg   9 5 1 3 11 74 88
15   Evgeni Kozlov  2008   Alg   9 5 1 3 11 71 85
16   Shlomo Borohov  2028   Alg   9 5 1 3 11 70 83
17   Henk Stoop  1982   Alg   9 4 3 2 11 69 82
18   Rick Hakvoort  2012   Alg   9 4 3 2 11 66 79
19   Jevgenijs Bercuks  1915   Alg   9 4 3 2 11 65 76
20   Anna Grodecka  1943   Alg   9 4 3 2 11 64 77
21   Vitas Labutis    Alg   9 4 2 3 10 72 84
22   Laura Vilerte    Alg   9 5 0 4 10 63 74
23   Artur Moczulski    Alg   9 4 2 3 10 62 73
24   Mantas Sprainaitis    Alg   9 4 2 3 10 60 72
25   Marijus Danisevicius    Alg   9 5 0 4 10 56 66
26   Pateris Freidenfelds    Alg   9 3 3 3 9 74 87
27   Martin Banaszek    Alg   9 3 3 3 9 71 85
28   Oedebhaan Dihal  1901   Alg   9 4 1 4 9 69 82
29   Bogdan Bankowski    Alg   9 3 3 3 9 67 78
30   Olegs Zaicevs  1900   Alg   9 4 1 4 9 65 77
31   Thijs Vreugdenhil    Alg   9 3 3 3 9 64 75
  Krzysztof Grzelak    Alg   9 0 9 0 9 64 75
33   Anatoly Zhikharev    Alg   9 2 5 2 9 63 74
34   Rokas Jasiulevicius    Alg   9 3 3 3 9 62 74
  Jurate Jakstoniene    Alg   9 2 5 2 9 62 73
36   Paulina Miliauskaite    Alg   9 3 3 3 9 59 71
37   Danis Protasovs    Alg   9 3 3 3 9 58 71
38   Albert Middelkoop    Alg   9 3 3 3 9 57 68
39   Elza Garokalna  1924   Alg   9 3 2 4 8 68 80
40   Boguslaw Mojzych    Alg   9 3 2 4 8 65 79
41   Teresa Josk    Alg   9 4 0 5 8 61 72
42   Anatoli Basckin    Alg   9 3 2 4 8 59 70
43   Marta Bankowska    Alg   9 1 6 2 8 58 71
44   Szymon Polinceusz    Alg   9 2 3 4 7 65 78
45   Monika Backieriute    Alg   9 3 1 5 7 63 74
46   Barlomiej Ryszkowski    Alg   9 3 1 5 7 60 72
47   Davids Benderskis    Alg   9 3 1 5 7 59 73
48   Konrad Stawiski    Alg   9 3 1 5 7 58 71
49   Annija Loce    Alg   9 3 1 5 7 57 66
50   Jakub Broma    Alg   9 3 1 5 7 56 69
51   Artis Rancans    Alg   9 3 1 5 7 50 59
52   Emils Veigelts    Alg   9 3 1 5 7 44 56
53   Ricards Ositis    Alg   9 3 1 5 7 43 52
  Martips Kvals    Alg   9 2 3 4 7 43 51
55   Davis Valters    Alg   9 3 0 6 6 52 63
56   Zenon Mieszkowski  1900   Alg   9 3 0 6 6 51 63
  Gatis Klava    Alg   9 3 0 6 6 51 60
58   Albredas Vidzikauskas    Alg   9 3 0 6 6 48 59
59   Kirill Privalchuk    Alg   9 2 1 6 5 45 56
60   Pavel Sergeev    Alg   9 2 0 7 4 42 50
61   Filip Przystup    Alg   8 1 0 7 2 35 44
62   Dummy    Alg   8 0 0 8 0 36 46
 Ronde 9 
 do 18-07-2013  Jevgenijs Bercuks (1915) - Thijs Vreugdenhil  2-0Partij
 Filip Przystup  - Zenon Mieszkowski (1900) 0-2
 Pavel Sergeev  - Emils Veigelts  0-2
 Kirill Privalchuk  - Davids Benderskis  0-2
 Jakub Broma  - Davis Valters  2-0
 Monika Backieriute  - Martips Kvals  1-1
 Gatis Klava  - Teresa Josk  0-2
 Ricards Ositis  - Barlomiej Ryszkowski  1-1
 Artis Rancans  - Paulina Miliauskaite  0-2
 Rokas Jasiulevicius  - Annija Loce  2-0
 Albert Middelkoop  - Szymon Polinceusz  2-0
 Marta Bankowska  - Anatoli Basckin  1-1
 Konrad Stawiski  - Marijus Danisevicius  0-2
 Danis Protasovs  - Jurate Jakstoniene  1-1
 Krzysztof Grzelak  - Martin Banaszek  1-1
 Boguslaw Mojzych  - Artur Moczulski  0-2
 Oedebhaan Dihal (1901) - Anatoly Zhikharev  1-1
 Elza Garokalna (1924) - Laura Vilerte  0-2
 Anna Grodecka (1943) - Bogdan Bankowski  2-0
 Olegs Zaicevs (1900) - Rick Hakvoort (2012) 0-2
 Shlomo Borohov (2028) - Robert-Jan van den Akker (2042) 1-1
 Evgeni Kozlov (2008) - Pateris Freidenfelds  2-0
 Raitis Ozols (2043) - Mantas Sprainaitis  2-0
 Vitas Labutis  - Uladzislau Splendzer (2118) 0-2
 Sjuul Verheij (2002) - Karol Cichocki (2008) 0-2
 Marcin Grzesiak (2118) - Anton Permyakov (2191) 0-2
 Henk Stoop (1982) - Frerik Andriessen (2297) 0-2
 Viktoriya Motrichko (2104) - Glib Ushakov (2116) 2-0
 Andrew Tjon A Ong (2180) - Niek Smeitink (2131) 2-0
 Bert Aalberts (2136) - Rudolfs Tomass (2111) 1-1